Aktualitātes / 2015. gads

2015. gads

 • 20.10.2016
  Pagarināta labdarības akcija "Paēdušai Latvijai!” koledžā līdz 10.12.2015.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedra sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību aicina ziedot trūkumā nonākušu ģimeņu atbalstam.


  Sociālās aprūpes katedras studenti no 02.11. līdz 10.12.2015. koledžas 6. korpusa 1. stāvā ziedojumu punktā (pie kopētavas) aicina ziedot nepieciešamās lietas. Labdarības akcijas noslēgumā ar Latvijas Samariešu apvienības starpniecību savāktās preces tiks nodotas grūtībās nonākušajām ģimenēm.


  NEPIECIEŠAMIE ZIEDOJUMI
  Pārtikas preces: konservus, eļļu, cukuru, medu, makaronus, miltu maisījumus, graudaugu produktus, žāvētus augļus, riekstus, bērnu pārtiku;
  Kancelejas preces: klades, burtnīcas, krāsas, otas, zīmēšanas papīru, flomāsterus, krāsainos zīmuļus, pildspalvas, mugursomas, apavu un sporta apģērbu maisiņus;
  Higiēnas preces: pamperus, veļas pūlveri, zobu birstes, zobu pastas, ziepes, šampūnus, tualetes papīru, dvieļus un gultas veļu.


  Labdarības pasākums tiek rīkots Latvijas Samariešu apvienības vadītā projekta – pārtikas banka „Paēdušai Latvijai!” – ietvaros. Projekts tiek īstenots, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma.
  Par projektu vairāk var uzzināt mājas www.paedusailatvijai.lv.


  KONTAKTINFORMĀCIJA PAPILDUS INFORMĀCIJAI
  Madara Auziņa, SR2A studente
  Tālr. 26332931, e-pasts: madaraauzina7@gmail.com


  Paveiksim labos darbus kopā!
  Sociālās aprūpes katedras
  studenti

  Lasīt vairāk
 • 19.10.2016
  Helovīna filmu vakars, 28.10.2015.

  Sveiks, Student!


  LU PSK Studējošo pašpārvalde 28.10.2015. aicina Tevi uz filmu vakaru, kas notiks koledžas 6. korpusa 304. auditorijā (konferenču zālē) no plkst. 18:00 līdz 22:00.


  Vakara tēma: Helovīns.


  Uz pasākumu līdzi ņem popkornu, pledu!
  Par atmosfēru un komfortu rūpēsimies mēs –
  Tava Studējošo pašpārvalde.


  Vairāk par pasākumu skaties te!
  Laipni aicināti visi interesenti!


  Pievienojies LU PSK Studējošo pašpārvaldei facebook.com,
  lai uzzinātu jaunumus pirmais!

  Lasīt vairāk
 • 10.10.2016
  Konferences un semināri 2013/2014

  Konferences un semināri 2013./2014. studiju gadā


  NOSAUKUMS
  NORISES LAIKS, VIETA
  ORGANIZĀCIJAS KOMITEJAS VADĪTĀJS, STRUKTŪRVIENĪBA


  Svētku konference "Mūsdienu radioloģijas māksla"
  Dienas programma
  7.11.2013., LU PSK
  LU PSK Medicīnas Tehnoloģiju katedras vadītāja Elita Rutka

  -
  Tālākizglītības konferences un Latvijas Podologu biedrības 9. Kopsapulce
  Dienas programma
  22.11.2013., LU PSK

  -
  LU PSK studiju programmas „Podoloģija” vadītāja Aelita Koha un Latvijas Podologu biedrības valdes priekšsēdētāja Tatjana Ivanova
  Starptautiskai invalīdu dienai veltīts seminārs studentiem „Zini un aizstāvi” sadarbībā ar apvienību „Apeirons”
  03.12.2013., LU PSK
  LU PSK lektore Ina Vīksniņa

  -
  Normal false false false LV X-NONE X-NONE Tālākizglītības konference sadarbībā ar Latvijas Laborantu asociāciju un Paula Stradiņa koledžas atbalsta fondu
  Normal false false false LV X-NONE X-NONE Aktualitātes laboratorijas diagnostikā un pētniecībā biomedicīnas nozarē
  Konferences plāns
  Foto

  -
  22.01.2014., LU PSK
  LU PSK studiju programmas „Biomedicīnas laborants” vadītāja Aelita Koha un Latvijas Laborantu asociācijas valdes priekšsēdētāja Līga Bāriņa
  Studentu konference „Pētniecības virzieni sociālā darba jomā studiju procesā”
  Norises kārtība
  Foto

  -
  05.02.2014 ., LU PSK
  LU PSK lektores Ina Vīksniņa, un Ina Ozola
  Baltijas valstu sociālā darba speciālistu konference „Sociālā darba speciālistu profesijas attīstības tendences”
  Dienas kārtība
  Prezentācijas un vēl zip faili
  Foto

  -
  28.03.2014., LU PSK
  LU PSK lektore Ina Vīksniņa
  Studiju programmu "Podoloģija", "Radiologa asistenta" un "Biomedicīnas laborants" konference
  -
  24.04.2014., LU PSK
  LU PSK Medicīnas Tehnoloģiju katedras vadītāja Elita Rutka
  Studentu konference „Veselības un sociālās aprūpes aspekti gerontoloģijā”
  Konferences programma

  -
  25.04.2014., LU PSK
  LU PSK Direktores vietniece pētniecības jautājumos Dagnija Gulbe un LU Rīgas medicīnas koledža

  Lasīt vairāk
 • 21.12.2015
  Studentu Ziemassvētku pasākums, 16.12.2015.

  Jau klāt Tavi Ziemassvētki
  Ar prieka un brīnuma dvašu,
  Un Pasaule satinas kamolā
  Ap Tevi pašu.
  /N. Kalna/

  Kā ik gadu miju Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā gada visgaidītāko svētku laiku ieskandina Studējošo pašpārvaldes rīkotais Ziemassvētku pasākums, kad kopā tiek pulcēti koledžas studējošie, pasniedzēji un koledžas darbinieki.

  Arī šī gada svētku pasākums apliecināja, ka medicīnas koledžas studējošie ir radošām idejām bagāti, spēj tās realizēt sirsnīgos un jautros priekšnesumos, radot svētku atmosfēru.

  Paldies – Ārstniecības katedras M1A, M1B, M3A, M3B, AP1A, AP2A, AP3A, Medicīnas tehnoloģiju katedras L1A, L2A, P1A, R1A, R2A, R3A kursiem un Sociālās aprūpes katedras S1A kursam – par skaistajiem priekšnesumiem!

  Lai sirdīs gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks, lai ar prieku pavadīts svētku vakars!
  Lai veiksmes bagāts 2016. gads!

  Latvijas Universitātes 
  P. Stradiņa medicīnas koledžas
  Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 21.12.2015
  Sveiciens gadu mijā!

  Visas zemes tekas zilgas

  Šonakt sargā miera gariņš.
  Tāli zvani... Klusas ilgas...
  Rokās smaidošs egļu zariņš...
  Visur viegliem, mīļiem soļiem
  Senā svētku teika staigā.
  Zvaigžņu acis atvērdama,
  Debess atspīd zemes vaigā...
  /V. Mora/


  Lai gaišs Ziemassvētku laiks, lai veiksmīgs un panākumiem bagāts 2016. gads!


  Latvijas Universitātes
  P. Stradiņa medicīnas koledžas
  KOLEKTĪVS

  Lasīt vairāk
 • 14.12.2015
  Studentu konference, 28.01.2016.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā 2016. gada 28. janvārī notiks studentu konference "Intrahospitālās infekcijas moderno tehnoloģiju laikmetā", ko organizēs Medicīnas tehnoloģiju katedras studējošie.

  Konferencē ar prezentācijām uzstāsies studiju programmas “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents” un “Podoloģija” studējošie.

  Norises vieta: koledžas 1. korpusa zāle (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala, LV-2010)
  Dalība konferencē: bezmaksas

  Laipni aicināti visi interesenti!

  PROGRAMMA (.PDF)

  Cieņā,
  Medicīnas tehnoloģiju katedras studenti

  Lasīt vairāk
 • 14.12.2015
  Koledžā noslēdzies labdarības projekts „Paēdušai Latvijai!”, 10.12.2015.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedras studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” SR2A kursa studenti no 2015. gada 1. novembra līdz 10. decembrim koledžā organizēja Latvijas Samariešu apvienības vadīto projektu “Paēdušai Latvijai!”.

  Studentu iekārtotajā ziedojumu punktā bija iespēja nodot sagādātās pārtikas, kancelejas un higiēnas preces. Aicinājumam, sniegt atbalstu Latvijas ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai!” ietvaros, atsaucās gan koledžas administrācija, gan pasniedzēji, gan studējošie.

  Labdarības pasākuma noslēguma dienā, 10. decembrī, koledžā viesojās Latvijas Samariešu apvienības pārstāves – Baiba Pare, komunikācijas speciāliste, un Agita Kraukle, projekta "Paēdušai Latvijai" vadītāja, lai tiktos ar studējošajiem un nogādātu sarūpētās lietas grūtībās nonākušajām ģimenēm.

  Paldies Latvijas Samariešu apvienībai par veiksmīgo sadarbību, Madarai Auziņai, SR2A kursa studentei – par uzņēmību koordinējot labdarības projektu koledžā, un ikvienam labdarības projekta atbalstītājām, kas sniedza savu atbalstu, ziedojot nepieciešamo.

  Vairāk par Latvijas Samariešu apvienības vadīto projektu – pārtikas banka „Paēdušai Latvijai!”, var uzzināt mājas www.paedusailatvijai.lv

  Lasīt vairāk
 • 11.12.2015
  Bezmaksas semināri par aprūpi mājās

  Latvijas Samariešu apvienība uzsāk bezmaksas semināru ciklu par aprūpi mājas apstākļos. Semināros tiks prezentēts videomateriāls par šo aktualitāti, kas būs pieejams tīmekļa vietnē www.prastpalidzet.lv.

  Seminārā Latvijas Samariešu apvienība iepazīstinās ar tīmekļa vietnes un video materiālu lietošanas iespējām, savukārt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedras lektore Ina Vīksniņa informēs par praktiskiem paņēmieniem aprūpes veikšanai mājas apstākļos un demonstrēs dažādus aprūpes palīglīdzekļus.


  Semināra mērķauditorija ir cilvēki, kuri mājās aprūpē savus tuviniekus un kuriem nav priekšzināšanas par pareizu aprūpi, kā arī Latvijas nevalstiskās organizācijas, kuras palīdz cilvēkiem mājas aprūpē.


  Pirmais bezmaksas seminārs notiks 16. decembrī plkst. 11:00 Jelgavā, Latvijas Samariešu apvienības Jelgavas nodaļas telpās, Svētes ielā 26-8.


  Tēma „aprūpe mājās” noteikti nav mediju dienaskārtības, politiķu un sabiedrības galveno interešu augšgalā. Par aprūpi medijos visbiežāk tiek runāts un stāstīts tikai tad, kad ir samilzusi kāda problēma. Savukārt cilvēkam, kurš nestrādā ar sociālo jomu saistītā darbavietā, visticamāk par aprūpes tēmu nākas domāt tikai tad, ja kāds no viņa tuviniekiem ir smagi saslimis vai jārod iespējas, kā ikdienā palīdzēt saviem sirmajiem vecākiem, kuriem ir grūtības ar ikdienišķu darbību veikšanu. Cilvēka dzīve „apmet lielu kūleni”, kad nākas saskarties ar savu vai savu tuvinieku nespēju veikt ikdienas pienākumus, dzīvot ierasto dzīvi un pašam par sevi parūpēties. Tas ir emocionāli grūts posms gan paša, gan tuvinieku dzīvē. Prioritāšu pārskatīšana, neziņa par to, kas būs, jaunas rūpes.


  „Ir svarīgi palīdzēt, taču jāprot palīdzēt tā, lai nenodarītu pāri sev un cilvēkam, kuram palīdzam. Tāpēc Latvijas Samariešu apvienība piedāvā vienkāršā un saprotamā veidā iegūt nepieciešamās pamatzināšanas, lai palīdzētu otram cilvēkam, sniedzot pirmo palīdzību vai veicot ikdienas aprūpi,” saka Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.


  Mēdz gadīties, ka tuvinieki jaunajā situācijā apjūk, jo nezina, ko un kā darīt, lai palīdzētu, baidās, ka nav pietiekami zinoši, lai organizētu palīdzību vai aprūpi. Tieši tādēļ ir izveidota tīmekļa vietne www.prastpalidzet.lv , kur bez maksas var gan noskatīties mācību video, gan arī izlasīt pamācības, kā veikt aprūpi mājas apstākļos, lai nenodarītu pāri ne aprūpējamajam, ne arī pašiem sev.


  Video izveide un publicēšana īstenota pateicoties A/S "Latvijas valsts meži" atbalstam sociālajai jomai.


  Baiba Pare,
  Latvijas Samariešu apvienības komunikācijas speciāliste
  Tālr.: 28618033
  E-pasts: baiba.pare@samariesi.lv

  Lasīt vairāk
 • 09.12.2015
  Starptautiskās Invalīdu dienas pasākums koledžā, 04.12.2015.

  3. decembris ir nozīmīgs datums cilvēktiesību kalendārā visā pasaulē, jo tiek atzīmēta Starptautiskā Invalīdu diena. Šī ir diena, kad cilvēki visā pasaulē vienojas kopējos pasākumos, lai vēlreiz akcentētu cilvēku ar invaliditāti problēmas un to iespējamos risinājumus, rosinot diskusijas par invaliditāti kopumā, par politiku, par veiksmīgiem un ne tik veiksmīgiem piemēriem.

  ANO izvirzītais mērķis ir sasniegt pilnīgu un vienlīdzīgu cilvēktiesību realizāciju un līdzdalību sabiedrībā cilvēkiem ar invaliditāti. Kopš 1994. gada cilvēku ar invaliditāti diena tiek atzīmēta arī Latvijā.

  Lai par Starptautiskās Invalīdu dienas nozīmīgumu tiktu informēti arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošie un personāls, katru gadu Sociālās aprūpes katedra organizē pasākumu ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību šķēršļiem, kas cilvēkiem ar invaliditāti traucē iekļauties sabiedrībā.

  Šogad interesenti tika aicināti uz prezentāciju – filmu par pakalpojumu pieejamību starptautiskajā lidostā “Rīga”.

  Paldies, studiju programmas “Sociālās rehabilitācija” SR2A kursa studentiem un īpaši – Madarai Auziņai par jauko un informatīvo pasākumu!

  Ina Vīksniņa,
  Sociālās aprūpes katedras
  lektore

  Lasīt vairāk
 • 09.12.2015
  Koledža saņem Jūrmalas pilsētas domes Pateicības rakstu, 04.12.2015.

  2015. gada 4. decembrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžai tika pasniegts Jūrmalas pilsētas domes Pateicības raksts par sadarbību Jūrmalas pašvaldības organizētajā Veselības nedēļā 2015. gadā.


  Koledža Jūrmalas pilsētas veselības nedēļas “Labsajūtas rudens Jūrmalā” Aktīvo senioru dienas ietvaros, 16.09.2015., piedāvāja un aicināja interesentus iepazīties ar dažādiem veselības aprūpes un ergonomijas palīglīdzekļiem, demonstrējot to pielietošanas veidus.
  Prezentāciju vadīja koledžas Sociālās aprūpes katedras lektore Ina Vīksniņa.

  Lasīt vairāk
 • 09.12.2015
  Studentu Ziemssvētku pasākums, 16.12.2015.

  Cienījamie Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas

  pasniedzēji, darbinieki un studējošie!


  *****
  Būsiet mīļi gaidīti koledžas studējošo Ziemassvētku pasākumā –
  2015. gada 16. decembrī plkst. 16:00,
  koledžas 1. korpusa zālē.
  *****


  PROGRAMMA
  I daļa, plkst. 16:00
  * Kursu sagatavotie priekšnesumi.
  (Priekšnesuma tēmu katram kursam piedāvās Studējošo pašpārvalde, izpildījums – brīvā formā, plašāka informācija sūtot jautājumus uz e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com)
  * Studējošo pašpārvaldes priekšnesums.
  * Svinīgās uzrunas.
  II daļa, no plkst. 19:00 – 23:00
  * Ziemassvētku balle ar karaoki.


  Apģērbs: svinīgs.
  Ieeja pasākumā: bez maksas.


  Seko līdzi, kā pašpārvalde gatavojas svētkiem – facebook.com.


  Radīsim svētku sajūtu kopā!
  Uz tikšanos pasākumā!
  Jūsu –
  LU PSK Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 30.11.2015
  Veiksmīgi aizvadīts “Erudīts 2015”, 25.11.2015.

  “Nāk rudens apgleznot Latviju, 

  Bet nepūlies necenties tā,
  Man viņa ir visskaistākā.
  Tik un tā.”


  Ar šīm dzejas rindām tika atklāts ikgadējais Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvaldes pasākums “Erudīts”, kas norisinājās 25.11.2015. Par godu valsts svētku mēnesim šī gada konkursa tēma bija “Latvija”.
  Erudīcijas pasākumam bija pieteikušās 11 komandas – 10 no Bulduriem un 1 komanda no koledžas Rēzeknes filiāles.


  “Erudīts 2015” tika atklāts ar jaunā koledžas pašreklāmas klipa prezentāciju, kura dalībnieki ir koledžas studējošie un pasniedzēji. Pēc tā sekoja komandu sagatavoto mājas darbu atrādīšana – komandu pieteikumu vizītkartes.


  Konkursa laikā dalībniekiem bija jāveic seši uzdevumi. Zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru, ģeogrāfiju, politiku, sportu, mūziku tika pārbaudītas ar 25 testa jautājumiem. Atraktīva gaisotne valdīja pildot otro uzdevumu, kurā bija jāatpazīst slengvārdi. Izlasot filmu varoņu teiktos citātus, komandām vajadzēja atpazīt latviešu filmu nosaukumus. Vērīgi ieklausoties atskaņotajos mūzikas fragmentos, nācās atpazīt dziesmas, nosaucot nosaukumu, mūzikas un tekstu autoru. Prāta asums tika pārbaudīts izmantojot loģikas uzdevumus. Cik dalībnieki ir vērīgi parādīja konkursa noslēdzošais uzdevums, kurā pēc dotajiem attēliem bija jāatpazīst objeketi, kuri atrodas koledžas teritorijā.
  Visus uzdevumus bija sagatavojusi konkursa žūrijas komisija, kurā bija koledžas pasniedzēji un administrācijas pārstāvji.Kamēr komandas pildīja sagatavotos pārbaudījumus, tika pārbaudīta arī līdzjutēju erudīcija un zināšanas par Latviju.


  Sīvā konkurencē koledžas “Erudīts 2015” 1. vietas titulu ieguva komanda “Kvadrātskābis” (studiju programmas “Biomedicīnas laborants” L2A kurss), kā konkursa 2. vietas ieguvēji tika sumināta komanda “Super māšuki” (studiju programmas “Māszinības” M3A kurss), godpilno 3. vietu nopelnīja komanda “1. SR ar krampi” (studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” SR1A kurss).


  Paldies visiem, kas piedalījās, un, kas atrada laiku, lai atnāktu un atbalstītu savējos!
  Uz tikšanos nākamajos Studējošo pašpārvaldes rīkotajos pasākumos!


  Tava –
  LU PSK Studējošo pašpārvalde


  Uzzini par LU PSK Studējošo pašpārvaldes pašakumiem Facebook.com profilā.

  Lasīt vairāk
 • 23.11.2015
  “Erudīts 2015”, 25.11.2015.

  Cienījamie, zinošie koledžas studenti!

  Studējošo pašpārvalde 2015. gada 25. novembrī plkst. 16:00 (1. korpusa zālē, Vidus prospektā 38, Jūrmalā, Bulduros) rīkos ikgadējo pasākumu "Erudīts".

  Kā pieteikties?
  1) Izveido komandu (1 kapteinis + 3 dalībnieki, komandas dalībnieki var būt no dažādām studiju programmām)!
  2) Izdomājiet komandai nosaukumu!
  3) Izveidojiet brīvā formā īsu un kodolīgu komandas pieteikumu (prezentācija līdz 1 min.)!
  4) Piesakiet komandu līdz 19.11.2015. pa e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com!

  KOMANDU SKAITS IEROBEŽOTS!

  “Erudīts 2015” tēma – LATVIJA.
  Pasākumā piedalīsies arī kolēģi no koledžas filiāles Rēzeknē.

  Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!
  Aktīvākajiem skatītājiem/ līdzjutējiem – pārsteiguma balvas un jautrība garantēta! :)

  Pasākuma laikā notiks jaunā koledžas pašreklāmas klipa prezentācija!
  Pēc konkursa koledžas zālē būs iespēja pabūt kopā ar studiju biedriem!

  Esi erudīts kopā ar mums!
  Uz tikšanos pasākumā "Erudīts 2015"!

  Tava 
  Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 23.11.2015
  Asins donoru diena Jūrmalā, 11.12.2015.

  Šī gada 11. decembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00 asinis būs iespējams ziedot Valsts asinsdonoru centra (VADC) specializētajā autobusā, kurš atradīsies pie t/c “Līgo Bazārs”, Jūrmalā, Raiņa ielā 112.

  Aicinām ziedot asinis visu asins grupu donorus!


  Iestājoties aukstākam laikam, palielinājies to cilvēku skaits, kuri dažādu vīrusu saslimšanu dēļ nevar ziedot asinis. Pirms asins ziedošanas aicinām rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli, jo asinis var ziedot tikai vesels cilvēks.
  Visus tos, kuri jūtas veseli, aicinām ziedot asinis, jo VADC šobrīd vairāku grupu asinis nav pietiekamā daudzumā.
  Lai asinis būtu derīgas pārliešanai, lūdzam dienā pirms procedūras un asins ziedošanas dienā lietot veselīgu uzturu un šķidrumu pietiekamā daudzumā (vismaz 1,5l). Treknas jeb hilozas asinis nav iespējams izmeklēt un pārliet pacientam. Dienu pirms asins ziedošanas iesakām uzturā lietot vairāk saknes un augļus. Nav ieteicams ēst ceptus, piparotus, treknus ēdienus, kā arī lietot jebkuru alkoholu (arī alu), medikamentus, tai skaitā aspirīnu. Lūdzam ievērot šos noteikumus, lai slimnieks saņemtu pilnvērtīgus donora asins komponentus!


  VADC atgādina, ka par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un bankas konta numurs. Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un mājas lapā www.donors.lv.

  Lasīt vairāk
 • 20.11.2015
  Ārstu palīgi var iegūt kvalifikāciju "Māsa"

  Informācija par iespēju Ārstu palīgiem iegūt kvalifikāciju "Māsa".

  Lasīt PDF.

  Lasīt vairāk
 • 20.11.2015
  Intervija ar Ārstniecības katedras studentu

  "Druva", 13.11.2015.

  Teksts: Anda Dzenža
  "Ar diagnozi - mediķis"


  "Kļūt par mediķi - tas ir Armanda Āres sapnis un aicinājums. Viņš nespēj sevi iedomātiets citā profesijā."
  Intervija ar studiju programmas "Ārstniecība" AP3A kursa studentu Armandu Āri.
  Lasīt .PDF

  Lasīt vairāk
 • 19.11.2015
  Sociālo darbinieku dienas pasākums koledžā, 17.11.2015.

  Ik gadu, novembra mēneša otrajā otrdienā, tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena un 2011. gada novembrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā tika aizsākta tradīcija – atzīmēt šo dienu arī koledžā, piedāvājot Sociālās aprūpes katedras studiju programmu “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija” pirmā un otrā kursa studentiem tikties ar šo programmu absolventiem, kuri strādā sociālā darba jomā.

  Arī šogad Latvijas 97. dzimšanas dienas priekšvakarā koledžā notika tikšanās ar absolventiem. “Sociālās rehabilitācijas” studiju programmas pirmā kursa studentiem bija iespēja tikties ar 2014. gada absolventi Martu Možeiko un 2013. gada absolventi Ilonu Ceicāni.

  Marta tagad ikdienā strādā Atbalsta centrā bērniem un ģimenēm "Sirdsgaisma" par sociālo darbinieci. Viņas sirds darbs un aicinājums ir strādāt ar zirgiem, tādejādi palīdzot bērniem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī cilvēkiem, kuri cieš no emocionālas pārslodzes.

  Ilona strādā Rezidencē senioriem ar medicīnisko aprūpi “Dzintara melodija” par sociālo darbinieci, pildot arī sociālā rehabilitētāja funkcijas. Ilona savā prezentācijā un stāstījumā, sniedza pieredzi darbā ar cilvēkiem, kuriem ir demence. Ilona studentiem un pasniedzējiem piedāvāja izpausties radoši – no vienkāršiem materiāliem veidojot zeķu lelles.

  Ina Ozola,
  Latvijas Universitātes 
  P. Stradiņa medicīnas koledžas
  Sociālās aprūpes katedras
  izglītības metodiķe

  Lasīt vairāk
 • 16.11.2015
  Sveiciens Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienā!

  Sveiciens Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienā!

  Lasīt vairāk
 • 09.11.2015
  Aicina studentus pieteikties ideju kaujām „Ar zināšanām pret HIV”

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludina pieteikšanos konkursam – ideju kaujām „Ar zināšanām pret HIV”. Konkursā aicināti piedalīties Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti, lai kopīgiem spēkiem meklētu risinājumus sabiedrības informētības un izglītošanas veicināšanai par HIV infekciju.


  Konkursa mērķis ir veicināt sadarbību ar topošajiem speciālistiem dažādās nozarēs – veselības aprūpe un organizācija, ārstniecība, komunikācija un sabiedriskās attiecības, biznesa vadība u.c. –, lai rastu inovatīvus risinājumus sabiedrības attieksmes maiņai par HIV kā „nepareizu” saslimšanu, informētības un izglītošanas veicināšanai par HIV profilaksi un agrīnas diagnostikas nozīmību.


  Studenti tiek aicināti līdz 15. novembrim sagatavot pieteikumu atbilstoši konkursa nolikuma prasībām un nosūtīt to uz elektroniskā pasta adresi bps@bps.lv. Ideju kauju noslēguma pasākums notiks 1. decembrī, vienlaikus atzīmējot Pasaules AIDS dienu.


  Konkursa nolikums pieejams. (PDF)


  HIV infekcijas izplatība ir nozīmīga sabiedrības veselības problēma gan pasaules, gan Latvijas līmenī. Latvijā katru gadu ar HIV inficējas aptuveni 300 cilvēki, AIDS tiek diagnosticēts vidēji 130 cilvēkiem, bet vairāki tūkstoši nemaz nenojauš, ka ir HIV inficēti. Šie rādītāji Latviju ierindo to Eiropas Savienības valstu vidū, kur HIV infekcijas rādītāji vērtējami kā ļoti augsti.


  Ideju kaujas tiek organizētas informatīvās kampaņas „HIV nešķiro – tas attiecas arī uz Tevi!” ietvaros, kuras realizāciju Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs uzsāka oktobrī. Kampaņas laikā īpaša uzmanība tiek veltīta tādiem ar HIV saistītiem tematiem kā informētība, profilakse, diagnostika un mītu kliedēšana.


  Ilze Arāja
  Komunikācijas nodaļas vadītāja
  Slimību profilakses un kontroles centrs
  tālr. 67387667; 29487552;
  prese@spkc.gov.lv

  Lasīt vairāk
 • 02.11.2015
  Radioloģijas nedēļa, 02.–06.11.2015.

  Šonedēļ, no 2. līdz 6. novembrim, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas "Radiologa asistents" studenti organizē “Radioloģijas nedēļu”, kas tiek atzīmēta par godu Starptautiskajai radioloģijas dienai, ko pasaulē atzīmē 8. novembrī.

  Ik gadu 8. novembrī gan pasaulē, gan Latvijā tiek svinēta Starptautiskā radioloģijas diena, kuras mērķis ir vērst uzmanību uz ārsta radiologa un nozares lomu medicīnā.

  Ir pagājuši tieši 120 gadi kopš V. K. Rentgens veica savu vēsturisko atklājumu, pateicoties kuram radās jauna medicīnas nozare – radioloģija. Šajā relatīvi īsajā laika posmā tā ir izaugusi un attīstījusies par vienu no nozīmīgākajām medicīnas nozarēm. Radioloģija ir mūsdienu klīnikas stūrakmens.

  Modernās tehnoloģijas ir pavērušas plašas iespējas ne tikai pataloģiju savlaicīgai diagnostikai, bet arī to saudzīgai ārstēšanai.

  Nedēļas ietvaros koledžā plānoti arī vairāki pasākumi:
  02.11.2015.,
  sienas avīzes prezentācija 1. korpusa 1. stāva foajē (R1A kurss)
  03.11.2015.,
  plkst. 13:00, videoklipu prezentācija, kas veltīta Starptautiskajai radioloģijas dienai (R1A un R2A kurss)
  05.11.2015.,
  plkst. 15:20, spēle "Aizraujošā radioloģija" koledžas 4. korpusā pie 209.auditorijas (R3A kurss).

  Laipni aicināti visi interesenti!

  Uz tikšanos aktivitātēs,
  studiju programmas "Radiologa asistents" studenti

  Lasīt vairāk
 • 02.11.2015
  Studenti piedalās ārkārtas situācijas mācībās, 29.10.2015.

  Starptautiskā lidosta “Rīga” 2015. gada naktī uz 29. oktobri organizēja ārkārtas situācijas mācības, kurās tika inscenēta ārkārtas situācija ar bīstamām infekcijas slimībām. Mācībās bija iesaistīti visi lidostas krīzes likvidēšanas komandu dalībnieki, nacionālā aviokompānija „Air Baltic”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, medicīnas sabiedrība „ARS” mediķi un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studenti un pasniedzēji.


  Ārkārtas situācijas mācībās piedalījās koledžas Ārstniecības katedras studiju programmu “Ārstniecība” 1., 2. un 3. kursa studenti un “Māszinības” 3. kursa studenti.
  80 studentu apmācību, kā “cietušo” pasažieru lomu tēlošanai, sagatavoja koledžas pasniedzēji Leonīds Afremovičs un Maija Zute sadarbībā ar starptautiskās lidostas “Rīga” Drošības departamenta Ārkārtas situāciju vadības nodaļas vadītāju Nauri Klaužu un Drošības departamenta Iekšējās drošības nodaļas vadītāju Natāliju Losevu.


  Mācību laikā tika imitēts, ka lidmašīna ir atlidojusi no Gruzijas uz Rīgu. Darbība norisinājās lidmašīnas salonā. Divpadsmit studentiem bija uzdevums atdarināt pasažierus, kuri būtu inficēti ar hemorāģisko drudzi, pārējiem lidmašīnā tika iedalīta pasažieru lomu.
  Visiem iesaistītajiem “pasažieriem” bija iespēja vērot, kā konkrētajā situāciju rīkojas lidmašīnas apkalpe, tad piesaistītie mediķi no lidostas “Rīga” un no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta.

  Lasīt vairāk
 • 27.10.2015
  Asins donoru diena Jūrmalā, 13.11.2015.

  Asins donoru diena Jūrmalā


  Šī gada 13. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Sociālās integrācijas valsts aģentūrā, Jūrmalā, Dubultu prospektā 71.
  Aicinām ziedot asinis visu asins grupu donorus!


  Iestājoties aukstākam laikam, palielinājies to cilvēku skaits, kuri dažādu vīrusu saslimšanu dēļ nevar ziedot asinis. Pirms asins ziedošanas aicinām rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli, jo asinis var ziedot tikai vesels cilvēks. Visus tos, kuri jūtas veseli, aicinām ziedot asinis, jo VADC šobrīd vairāku grupu asinis nav pietiekamā daudzumā.


  Lai asinis būtu derīgas pārliešanai, lūdzam dienā pirms procedūras un asins ziedošanas dienā lietot veselīgu uzturu un šķidrumu pietiekamā daudzumā (vismaz 1,5l). Treknas jeb hilozas asinis nav iespējams izmeklēt un pārliet pacientam. Dienu pirms asins ziedošanas iesakām uzturā lietot vairāk saknes un augļus. Nav ieteicams ēst ceptus, piparotus, treknus ēdienus, kā arī lietot jebkuru alkoholu (arī alu), medikamentus, tai skaitā aspirīnu. Lūdzam ievērot šos noteikumus, lai slimnieks saņemtu pilnvērtīgus donora asins komponentus!


  VADC atgādina, ka par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un bankas konta numurs.


  Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt,
  zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un
  mājas lapā www.donors.lv.


  Valsts asinsdonoru centra
  Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Tālr.: 67408878; 28663415

  Lasīt vairāk
 • 26.10.2015
  Pievienojies Lāčplēša dienas lāpu gājienā, 11.11.2015.

  Sveicināts, koledžas student!


  LU PSK Studējošo pašpārvalde aicina Tevi piedalīties Jūrmalas pilsētas rīkotajā Lāčplēša dienas lāpu gājienā, kas notiks 11. novembrī.


  Jūrmalas Kultūras centra rīkotais lāpu gājiens ir kļuvis par tradicionālu pasākumu, kura mērķis ir godināt latviešu tautas varonību, aizstāvot Latvijas valsti 1919. gada brīvības cīņās. Lāpu gājienā piedalās Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji, tostarp arī mācību iestāžu pārstāvji.


  Piesaki savu dalību līdz 1. novembrim,
  rakstot uz e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com vai
  pievienojies pasākumam pašpārvaldes facebook.com lapā.


  Tava Studējošo pašpārvalde!

  Lasīt vairāk
 • 14.10.2015
  "Fukši 2015" iesvētīti, 30.09.2015.

  Arī šogad, ievērojot tradīciju, koledžas Studējošo pašpārvalde rīkoja īpašu pasākumu pirmo kursu studentiem “Fukši”, kura laikā pirmo kursu studenti tika “iesvētīti” studējošo skaitā.

  Visu studiju programmu pirmo kursu studenti 30. septembrī tika laipni aicināti piedalīties aktivitātēs, kuras dienas garumā bija sagatavojusi pašpārvaldes komanda. Lielākā rosība bija jūtama foto orientēšanās aktivitātes laikā, kur pēc attēlu fragmentiem dalībniekiem koledžas teritorijā bija jāatpazīst vieta un jāsameklē kontrolpunkts, kuros viņus sagaidīja kāds no pašpārvaldes biedriem. Šajā aktivitātē veiklākie bija studiju programmas “Radiologa asistents” R1A grupas studenti.
  Pēcpusdienā studentiem bija sagatavota šķēršļu trase, kuru pārvarot tika dots svinīgais solījums, tā katrs atnākušais pirmā kursa students kļuva par pilntiesīgu koledžas studējošo.
  “Fukši” noslēdzās jautrā gaisotnē ar vakara balli un karaoki, ko īpaši kuplā skaitā apmeklēja pirmo kursu studenti, kā arī otro un trešo kursu studenti.
  Kopumā visiem pasākuma dalībniekiem un organizatoriem izvērtās pozitīvā gaisotnē draudzīga diena!


  Paldies, pirmo kursu studentiem, ka atbalstījāt koledžas Studējošo pašpārvaldes rīkoto pasākumu, uz tikšanos – nākamajos pasākumos!


  Tava,
  Studējošo pašpārvalde :)


  Seko mums un uzzini jaunumus pirmais Facebook.
  Raksti: lupsk.studenti@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 14.10.2015
  Studenti apmeklē Slokas dzīvnieku patversmi, 13.10.2015.

  Šogad rudens Latviju lutina ar laikapstākļiem, izmantojot lielisko laiku un iespēju dalīties mīlestībā un rūpēs, koledžas Studējošo pašpārvalde apmeklēja Slokas dzīvnieku patversmi.

  Studenti devās pastaigā ar suņiem un iepazina patversmes struktūru un telpas, tā gūstot ieskatu patversmes ikdienā. Sarunās ar patversmes darbiniekiem, studenti uzzināja par skumjo patversmes dzīvnieku likteni, cilvēku nežēlību un bezatbildīgo rīcību. Pārrunas rosināja veicināt turpmāko sadarbību un sniegt atbalstu.

  Paldies visiem, kas atrada laiku apmeklēt patversmi! Ceram, ka nākamo reizi mūs būs vairāk!

  Uz sadarbību,
  Tava Studējošo pašpārvalde :)

  Seko mums un uzzini jaunumus pirmais Facebook.
  Raksti: lupsk.studenti@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 12.10.2015
  Starptautiskā veco ļaužu diena, 01.10.2015.

  Starptautiskajā veco ļaužu dienā, 01.10.2015., Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedras studiju programmas “Sociālās rehabilitācija” 2. kursa studenti viesojās Rīgas sociālās aprūpes centrā “Mežciems”, kurā šīs atzīmējamās dienas ietvaros tika organizēti pasākumi centra klientiem.

  Studenti pasākuma laikā veica brīvprātīgo darbu, iesaistoties dažādās aktivitātēs. Pasākuma laikā bija iespēja noklausīties nelielu lekciju par brīvprātīgo darbu un uzzināt, ko tas nozīmē, kā tas tiek organizēts gan valsts, gan nevalstiskajās organizācijās.

  Iesaistīšanās aprūpes centra rīkotajā pasākumā, studentiem bija jauka iespēja un pieredze. Kā atzinīgs novērtējums par dienā paveikto, bija saņemtie pateicības raksti. Arī turpmāk studenti tika uzaicināti iesaistīties brīvprātīgo darbā un atbalstīt sociālās aprūpes centra organizētos pasākumus.

  Ina Vīksniņa,
  Sociālās aprūpes katedras
  lektore

  Lasīt vairāk
 • 05.10.2015
  LU PSK Studējošo pašpārvalde aicina pievienoties savai komandai

  Sveicināts, LU PSK student!

  Tavas koledžas Studējošo pašpārvalde aicina Tevi pievienoties pašpārvaldes komandai, kļūstot par LU PSK Studējošo pašpārvaldes locekli vai aktīvistu!

  Ja esi gatavs padarīt studentu dzīvi interesantāku un aktīvāku, aicinām Tevi uz pirmo Studējošo pašpārvaldes tikšanos – 06.10.2015. 4. korpusā, 3. stāvā, 304. auditorijā (konferenču zālē) plkst. 17:00.

  Uz tikšanos aicinām sagatavot savu motivācijas vēstuli (brīvā formā), kāpēc ir vēlme darboties pašpārvaldē. Motivācijas vēstuli iepriekš var nosūtīt uz pašpārvaldes e-pastu – lupsk.studenti@gmail.com – vai izdrukātā veidā paņemt līdzi uz tikšanos.

  Ja ir kādi jautājumi droši raksti: lupsk.studenti@gmail.com vai Facebook.

  Gaidot Tevi uz pirmo tikšanos,
  Tava Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 02.10.2015
  Studentu komandas dalība Jūrmalas skriešanas svētkos, 27.09.2015.

  Jau otro reizi Majoru pludmalē tika rīkoti “Jūrmalas skriešanas svētki”. Šogad organizatori skriešanas distances jūras krastā bija papildinājuši ar 5km nūjošanas distanci, tā aicinot piedalīties ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju.

  Arī šogad, atbalstot veselīgu dzīvesveidu un skriešanas svētku organizatoru aicinājumu, koledžu pasākumā pārstāvēja studentu komanda.


  Koledžas administrācija un Studējošo pašpārvalde pateicas:
  Ģirtam Jansonam
  Olgai Koļesņikovai
  Ditai Startai
  Svetlanai Lazarevai
  Sigitai Grosbergai
  Margaritai Murānei
  Signijai Isajevai
  Zaigai Koroševskai
  Ņinai Ivanovai
  Mārai Bēvaldei
  Rihardam Gavriļenko
  Reinim Dundam
  Mārtiņam Robertam Skujam
  Kristīnei Lisovskai
  Līgai Pētersonei
  Alisei Ansulei
  Baibai Prikulei
  Madarai Kauliņai
  Zanei Maskalei


  Paldies par atsaucību un veiksmīgo dalību!

  Lasīt vairāk
 • 02.10.2015
  Aicinājums uz valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas pasākumiem – 09.10.2015.

  09.10.2015.

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests valsts pārvaldes Atvērto durvju diena. >>JPG


  Interesenti tiek aicināti iepazīt dienesta darbu, apmeklējot neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu punktus un brigāžu atbalsta centrus gan Rīgā, Daugavpilī un Liepājā, gan pilsētās visā Latvijā.
  Apmeklējuma laikā būs iespēja klātienē vērot un noskaidrot, kā norit NMPD brigāžu ikdienas dežūra, kā brigādes saņem izsaukumus un kā operatīvi spēj uz tiem reaģēt, lai palīdzētu pacientiem vai smagi cietušajiem. Ikvienam būs iespēja arī iekāpt neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvajā transportlīdzeklī un aplūkot tā specifisko aprīkojumu, ar kādu mediķi glābj cilvēku dzīvības, kā arī izjautāt mediķus par viņu darbu.
  Tāpat topošie kolēģi varēs pārbaudīt savas prasmes vai iemācīties uz speciāla manekena veikt atdzīvināšanas pasākumus cilvēka dzīvībai kritiskās situācijās.
  Tā būs iespēja klātienē redzēt un izprast neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu dinamisko darba ritmu!


  Iepriekšēja pieteikšanās obligāta līdz 05.10.2015.
  Pieteikumus sūtīt uz: prese@nmpd.gov.lv


  09.10.2015.
  Zāļu valsts aģentūras Atvērto durvju diena.


  Interesenti tiek aicināti iepazīt Zāļu valsts aģentūru no cita skatpunkta!


  Plānotais pasākuma saturs:
  - Informatīva prezentācija par iestādi - svarīgākās funkcijas un uzdevumi sabiedrības veselības nodrošināšanā
  - Ekskursija pa Zāļu valsts aģentūras telpām, iespēja redzēt zāļu reģistrācijas ekspertu darba ikdienu
  - Informācija par drošu zāļu lietošanu, ziņošanu par zāļu blaknēm


  Norises laiks: 10:00 - 12:00
  Adrese: Rīga, Jersikas iela 15


  Lūdzu, informējiet, vai apmeklēsiet Zāļu valsts aģentūru Atvērto Druvju dienā, rakstot uz e-pastu Dita.Okmane@zva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67078422 līdz 6. oktobrim.


  Plašāka informācija par valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu un norādes par pieteikšanos tīmekļa vietnē www.atvertodurvjudiena.lv

  Lasīt vairāk
 • 23.09.2015
  Fukši 2015

  Pirmkursniek, informācija Tev! :)

  LU PSK Studējošo pašpārvalde aicina Tevi kļūt par pilntiesīgu LU PSK studentu!


  Kad?
  30.09.2015.


  Kas?
  Pirmo kursu iesvētību pasākums: “Fukši 2015”.
  Tēma: "Mediķi un pacienti".
  Ģērbšanās stils: medicīnas halāti, pārsietas ekstremitātes, galva u. c.


  Kur?
  Pasākuma norise visas dienas garumā.
  1. Fotoorientēšanās, plkst. 13:00 līdz 13:25, atjautības uzdevumi koledžas teritorijā
  - Ierašanās atbilstoši norādītajam ģērbšanās stilam;
  - Plašāku informāciju skatīt kursu kopējos e-pastos 24.09.2015.
  2. Iesvētību pasākums, plkst. 16:00 līdz 17:30.
  - Ierašanās atbilstoši laika apstākļiem, apģērbā, kuru iespējams pārvilkt un nav arī žēl sasmērēt;
  - Tiks uzdoti dažādi jautājumi par koledžu un tās struktūrvienībām, tiks pārbaudīta pirmkursnieku atjautība un veiklība, kopīga zvēresta nodošana;
  - Pēc pārbaudījumiem būs pieejamas dušas dienesta viesnīcā, līdzi jāņem mazgāšanās piederumus.
  3. Sadraudzības ballīte, plkst. 19:00 līdz 23:00, 1. korpusa zālē.
  - Ierašanās brīvā stila apģerbā;
  - Karoke un kārtīga izdejošanās.
  Skatīt PDF


  Būs mīļi gaidīts ikviens 1. kursa mūsu koledžas students!


  Ja ir kādi jautājumi droši rakstiet uz šo e-pasta adresi:
  lupsk.studenti@gmail.com vai
  sazinieties ar mums Facebook.


  Uz tikšanos!
  Jūsu – LU PSK Studējošo pašpārvalde


  P. S. Nepiemirsti ieskatieties arī kursa kopīgajā e-pastā!

  Lasīt vairāk
 • 22.09.2015
  Koledžas dalība "Labsajūtas rudens Jūrmalā" aktivitātēs

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža Jūrmalas pilsētas veselības nedēļas “Labsajūtas rudens Jūrmalā” Aktīvo senioru dienas ietvaros, 16.09.2015., piedāvāja un aicināja interesentus iepazīties ar dažādiem veselības aprūpes un ergonomijas palīglīdzekļiem, demonstrējot to pielietošanas veidus. 

  Prezentāciju vadīja koledžas Sociālās aprūpes katedras lektore Ina Vīksniņa. Rezumējot piedāvāto aktivitāti, lektore stāsta, ka “Kundzes, kuras bija ieradušās uz prezentāciju, aizgāja ļoti apmierinātas, jo ieguva nepieciešamo informāciju. Kāda no apmeklētājām atzina, ka uzzināja daudz vairāk nekā sākumā bija cerējusi, jo tika parādīts, kā jāpielieto dažādie palīglīdzekļi, un, kā var palīdzēt cilvēkam, ja šie palīglīdzekļi nav pieejami. Aktivitātes ietvaros tika stāstīts, kā cilvēki paši var izveidot nepieciešamos palīglīdzekļus. No apmeklētājiem galvenokārt interese bija par vecu cilvēku aprūpi un aprūpi pēc insulta. Tika sniegta informācija arī par koledžu un studiju programmām. No apmeklētājiem tika saņemts atzinīgs vērtējums un vēlējums, lai šāda tipa prezentācijas (lekcijas) notiktu vairāk un biežāk. Īpaši šādas zināšanas noderētu cilvēkiem, kuri paši aprūpē savus tuviniekus.”


  Paldies, Jūrmalas pilsētas veselības nedēļas organizatoriem par piedāvāto iespēju piedalīties daudzpusīgajā nedēļas programmā.


  Agnese Grase,
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  sabiedrisko attiecību speciāliste

  Lasīt vairāk
 • 17.09.2015
  Prezentācija par koledžas Studējošo pašpārvaldi

  Sveicināti, koledžas studenti!


  Uz tikšanos – jūsu Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 15.09.2015
  Pieteikšanās Erasmus+

  2. un 3. KURSU STUDENTI!

  AICINĀM PIETEIKTIES ERASMUS+ PROGRAMMAS PRAKSES/ STUDIJU PIEREDZES APMAIŅAI ĀRVALSTĪS!

  Lai pieteiktu dalību konkursā, Jums nepieciešams iesniegt šādus dokumentus koledžas ārējo sakaru koordinatorei MĀRĪTEI BONDAREVAI (koledžas 2. korpusā 201. kabinetā):

  - Student Application Form, iespēja saņemt koledžas 2. korpusā 201. kabinetā vai šeit
  - Europass CV – angļu valodā, skatīt šeit
  - Motivācijas vēstuli – angļu valodā
  - Katedras apstiprinātu iesniegumu, ka drīkst kandidēt uz Erasmus+ mobilitātes praksi (paraugu skatīt koledžas 2. korpusā 201. kabinetā vai šeit)
  - Pases kopiju
  - 2 fotogrāfijas (3x4cm)

  IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ LĪDZ 2015. GADA 2. OKTOBRIM!!!

  Informācija par Erasmus+
  Kārtība, kādā studenti piesakās studijām/ praksei ārvalstīs.

  Ārējo sakaru koordinatore 
  MĀRĪTE BONDAREVA
  Tālr.: 6773063, e-pasts: sadarbiba@psk.lv

  Lasīt vairāk
 • 14.09.2015
  Esi aktīvs! Piedalies Jūrmalas skriešanas svētkos – 27.09.2015.!

  Atbalsti veselīgu dzīvesveidu, pārstāvi koledžu un atbalsti Studējošo pašpārvaldes aktivitātes!


  27. septembrī Majoru pludmalē pie “Baltic Beach Hotel”, otro gadu norisināsies gaidītākais rudens aktīvās atpūtas notikums Jūrmalā – “Jūrmalas skriešanas svētki”.
  Šogad organizatori ierastās skriešanas distances jūras krastā ir papildinājuši ar 5km nūjošanas distanci, kas būs pa spēkam ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.


  Uz šo pasākumu Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde organizē koledžas komandu. Līdz 21.09.2015. interesenti savu pieteikumu aicināti sūtīt komandas koordinatorei Ņinai Ivanovai uz e-pastu: ninaivanova94v@inbox.lv.


  Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums Jūrmalas skriešanas svētkiem.
  Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, izvēlēto distanci, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru.


  Komandai dalība būs bez maksas.
  Koledžas komandas dalībniekiem tiks iedoti t-krekli ar koledžas simboliku.


  Distances:
  - 5km nūjošana (jaunums), kas vienos Latvijas aktīvākos nūjotājus un ikvienu, kam tuvs ir iešanas prieks;
  - 10km un 5km distances individuālajiem skrējējiem,
  - 10km stafešu skrējiens (4x2,5km), kurā īpaši aicināti piedalīties uzņēmumi, draugu kompānijas un citas komandas,
  - Bērnu skrējiens (0,5-1km), kas paredzēts jaunākajai skrējēju paaudzei.


  "Jūrmalas skriešanas svētki" šogad plānoti ne tikai plašāki distanču ziņā, bet ar vēl grandiozāku izklaides programmu. Svētkos uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi – grupas “Samba de Riga”, Jenny May un “Otra Puse”, kā arī būs neskaitāmas radošas un dzīvespriecīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem.

  Lasīt vairāk
 • 11.09.2015
  Iespēja pieteikties kredītam

  Studenti!


  Jums ir iespēja pieteikties STUDIJU un STUDĒJOŠĀ kredītam!


  Lai pieteiktos uz kādu no kredītiem, Jums nepieciešams aizpildīt pieprasījuma veidlapu pie LU PSK kredītu piešķiršanas komisijas vadītājas Diānas Bakānes -
  LU PSK Dienesta viesnīcā 108. kabinetā (LU PSK 3. korpuss).


  Kredītam var pieteikties līdz 30.09.2015.


  LU PSK kredītu piešķiršanas komisijas vadītāja
  Diāna Bakāne
  Mob.: 26855451
  E-pasts: dianabakane@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 11.09.2015
  Informācija par stipendijām

  Pirmā Stipendiju piešķiršanas komisijas sēde notiks 07.10.2015.

  Rezultāti par stipendiju piešķiršanu būs zināmi 15.10.2015.


  Par rezultātiem, kam tiks piešķirta minimālā mēneša stipendija (par labām sekmēm) studenti tiks informēti, aizsūtot informāciju uz kursa kopējo e-pastu.


  Par vienreizējām stipendijām katru informēšu personīgi pa iesniegumā norādīto telefona numuru.


  Lai pieteiktos uz jebkuru no stipendijām, ir OBLIGĀTI JĀAIZPILDA IESNIEGUMS STIPENDIJAS SAŅEMŠANAI. Iesniegumus var saņemt LU PSK Dienesta viesnīcas 108. kabinetā vai izprintēt LU PSK mājas lapā.


  Iesniegumus par MINIMĀLO MĒNEŠA STIPENDIJU (par labām sekmēm) var iesniegt LU PSK Dienesta viesnīcā 108. kabinetā līdz 02.10.2015.


  Iesniegumus par VIENREIZĒJO STIPENDIJU (pēc kritērijiem) var iesniegt visu semestri. Obligāti, klāt pievienojot, apliecinošu dokumentu par norādītajiem kritērijiem!


  Kritēriji, lai pieteiktos VIENREIZĒJAI stipendijai:
  - students ir bārenis, vai bez vecāku apgādības palicis bērns līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai;- students ir invalīds;
  - studējošā ģimenei ir piešķirts trūcīgās ģimenes statuss;
  - studējošais ir no daudzbērnu ģimenes (arī gadījumos, ja attiecīgās ģimenes bērni jau pilngadīgi, bet vismaz trīs no tiem nav vecāki par 24 gadiem un mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē vai studē augstskolā vai koledžā pilna laika klātienē);
  - studējošajam ir viens vai vairāki bērni.
  (Ministru kabineta noteikumi Nr. 740 "Noteikumi par stipendijām")


  Iesniegumus par stipendiju grūtniecības atvaļinājuma laikā var iesniegt visu semestri – klāt pievienojot darbnespējas lapu vai izrakstu no ārsta.


  Iesniegumus stipendijas saņemšanai var saņemt LU PSK Dienesta viesnīcā 108. kabinetā vai izdrukāt koledžas mājas lapā.


  Ja ir kādi jautājumi par stipendijām - droši nāciet jautājiet (LU PSK Dienesta viesnīcā 108. kabinetā) vai rakstiet uz e-pastu – dianabakane@gmail.com.


  Diāna Bakāne,
  Stipendiju piešķiršanas komisijas vadītāja

  Lasīt vairāk
 • 11.09.2015
  Jūrmalas pilsēta aicina uz veselības nedēļu "Labsajūtas rudens Jūrmalā"

  Rūpējoties par jūrmalnieku un pilsētas viesu labsajūtu, Jūrmalā šoruden, no 14.09. līdz 20.09.2015., tiek piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma "Labsajūtas rudens Jūrmalā". 

  Šajā laikā ikviens interesents kūrortpilsētā varēs piedalīties dažādās veselīga un aktīva dzīvesveida veicināšanas aktivitātēs.


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas aktivitāte Jūrmalas veselības nedēļā:
  16.09.2015., Aktīvo senioru dienā, plkst. 13:00 līdz 16:00
  palīglīdzekļu prezentācija un apmācība lietošanā
  (Sociālās aprūpes katedras lektore Ina Vīksniņa).


  Aktivitātes norises vieta:
  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža,
  6. korpuss ergonomijas kab. (2. stāvs)
  (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala)


  Dalība:
  bez maksas


  Sīkāka informācija par aktivitāti pa mob.t.:
  29490542 (Ina Vīksniņa)


  "Labsajūtas rudens Jūrmalā" programma.


  Informācija sagatavota sadarbība ar Jūrmalas pilsētas domi.

  Lasīt vairāk
 • 08.09.2015
  Konferences un semināri 2014. - 2015. studiju gadā

  Konferences un semināri 2014./ 2015. studiju gadā


  NOSAUKUMS NORISES 

  LAIKS

  ORGANIZĀCIJAS KOMITEJAS VADĪTĀJS, STRUKTŪRVIENĪBA


  Studentu konference
  “Nieru mazspēja”

  25.10.2014.
  LU PSK Medicīnas tehnoloģijas katedra, konferences koordinatore Maija Zute

  -
  Seminārs
  “Karjeras iespējas”

  11.11.2014.
  LU PSK, semināra koordinētāja Dace Erkena, Ina Ozola un fonds “Kopā” Karīna Kaktiņa, Latvijas Samariešu apvienība

  -
  Tālākizglītības konference
  “Teorija un prakse medicīnas laboratorijā”

  27.02.2015.
  LU PSK Medicīnas tehnoloģijas katedras studiju programmas “Biomedicīnas laborants” tālākizglītības konference sadarbībā ar "Latvijas Laborantu Asociāciju", konferences koordinatore Rūta Melbārde

  -
  Tālākizglītības konference "Epidemioloģiskā procesa nozīme podologa praksē" un biedrības "Latvijas Podologu biedrība"
  12. kopsapulce

  27.03.2015.
  LU PSK Medicīnas tehnoloģijas katedras studiju programmas “Podoloģija” tālākizglītības konference sadarbībā ar biedrību "Latvijas Podologu biedrība", konferences koordinatores Mārīte Saulīte, Aelita Koha

  -
  Tālākizglītības konference
  “Radioloģiskās iespējas mūsdienu terapijā”

  18.04.2015.
  LU PSK Medicīnas tehnoloģijas katedras studiju programmas “Radiologa asistents” tālākizglītības konference sadarbībā ar “Latvijas Radiogrāferu un Radiologa asistentu asociāciju", konferences koordinatore Elita Rutka

  -
  Studentu konference sadarbībā ar Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu
  „Jauniešu dzīves kvalitāte, veselība un aktuālās problēmas”


  PROGRAMMA (.PDF)


  07.05.2015.
  LU PSK, konferences koordinatore Dagnija Gulbe sadarbībā ar LU RMK

  Lasīt vairāk
 • 07.09.2015
  KVALIFIKĀCIJAS DARBA IZSTRĀDĀŠANAS METODISKIE NORĀDĪJUMI

  Studenti!


  Ir izstrādāti “Kvalifikācijas darba izstrādāšanas metodiskie norādījumi” (.pdf),
  iepazīstieties un ņemiet vērā!


  Sekmīgas studijas!

  Lasīt vairāk
 • 04.09.2015
  ISIC kartes noformēšana, pagarināšana un saņemšana

  Piesaki ISIC karti koledžā!


  Studenti!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā
  15. septembrī plkst. 11:00 - 15:00, 2. korpusā 4. auditorijā (3. stāvā)
  būs iespēja pieteikties ISIC kartei.


  2. un 3. kursu studenti varēs pagarināt savas ISIC kartes derīguma termiņu.


  Apmaksu par karti - 2.85 EUR - varēs veikt tikai skaidrā naudā, bankas kartes izmantot nevarēs.


  ISIC stendā būs iespēja nofotografēties kartei, ja nebūs paņemta līdzi sava fotogrāfija (3x4cm). Šis pakalpojums būs bez maksas. Jāņem vērā, ka fotogrāfiju pēc kartes saņemšanas nebūs iespēja nomainīt.


  ISIC kartes pieteikuma veidlapas varēs saņemt 201. kab. (2. koprusā) no 07.09.2015.
  (ISIC kartes pieteikšanās veidlapā būs jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko var apskatīt izsniegtajā studiju līgumā (4 cipari).


  Noformējot ISIC karti, LU PSK studentam tā vienlaikus kalpo arī kā LU PSK studenta apliecība, kas apstiprina studenta piederību konkrētajai augstskolai. Uz ISIC kartes, blakus paraksta vietai, ir izvietots LU PSK logo.


  No 15.09.2015. ISIC karti varēs noformēt arī SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai internetā.


  Norādes, kas jāņem vērā, aizpildot ISIC kartes pieteikšanās formu:


  1. SOLIS - INFORMĀCIJA


  1. Informācija par kartes saņēmēju.
  Kartes tips – jāatzīmē „ISIC studentu”.
  Mācību iestāde – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
  Mācību forma – pilna laika studijas, klāt jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.


  2. Dokuments – nav jāpilda.


  3. Fotogrāfija – jāpievieno fotogrāfija, ievērojot norādītas prasības.


  2. solis – APSTIPRINĀJUMS


  Tiek saņemts apstiprinājums


  3. solis – APMAKSA


  Veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.


  Par ISIC kartes priekšrocībām vairāk mājas lapā - www.isic.lv

  Lasīt vairāk
 • 03.09.2015
  Medicīnas apģērbu tirdzniecība

  Studenti!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  1. korpusa 2. stāvā (Vidus prospektā 38, Bulduros)
  16.09.2015. no plkst. 11:00. notiks medicīnas apģērbu tirdzniecība.


  Apmaksu par pirkumu ar bankas kartēm veikt nevarēs.
  Piedāvājumu var apskatīt bukletā - 1. korpusā informācijas stendā.

  Lasīt vairāk
 • 01.09.2015
  Sveiciens Zinību dienā!

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas

  KOLEKTĪVS un STUDENTI!


  LAI 2015./ 2016. STUDIJU GADĀ JŪS PAVADA –
  neizsīkstoša enerģija, optimisms, neatlaidība, veiksme un panākumi!


  KOLEDŽAS ADMINISTRĀCIJA
  01.09.2015.

  Lasīt vairāk
 • 27.08.2015
  Informācija studentiem par LU PSK 2015./ 2016. akadēmiskā gada sākumu

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 

  2015./ 2016. AKADĒMISKĀ GADA ATVĒRŠANA*
  notiks 01.09.2015. plkst. 11:00 koledžas pagalmā pie 1. korpusa
  (Vidus prospektā 38, Bulduros)


  Lietus gadījumā – koledžas 1. korpusa zālē


  SVINĪGĀ PASĀKUMA NORISES KĀRTĪBA


  Plkst. 11:00 –
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2015./ 2016. akadēmiskā gada svinīgā atklāšana 1. kursa studentiem koledžas pagalmā (pie 1. korpusa).


  Plkst. 11:30 –
  tikšanās ar grupu kuratoriem un studiju programmu vadītājām


  Ārstniecības katedra:
  M1A grupa (studiju programma “Māszinības”) – 304. auditorija, 3. stāvs, 1. korpuss
  M1B grupa (studiju programma “Māszinības”) – 306. auditorija, 3. stāvs, 1. korpuss
  AP1A grupa (studiju programma “Ārstniecība”) – 308. auditorija, 3. stāvs, 4. korpuss
  K1A grupa (studiju programma “Estētiskā kosmetoloģija”, dienas grupa) – 1. auditorija, 1. stāvs, 6. korpuss
  K1V grupa (studiju programma “Estētiskā kosmetoloģija”, vakara grupa) – 1. auditorija, 1. stāvs, 6. korpuss
  AM1A grupa (studiju programma “Ārstnieciskā masāža”, dienas grupa) – 204. auditorija, 2. stāvs, 1. korpuss


  Medicīnas tehnoloģiju katedra:
  L1A grupa (studiju programma “Biomedicīnas laborants”) – zāle, 1. stāvs, 1. korpuss
  R1A grupa (studiju programma “Radiologa asistents”) – zāle, 1. stāvs, 1. korpuss
  P1A grupa (studiju programma “Podoloģija”) – zāle, 1. stāvs, 1. korpuss


  Sociālās aprūpes katedra:
  SR1A (studiju programma “Sociālā rehabilitācija”) – 3. auditorija, 2.stāvs, 6. korpuss


  *Par neierašanās iemeslu uz 1. septembra pasākumu jāinformē katedru lietvedes pa e-pastu vai tālruni, kas tika norādīts informācijas lapiņā, iesniedzot dokumentus. Kontakti>>


  Uzņemtie studenti, kuri 10 dienu laikā bez attaisnojoša iemesla neieradīsies uz nodarbībām, ar direktores rīkojumu tiks atskaitīti no koledžas.


  Studenti, kuriem ir piešķirta vieta koledžas Dienesta viesnīcā, 1. septembrī var ierasties no plkst. 9:00 (3. korpuss, Dienesta viesnīca).


  Sīkāk par iekārtošanos Dienesta viesnīcā lasīt šeit>>


  Studiju programmas „Sociālā aprūpe” 1. kursa 2015./ 2016. studiju gada pirmā tikšanās notiks 7. septembrī plkst. 9:40 (Vidus prospekts 38, Bulduri).


  LU PSK 2015./ 2016. studiju gada uzsākšana 2. un 3. kursiem


  Ārstniecības katedra:
  M2A grupai – 8. septembrī plkst.13:30
  M2B grupai – 8. septembrī plkst.13:30
  M3A grupai – 8. septembrī plkst.8:30
  M3B grupai – 8. septembrī plkst.8:30
  AP2A grupai – 8. septembrī plkst.13:30
  AP3A grupai – 8. septembrī plkst. 9:40
  K2A grupai – 8. septembrī plkst. 8:30
  K2V grupai – 7. septembrī, par laiku informācija sekos
  K3A grupai – 8. septembrī plkst. 9:40
  AM2A grupai – 8. septembrī plkst. 18:15


  Medicīnas tehnoloģiju katedra:
  L2A grupai – 7. septembrī plkst. 8:00
  R2A un R3A grupai – 14. septembrī, par laiku informācija sekos
  P2A grupai – 7. septembrī plkst. 14:00


  Sociālās aprūpes katedra:
  SR2A grupai – 10. septembrī plkst. 9:40
  S2A grupai – 14. septembrī plkst. 9:40
  SR2C1 grupai – 11. septembrī, par laiku informācija sekos
  SR2C2 grupai – 18. septembrī, par laiku informācija sekos


  Atgādinājums!


  Izziņām par studijām LU PSK 1. kursa studenti varēs pieteikties no 01.10.2015. pie katedru lietvedēm.
  Izziņas tiks sagatavotas pēc pakalpojuma apmaksas saskaņā ar LU PSK cenrādi un izsniegtas trīs darba dienu laikā.

  Lasīt vairāk
 • 25.08.2015
  17. Veselības dienas (Sporta spēles)

  Veiksmīgi aizvadītas veselības un sociālās aprūpes darbinieku 17. Veselības dienas, kas šogad norisinājās atpūtas kompleksā “Puduri”, Ķegumā no 31. jūlija līdz 2. augustam.

  Pasākuma organizatori – biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrību, Latvijas Veselības ministrijas un Latvijas Ārstu biedrības atbalstu – pateicas ikvienam dalībniekiem par pozitīvo cīņassparu un prieku, kas valdīja sporta spēlēs no 31. jūlijā līdz 2. augustam.

  Arī šogad starp 43 komandām veiksmīgi startēja un augstus rezultātus uzrādīja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda “Koledžas zaķi”, komandu kopvērtējumā ieņemot godpilno 7. vietu.

  Komandas sniegums sporta spēļu disciplīnās, kuras tika vērtētas komandu kopvērtējumā:
  2. vieta – volejbolā jauktajām komandām,
  3. vieta – dāmu futbolā,
  7. – 11. vieta – virves vilkšana dāmām,
  13. – 23. vieta – virves vilkšanā kungiem,
  22. vieta – lielājā stafetē,
  39. vieta – tūrisma stafetē,
  15. vieta – komandas kapteiņu sacensībās.

  Koledžas komandas dalībnieki augstus rezultātus uzrādīja individuālajās disciplīnās:
  4. vieta – makšķerēšanā,
  4. vieta – triatlonā vīriešiem,
  1. un 2. vieta – badmintonā vīriešiem,
  3. vieta – badmintonā sievietēm,
  3. vieta – stafetē “Nasta” sievietēm

  Komandu telšu vietu noformēšanā “Koledžas zaķi” saņēma īpašu atzinību no Latvijas Paralimpiskās komitejas.

  Koledžas administrācija lepojas un pateicas savai atraktīvajai komandai – kolēģiem un viņu ģimenēm, studentiem un absolventiem par atsaucību un veiksmīgo dalību!

  Lasīt vairāk
 • 04.08.2015
  Uzņemšanas rezultāti LU PSK Dienesta viesnīcā

  GULTAS VIETA LATVIJAS UNIVERSITĀTES P. STRADIŅA MEDICĪNAS KOLEDŽAS (LU PSK) DIENESTA VIESNĪCĀ (ADRESE – VIDUS PROSPEKTS 38, BULDURI, JŪRMALA) TIEK PIEŠĶIRTA SEKOJOŠIEM 2015./ 2016. STUDIJU GADA 1. KURSU STUDENTIEM (reflektanta reģistrācijas numurs tika piešķirts Uzņemšanas komisijā)


  Studentu reģistrācijas numuri,
  kuriem tiek piešķirta vieta LU PSK Dienesta viesnīcā
  (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā)
  J008
  J112
  J022
  J014
  J079
  J190
  J313
  J053
  J270
  J244
  J081
  J320
  J149
  J077
  J132
  J083
  J177
  J171
  J146
  J184
  J196
  J245
  J290
  J107
  J151
  J023
  J111
  J308
  J206
  J120
  J121
  J332
  J209
  J205
  J193
  J128
  J047
  J277
  J075


  AUGSTĀK MINĒTAJIEM STUDENTIEM LU PSK DIENESTA VIESNĪCA TIEK PIEŠĶIRTA AR 01.09.2015. TAS NOZĪMĒ, KA 01.09.2015. STUDENTS ATBRAUCOT UZ KOLEDŽU VARĒS DOTIES PIE DIENESTA VIESNĪCAS DEŽURANTA, NOSAUCOT SAVU VĀRDU UN UZVĀRDU SAŅEMS ISTABAS ATSLĒGU.


  ĪRES MAKSA DIENESTA VIESNĪCĀ IR 35.00 EUR MĒNESĪ, JĀSAMAKSĀ LU PSK KASĒ LĪDZ 10.09.2015.


  STUDENTAM LĪDZI JĀŅEM SAVA GULTAS VEĻA.
  SPILVENI UN SEGAS NAV JĀŅEM LĪDZI!
  TRAUKUS UZ DIENESTA VIESNĪCU STUDENTIEM IR JĀŅEM LĪDZI!


  BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLAS KOPMĪTNES
  (ADRESE – VIESTURA IELA 6, JŪRMALA)


  STUDENTIEM, KURIEM NAV PIEŠĶIRTA VIETA LU PSK DIENESTA VIESNĪCĀ (ADRESE – VIDUS PROSPEKTS 38, BULDURI, JŪRMALA), IR NODROŠINĀTA GULTAS VIETA BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLAS KOPMĪTNĒS (ADRESE – VIESTURA IELĀ 6, JŪRMALA).


  STUDENTIEM, KURIEM NEPIECIEŠAMA DIENESTA VIESNĪCA, IR JĀIERODAS 01.09.2015. PIRMS VAI PĒC SVINĪGĀ PASĀKUMA PIE KOLEDŽAS DIENESTA VIESNĪCAS VADĪTĀJAS DIĀNAS BAKĀNES (DIENESTA VIESNĪCAS 108. KABINETS), LAI SAŅEMTU REĢISTRĀCIJAS LAPU.


  AR SAŅEMTO REĢISTRĀCIJAS LAPU JĀDODAS UZ BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLAS KOPMĪTNĒM!ĪRES MAKSA BULDURU DĀRZKOPĪBAS VIDUSSKOLAS KOPMĪTNĒS – 35.00 EUR MĒNESĪ.
  JĀŅEM LĪDZI SAVA GULTAS VEĻA!


  JA RODAS KĀDI JAUTĀJUMI, DROŠI ZVANIET UN JAUTĀJIET (20285717 – Diāna Bakāne),
  no 24.08.2015. no plkst 9.00 – 17.00.


  Diāna Bakāne,
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  Dienesta viesnīcas vadītāja
  M.T. 20285717

  Lasīt vairāk
 • 04.08.2015
  Pagarināta dokumentu pieņemšana 10.08. – 21.08.2015.

  Studē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!

  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu vai speciālistu sociālās labklājības jomā!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
  Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmala, LV-2010.
  Tālr.: +371 67752507, mob.: +371 25448404, e-pasts: lupsk.kanceleja@gmail.com


  Dokumentu pieņemšana:
  katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 15:00 koledžas bibliotēkā
  (2. korpuss 2. stāvā)


  UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI


  UZŅEMŠANA TURPINĀS!


  MAKSAS studiju programmās:


  „Ārstnieciskā masāža” (maksas studiju programma)
  Kvalifikācija – MASIERIS
  (Studijas dienas un vakara grupā)


  „Estētiskā kosmetoloģija” (maksas studiju programma)
  Kvalifikācija – SKAISTUMKOPŠANAS SPECIĀLISTS KOSMETOLOĢIJĀ
  (Studijas dienas un vakara grupā)


  BEZMAKSAS studiju programmās:


  "Māszinības"
  Kvalifikācija – MĀSA


  "Ārstniecība"
  Kvalifikācija – ĀRSTA PALĪGS


  "Biomedicīnas laborants"
  Kvalifikācija – BIOMEDICĪNAS LABORANTS


  "Sociālā aprūpe"
  Kvalifikācija – SOCIĀLAIS APRŪPĒTĀJS


  Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti:


  1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
  2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda).(Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004. gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
  3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
  4. 1 foto (3x4 cm).
  5. Valsts valodas prasmes apliecība.(Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
  6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
  7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
  8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.
  9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.


  UZMANĪBU!


  Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_me... pieejamajiem datiem.
  Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.


  Reģistrācijas maksa:
  7.00 EUR par vienu studiju programmu.


  Maksājumu var veikt:
  1) skaidrā naudā – LU PSK kasē (LU PSK Dienesta viesnīcas 1. stāvā)
  vai
  2) ar pārskaitījumu LU PSK bankas kontā.


  Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
  Reģistrācija studijām - vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379.


  Rekvizīti maksājumam:
  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža
  Saīsinājums: LU PSK
  Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, Bulduri, LV-2010
  Reģ. Nr.: 90000031813
  Valsts kase, kods: TRELLV22
  Konta Nr.: LV66TREL9150234006000

  Lasīt vairāk
 • 31.07.2015
  Informācija par uzņemšanas dokumentiem

  Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti:


  1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
  2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda).
  (Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004.gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
  3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
  4. 1 foto (3x4 cm).
  5. Valsts valodas prasmes apliecība.
  (Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
  6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
  7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
  8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.
  9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.


  PĀRBAUDI INFORMĀCIJU!


  Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_me... pieejamajiem datiem.


  Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.


  Uzņemšana visās studiju programmās:
  no 2015. gada 6.jūlija līdz 31. jūlijam.


  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā
  katru darba dienu no plkst. 9.00. – 15.00.
  Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmala, LV-2010.
  Tālr.: +371 67752507, mob.: +371 25448404, e-pasts: lupsk.kanceleja@gmail.com


  Rēzeknes filiālē
  P.: 13.00 – 16.30, O. – Pt.: 9.00. – 15.00.
  Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.
  Tālr.: +371 64625326, mob.: +371 27882168

  Lasīt vairāk
 • 31.07.2015
  Uzņemšanas rezultāti

  Paldies, ka izvēlējāties studēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK)!


  Neskaidrību gadījumā par uzņemšanas rezultātiem sazinieties ar LU PSK kanceleju,
  zvanot pa tālr. 67752507 vai mob. 25448404, nosaucot savu reflektanta numuru, ko izsniedza Uzņemšanas komisija.


  LĪGUMU SLĒGŠANA notiks LU PSK - Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā:


  04.08.2015.
  plkst. 10:00 - studiju programmai "Podoloģija" (P)
  plkst. 12:00 - studiju programmai "Radiologa asistents" (RA)
  plkst.14:00 - studiju programmai "Biomedicīnas laborants" (L)


  05.08.2015.
  plkst. 10:00 - studiju programmai "Sociālā rehabilitācija" (SR)
  plkst. 12:00 - studiju programmai "Sociālā aprūpe" (SA)


  06.08.2015.
  plkst. 10:00 - studiju programmai "Māszinības" (M)
  plkst. 12:00 - studiju programmai "Ārstniecība" (AP)


  02.09.2015.
  Studiju programmai "Estēstiskā kosmetoloģija" (EK)
  Studiju programmai "Ārtsnieciskā masāža" (K)


  Svinīgais 1. septembra pasākums 1. kursa studentiem notiks –
  01.09.2015. plkst. 11:00, LU PSK, Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.


  Uzņemtie studenti, kuri 10 dienu laikā bez attaisnojoša iemesla neieradīsies uz nodarbībām, ar direktores rīkojumu tiks atskaitīti no koledžas studējošo skaista.


  Par neierašanos iemesliem nekavējoties jāziņo katedru lietvedēm:


  ĀRSTNIECĪBAS KATEDRA
  Studiju programmas – “Māszinības”, “Ārstniecība”, “Estētiskā kosmetoloģija”, “Ārstnieciskā masāža”
  Ina Jaunslaviete,
  m. t.: 29350243,
  e-pasts: ijaunslaviete@gmail.com


  MEDICĪNAS TEHNOLOĢIJU KATEDRA
  Studiju programmas – “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents”, “Podoloģija”
  Aiga Tonne,
  m. t.: 28690166,
  e-pasts: aiga.tonne@inbox.lv


  SOCIĀLĀS APRŪPES KATEDRA
  Studiju programmas – “Sociālā rehabilitācija”, “Sociālā aprūpe”
  Ina Ozola,
  m. t.: 29373964
  e-pasts: inao@inbox.lv


  Izziņas par studijām LU PSK 1. kursu studentiem tiks izsniegtas no 01.10.2015.
  Maksas pakalpojums, atbilstoši LU PSK cenrādim.


  Maksas studiju programmās “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža” ir uzņemti visi reflektanti, kuri iesniedza dokumentus.


  Uzņemto studentu saraksts 2015./ 2016. akadēmiskajam gadam
  AP – studiju programma "Ārstniecība"
  M – studiju programma "Māszinības"
  L – studiju programma "Biomedicīnas laborants"
  P – studiju programma "Podoloģija"
  RA – studiju programma "Radiologa asistents"
  SA – studiju programma "Sociālā aprūpe"
  SR – studiju programma "Sociālā rehabilitācija"


  AP
  J002
  J190
  J244
  J211
  J245
  J006
  J007
  J171
  J185
  J188
  J254
  J266
  J023
  J066
  J071
  J191
  J203
  J224
  J343
  J295
  J062
  J064
  J095
  J096
  J156
  J242
  J246
  J016
  J050
  J078
  J303
  J323
  J167
  J125
  J238


  M
  J151
  J206
  J256
  J003
  J134
  J209
  J047
  J112
  J182
  J207
  J011
  J024
  J030
  J073
  J137
  J140
  J144
  J201
  J252
  J279
  J306
  J316
  J099
  J198
  J019
  J054
  J080
  J091
  J109
  J130
  J164
  J258
  J275
  J305
  J319
  J335
  J017
  J027
  J034
  J116
  J153
  J232
  J294
  J010
  J021
  J060
  J106
  J138
  J161
  J302
  J070
  J269
  J020
  J052
  J236


  L
  J014
  J053
  J320
  J327
  J107
  J184
  J217
  J289
  J308
  J044
  J181
  J296
  J321
  J351
  J039
  J056
  J210
  J282
  J346
  J029
  J332
  J093
  J213
  J247


  P
  J114
  J113
  J281
  J340
  J120
  J098
  J205
  J277
  J005
  J022
  J085
  J175
  J187
  J313
  J317
  J038
  J147
  J173
  J178
  J192
  J195
  J200
  J215
  J241
  J243
  J260
  J284
  J348
  J041
  J043
  J059
  J135
  J136
  J148
  J218
  RA
  J271
  J290
  J067
  J111
  J121
  J193
  J075
  J076
  J146
  J004
  J012
  J035
  J082
  J101
  J132
  J219
  J264
  J104
  J110
  J235
  J350
  J124
  J280
  J045
  J150
  J183
  J189
  J197
  J227
  J336
  J051
  J081
  J127
  J233
  J250


  SA
  J168
  J119
  J222
  J318
  J344
  J152
  J328
  J273
  J117
  J123
  J330
  J274
  J333
  J055
  J087
  J221
  J268
  J287
  J015
  J097
  J338
  J094
  J118
  J162
  J312
  J337
  J347
  J297


  SR
  J158
  J077
  J180
  J283
  J033
  J072
  J160
  J208
  J229
  J249
  J314
  J259
  J349
  J088
  J126
  J169
  J216
  J234
  J108
  J263
  J115
  J129
  J248
  J253
  J278
  J288
  J293
  J309
  J334
  J310
  J322
  J018
  J026
  J046
  J239
  J159
  J240
  J262
  J265
  J065
  J102

  Lasīt vairāk
 • 31.07.2015
  Pagarināta dokumentu pieņemšana koledžas filiālē Rēzeknē

  Studē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas filiālē Rēzeknē!

  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas filiāle Rēzeknē
  Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.
  Tālr.: +371 64625326, mob.: +371 27882168


  Dokumentu pieņemšana:
  P., O., Pt. 9:00 - 12:00


  UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI


  UZŅEMŠANA TURPINĀS STUDIJU PROGRAMMĀS:


  “Māszinības” (studijas bez maksas)
  Kvalifikācija – “Māsa”
  Uzzināt vairāk par studiju programmu


  “Ārstniecība” (studijas bez maksas)
  Kvalifikācija – “Ārsta palīgs”
  Uzzināt vairāk par studiju programmu


  JAUNUMS!!!
  “Ārstnieciskā masāža” (studijas par maksu)
  Kvalifikācija – “Masieris”
  Uzzināt vairāk par studiju programmu


  Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti:


  1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
  2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda).(Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004. gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
  3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
  4. 1 foto (3x4 cm).
  5. Valsts valodas prasmes apliecība.(Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
  6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
  7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
  8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.


  UZMANĪBU!


  Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_me... pieejamajiem datiem.
  Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.


  Reģistrācijas maksa:
  7.00 EUR par vienu studiju programmu.


  Reģistrācijas maksu Rēzeknes filiālē var veikti TIKAI ar pārskaitījumu.


  Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
  Reģistrācija studijām - vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379.


  Rekvizīti maksājumam:
  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža
  Saīsinājums: LU PSK
  Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, Bulduri, LV-2010
  Reģ. Nr.: 90000031813
  Valsts kase, kods: TRELLV22
  Konta Nr.: LV66TREL9150234006000

  Lasīt vairāk
 • 30.07.2015
  Profesionālās pilnveides izglītības programma (maksas) "Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē"

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā,

  Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 38, 2015./ 2016. akadēmiskajā studiju gadā (no 2015. gada septembra)
  turpinās ārsta palīgu un feldšeru uzņemšanu profesionālās pilnveides izglītības programmā (maksas) "Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē".


  Pēc studiju programmas sekmīgas apgūšanas klausītāji iegūst apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, kas dod iespēju sertficēties kā ambulatorās aprūpes ārsta palīgam.


  Dokumentus iesūtīt elektroniski uz e-pastu ijaunslaviete@gmail.com:
  - pases kopija;
  - diploma kopija un diploma sekmju izraksta kopija;
  - vēlama izziņa no darba vietas;
  - uzvārda maiņas gadījumā jāiesniedz laulības apliecības kopija vai izziņa par uzvārda maiņu.


  Informācija par kursiem pa tālruni 29350243 (darba dienās no 9.00 līdz 15.00),
  lietvedības pārzinei Ārstniecības katedrā Inai Jaunslavietei
  (koledžas Administratīvajā korpusā, korpuss Nr.1., 2.stāvā., 203. kabinetā).


  Sīkāka informācija par maksas kursiem būs pieejama pēc grupas nokomplektēšanas 2015. gada septembrī.

  Lasīt vairāk
 • 30.07.2015
  Profesionālās pilnveides izglītības programma “Fizikālā medicīna un rehabilitācija māsas darbā” (maksas programma)

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

  Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 38
  ar 2015. gada septembri uzsāks apmācību
  profesionālās pilnveides izglītības programmā
  ‘’FIZIKĀLĀ MEDICĪNA UN REHABILITĀCIJA MĀSAS DARBĀ‘’
  (MAKSAS PROGRAMMĀ).


  Izglītojamie, kuri apgūs izglītības programmu un iegūs nepieciešamo zināšanu un prasmju novērtējumu visos izglītības programmas mācību priekšmetos, nokārtos noslēguma pārbaudījumu, kas ietver teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.


  Dokumentus var iesūtīt elektroniski uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com
  vai arī
  ierodoties personīgi Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā -
  Administratīvajā korpusā (korpuss Nr.1., 2. stāvā., 203. kabinetā)
  pie Inas Jaunslavietes.


  Nepieciešamie dokumenti:
  pases kopija;
  diploma kopija un diploma sekmju izraksta kopija par māsas kvalifikācijas iegūšanu;
  vēlama izziņa no darba vietas;
  uzvārda maiņas gadījumā jāiesniedz laulības apliecības kopija vai izziņa par uzvārda maiņu.


  Informāciju par kursiem var uzzināt zvanot pa tālruni 29350243 (darba dienās no 9.00 līdz 15.00) Ārstniecības katedras lietvedības pārzinei Inai Jaunslavietei vai rakstot uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com.


  Sīkāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu būs pieejama pēc grupas nokomplektēšanas 2015. gada septembrī.

  Lasīt vairāk
 • 14.07.2015
  Studē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!

  Studē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!
  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu vai speciālistu sociālās labklājības jomā!

  STUDIJAS BEZ MAKSAS

  Studiju programma „Māszinības”,
  kvalifikācija – MĀSA
  (Studijas Bulduros un filiālē Rēzeknē)

  Studiju programma „Ārstniecība”,
  kvalifikācija – ĀRSTA PALĪGS
  (Studijas Bulduros un filiālē Rēzeknē)

  Studiju programma „Biomedicīnas laborants”,
  kvalifikācija – BIOMEDICĪNAS LABORANTS

  Studiju programma „Radiologa asistents”,
  kvalifikācija – RADIOLOGA ASISTENTS

  Studiju programma „Podoloģija”,
  kvalifikācija – PODOLOGS

  Studiju programma „Sociālā aprūpe”,
  kvalifikācija – SOCIĀLAIS APRŪPĒTĀJS

  Studiju programma „Sociālā rehabilitācija”,
  kvalifikācija – SOCIĀLAIS REHABILITĒTĀJS

  MAKSAS STUDIJAS

  Studiju programma „Ārstnieciskā masāža”, 
  kvalifikācija – MASIERIS
  (Studijas Bulduros (studijas dienas un vakara grupā) un filiālē Rēzeknē (studijas dienas grupā))

  Studiju programma „Estētiskā kosmetoloģija”, 
  kvalifikācija – SKAISTUMKOPŠANAS SPECIĀLISTS KOSMETOLOĢIJĀ
  (Studijas dienas un vakara grupā)

  Uzņemšana no 2015. gada 6. jūlijā līdz 31. jūlijam.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā
  katru darba dienu no plkst. 9.00. – 15.00.
  Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmala, LV-2010.
  Tālr.: +371 67752507, mob.: +371 25448404, e-pasts: lupsk.kanceleja@gmail.com

  Rēzeknes filiālē
  P.: 13.00 – 16.30, O. – Pt.: 9.00. – 15.00.
  Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.
  Tālr.: +371 64625326, mob.: +371 27882168

  Lasīt vairāk
 • 03.07.2015
  Izdari izvēli! Studē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!

  Nāc studēt pie mums!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) Tev piedāvā apgūt akreditētas 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas par valsts budžeta līdzekļiem:


  Ārstniecības katedra:
  1. Studiju programma "Māszinības" – 3 gadi, budžeta vietas.
  2. Studiju programma "Ārstniecība" – 3 gadi, budžeta vietas.
  3. Studiju programma "Estētiskā kosmetoloģija" (maksas programma) – 2 gadi (pretendentiem ar iepriekš iegūtu 1. līmeņa profesionālo augstāko (vai augstāku) medicīnisko izglītību) vai 3 gadi, studijas dienas un vakara grupā.
  4. Studiju programma "Ārstnieciskā masāža" (maksas programma) – 1 gads (pretendentiem ar iepriekš iegūtu 1. līmeņa profesionālo augstāko (vai augstāku) medicīnisko izglītību) vai 2 gadi, studijas dienas un vakara grupā.
  Medicīnas tehnoloģiju katedra:
  1. Studiju programma "Biomedicīnas laborants"– 2 gadi, budžeta vietas.
  2. Studiju programma "Radiologa asistents"– 3 gadi, budžeta vietas.
  3. Studiju programma "Podoloģija"– 2 gadi, budžeta vietas.


  Sociālās aprūpes katedra:
  1. Studiju programma "Sociālā aprūpe" – 2 gadi, budžeta vietas
  2. Studiju programma "Sociālā rehabilitācija" – 2 gadi, budžeta vietas


  Filiālē Rēzeknē:
  1. Studiju programma "Māszinības" – 3 gadi, budžeta vietas.
  2. Studiju programma "Ārstniecība" – 3 gadi, budžeta vietas.
  3. Studiju programma "Ārstnieciskā masāža" (maksas programma) – 1 gads (pretendentiem ar iepriekš iegūtu 1. līmeņa profesionālo augstāko (vai augstāku) medicīnisko izglītību) vai 2 gadi, studijas dienas grupā.


  Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti:


  1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
  2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda).
  (Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004.gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
  3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
  4. 1 foto (3x4 cm).
  5. Valsts valodas prasmes apliecība.
  (Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
  6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
  7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
  8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.
  9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.


  UZMANĪBU!


  Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_me... pieejamajiem datiem.
  Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.


  Uzņemšana visās studiju programmās:
  no 2015. gada 6.jūlija līdz 31.jūlijam.


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā
  katru darba dienu no plkst. 9.00. – 15.00.
  Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmala, LV-2010.
  Tālr.: +371 67752507, mob.: +371 25448404, e-pasts: lupsk. kanceleja@gmail.com


  Filiālē Rēzeknē
  P.: 13.00 – 16.30, O. – Pt.: 9.00. – 15.00.
  Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.
  Tālr.: +371 64625326, mob.: +371 27882168.


  Reģistrācijas maksa:
  7.00 EUR par vienu studiju programmu.
  Maksājumu var veikt:
  1) skaidrā naudā – LU PSK Uzņemšanas komisijā (Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala)
  vai
  2) ar pārskaitījumu – LU PSK bankas kontā.


  UZMANĪBU!!!
  Reģistrācijas maksu Rēzeknes filiālē var veikti TIKAI ar pārskaitījumu (koledžas rekvizītus skatīt zemāk). 


  Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
  Reģistrācija studijām - vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379


  Rekvizīti maksājumam:
  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža
  Saīsinājums: LU PSK
  Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, Bulduri, LV-2010
  Reģ. Nr.: 90000031813
  Valsts kase, kods: TRELLV22
  Konta Nr.: LV66TREL9150234006000

  Lasīt vairāk
 • 01.07.2015
  JAUNUMS!!! Studiju programma “Ārstnieciskā masāža” koledžas filiālē Rēzeknē

  JAUNUMS!

  Studiju programma “Ārstnieciskā masāža” koledžas filiālē Rēzeknē!


  Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība


  Studiju virziens: Veselības aprūpe
  Studiju programma: ĀRSTNIECISKĀ MASĀŽA
  Kvalifikācija: "Masieris"
  Studiju ilgums: 2 gadi vai 1 gads, ja iepriekš iegūta 1. līmeņa profesionālā augstākā (vai augstāka) medicīniskā izglītība
  Studijas notiek: dienas grupā
  Studiju maksa: 140.00 EUR/ par 1 mēnesi


  Dokumentu pieņemšana Rēzeknes filiālē:
  no 2015. gada 6. jūlija – 31. jūlijam.


  P.: 13.00 – 16.30, O. – Pt.: 9.00. – 15.00.
  Adrese: Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.
  Tālr.: +371 64625326, mob.: +371 27882168.


  Reģistrācijas maksa: 7.00 EUR (par vienu studiju programmu).


  Reģistrācijas maksu Rēzeknes filiālē var veikti TIKAI ar pārskaitījumu.


  Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija: Reģistrācija studijām – vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379.


  Rekvizīti maksājumam:
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
  Saīsinājums: LU PSK
  Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, Bulduri, LV-2010
  Reģ. Nr.: 90000031813
  Valsts kase, kods: TRELLV22
  Konta Nr.: LV66TREL9150234006000

  Lasīt vairāk
 • 30.06.2015
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2014./ 2015. studiju gada izlaidumi

  Ziedi nevēlas tukši noziedēt. 

  Ziedi cenšas savu skaistumu attaisnot – izlolot augļus,
  nobriedēt sēklas – tāpat kā cilvēks savu mūža gājumu piepildīt.”
  /Lija Brīdaka/


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2014./ 2015. akadēmiskā gada izlaidumos koledžas absolventiem pievienojās 191 kvalificētas ārstniecības personas un 71 speciālists sociālās labklājības jomā. Deviņās specialitātēs tika izsniegti diplomi, kas apstiprina pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanu.


  Izlaiduma mēnesi atklāja koledžas filiāles izlaidums Rēzeknē, kur svinīgajā pasākumā absolventiem tika izsniegti diplomi par izglītības iegūšanu specialitātēs "Māsa" un "Ārsta palīgs".
  Bulduros izlaidumu laiku atklāja Sociālās aprūpes katedras svinīgais pasākumus, kurā diplomi tika izsniegti studiju programmu „Sociālā aprūpe” un „Sociālā rehabilitētāja” absolventiem.
  Koledžas 2014./ 2015. akadēmiskā gada izlaidumi noslēdzās 26. jūnijā, kad diplomus par izglītības iegūšanu saņēma Medicīnas tehnoloģiju katedras un Ārstniecības katedras absolventi. Absolventi ieguva diplomus, kas apliecina, ka tika piešķirtas „Biomedicīnas laboranta”, „Radiologa asistenta”, „Podologa”, „Māsas”, ”Ārsta palīga”, „Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā” kvalifikācijas.


  Absolventi,
  lai jums veiksme un panākumi profesionālajā karjerā, piepildījums – ģimenes dzīvē!


  Būsiet mīļi gaidīti ciemos –
  Bulduros, Vidus prospektā 38, un Rēzeknē, Raiņa ielā 5a!
  Uz tikšanos salidojumos!

  Lasīt vairāk
 • 02.06.2015
  Atvērto durvju diena, 11.06.2015.

  ATVĒRTO DURVJU DIENA


  Nāc un iepazīsties ar
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu!


  Kad? 2015. gada 11. jūnijā.
  Kur? Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.
  Cikos? No plkst. 10:00 līdz 15:00.


  Ko iegūsi?


  Uzzināsi vairāk par specialitātēm – māsa, ārsta palīgs, skaistumkopšanas speciālists, masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs, sociālais rehabilitētājs. Būs iespēja apskatīt auditorijas, praktisko nodarbību kabinetus, laboratorijas, simulācijas klases.


  Koledžas pasniedzēji un studenti sniegs informāciju par studiju iespējām un atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem.


  Studējošo pašpārvalde iepazīstinās ar aktivitātēm, kurās var iesaistīties studiju laikā koledžā studējošie.


  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu vai
  speciālistu sociālās labklājības jomā!


  Uz tikšanos!


  PLAŠĀKA INFORMĀCIJA –
  pa mob. t. 26673672
  (Agnese Grase, sabiedrisko attiecību speciāliste)

  Lasīt vairāk
 • 01.06.2015
  Kvalifikācijas darbu nodošanas grafiks

  KVALIFIKĀCIJAS DARBU NODOŠANAS GRAFIKS 2014./ 2015. studiju gadā

  Iepazīsties!!! Ievēro nodošanas termiņu!!! .PDF

  Lai veicas!

  Lasīt vairāk
 • 01.06.2015
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa izlaidumu grafiks 2014./ 2015. akadēmiskajam gadam

  Grupa

  Datums
  Laiks
  Vieta

  -
  M3R, AP3R
  18.06.2015.
  13:00
  Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs” (Krasta iela 31, Rēzekne)

  -
  S2A, SR2A
  19.06.2015.
  14:00
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas zāle (1. korpuss, Vidus prospekts 38, Bulduri)

  -
  L2A, P2A, R3A
  26.06.2015.
  12:00
  Viesnīca SemaraH Hotel LIELUPE
  (Bulduru prospekts 64/ 68, Jūrmala)

  -
  M3A, M3B, AP3A,
  K3A, K3B
  26.06.2015.
  15:00
  Viesnīca SemaraH Hotel LIELUPE
  (Bulduru prospekts 64/ 68, Jūrmala)

  -
  S2G
  27.06.2015.
  13:00

  VSIA “Ģintermuiža”

  Lasīt vairāk
 • 01.06.2015
  Informācija par 2014./ 2015. akadēmiskā gada noslēgumu

  UZMANĪBU!!!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  2014./ 2015. akadēmiskā gada pēdējā studiju diena -
  19. jūnijs līdz plkst. 15:00.


  Lai veiksme eksāmenos un pārbaudījuma darbos un
  sekmīgs studiju gada noslēgums!

  Lasīt vairāk
 • 29.05.2015
  Iesniegumu iesniegšana LU PSK Ētikas komisijai

  Iesniegumu un pētniecības instrumentu iesniegšana LU PSK Ētikas komisijā kvalifikācijas darba pētījuma izvērtēšanai notiks līdz datumiem, kuri norādīti grafikā.


  Ja termiņi tiks nokavēti, koledžas Ētikas komisija vairs nepieņems un neizskatīs iesniegumus, nesniegs atļaujas pētījumu veikšanai.


  M3R

  11.05.2015.


  AP3R

  11.05.2015.


  R3A

  11.05.2015.


  P2A

  18.05.2015.


  L2A

  18.05.2015.


  M3A

  18.05.2015.


  AP3A

  18.05.2015.


  S2A

  18.05.2015.`


  M3B

  19.05.2015.


  SR2A

  19.05.2015.


  K3A

  22.05.2015.


  S2G

  22.05.2015.


  K3B

  22.05.2015.


  IESNIEGUMA veidlapa LU PSK Ētikas komisijai par kvalifikācijas darba pētījuma izvērtēšanu atrodama koledžas mājas lapā.


  ŅEMIET VĒRĀ!


  Iesniegumu aizpildīt datorrakstā un aizpildīto iesniegumu kopā ar pētniecības instrumentu nosūtīt uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com.
  Otru eksemplāru izdrukātu un parakstītu kopā ar pētniecības instrumentu iesniegt personīgi Inai Jaunslavietei, koledžas 1.korpusā, 2.stāvā, 203. kabinetā, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00.


  Izskatīšanai pieņemam tikai iesniegumus, kuri ir saskaņoti ar kvalifikācijas darba vadītāju un ir parakstīti.

  Lasīt vairāk
 • 29.05.2015
  Nāc studēt uz Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžu!

  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai

  speciālistu sociālās labklājības jomā!


  Pirms 75 gadiem savu darbību uzsāka profesora un ķirurga Paula Stradiņa dibinātā Žēlsirdīgo māsu skola. Gadu laikā skola ir mainījusi gan savu nosaukumu, gan atrašanās vietu, taču nemainīgi saglabājusi savas pamatdarbības – nodrošināt ar zināšanām un praktiskajām iemaņām topošos medicīnas darbiniekus, vēlāk arī sociālos aprūpētājus un rehabilitētājus Latvijas darba tirgum.


  Šobrīd bijusī māsu skola nes sava dibinātāja vārdu un kļuvusi par pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iestādi – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu – ar atrašanās vietu Jūrmalā, Vidus prospektā 38, vien 300 m attālumā no jūras un Bulduru dzelzceļa stacijas. Jūrmalā, koledžas infrastruktūru veido seši korpusi, kuros tiek nodrošinātas studijas divos studiju virzienos – ”Veselības aprūpe” un ”Sociālā labklājība”, kuru ietvaros ir akreditētās deviņas studiju programmas:
  - „Māszinības” (kvalifikācija – „Māsa”),
  - „Ārstniecība” („Ārsta palīgs”),
  - „Estētiskā kosmetoloģija” („Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā”),
  - „Ārstnieciskā masāža” („Masieris”),
  - „Biomedicīnas laborants” („Biomedicīnas laborants”),
  - „Radiologa asistents” („Radiologa asistents”),
  - „Podoloģija” (pēdu aprūpes speciālists) („Podologs”)
  - „Ārstnieciskā masāža” („Masieris”),
  - „Sociālā aprūpe” („Sociālais aprūpētās”),
  - „Sociālā rehabilitācija” („Sociālais rehabilitētājs”).


  Divās no šīm programmām, „Estētiskā kosmetoloģija” un „Ārstnieciskā masāža”, izglītību ir iespējams apgūt par maksu, pārējās studiju programmās studijas ir par brīvu, jo izmaksas tiek segtas no valsts budžeta līdzekļiem.


  Paralēli darbam Jūrmalā, studiju process notiek arī akreditētajā koledžas filiālē Rēzeknē, Raiņa ielā 5a, kur iespējams apgūt „Māsas” un „Ārsta palīga” specialitātes.


  Lasīt rakstu tālāk >> SHAPE, maijs 2015 (.PDF)

  Lasīt vairāk
 • 26.05.2015
  Pieredzes apmaiņas brauciens, 18.–22.05.2015.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības katedras studējošie no 2015. gada 18. maija līdz 22. maijam bija devušies pieredzes apmaiņas braucienā uz koledžas sadarbības augstskolu Polijā – The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz.

  Partneraugstskolas studējošo pavadībā tika apskatīta Kališas (Kalisz) pilsēta, iepazīta vecpilsēta un ievērojamākie kultūrvēstures objekti.

  Savukārt, The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz ārējos sakaru departamenta koordinatores vadībā tika organizēta iepazīšanās ar augstskolu un tikšanās ar fakultāšu vadošajiem darbiniekiem, notika došanās vizītē uz Kališas (Kalisz) galveno pilsētas slimnīcu, pasniedzējas vadībā veiksmīgi tika novadīta Medicīnas fakultātes studiju programmas “Kosmetoloģija” studējošo meistarklase, kā arī bija iespēja satikt gan augstskolā studējošos, gan Erasmus+ programmas studentus.

  Pieredzes apmaiņas brauciena noslēgumā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas delegācija tikās ar The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz rektoru un prorektoriem.

  Lasīt vairāk
 • 18.05.2015
  Erasmus+ seminārs, 28.05.2015.

  VAI TU ZINI, KAS IR ERASMUS+?
  VAI TU ZINI, KAS IR ERASMUS+ PRAKSE?
  NĀC UN UZZINI!

  28. maijā plkst. 14.00 koledžas zālē notiks Erasmus+ seminārs, kura ietvaros koledžas studenti stāstīs par ārvalstīts gūto pieredzi.

  Laipni aicināti visi interesenti!

  Uz tikšanos!

  Lasīt vairāk
 • 08.05.2015
  Studentu konference, 07.05.2015.

  Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža 2015. gada 7. maijā jau sesto reizi sadarbībā ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu organizēja studentu zinātnisko konferenci "Jauniešu aktuālās problēmas, veselība un sociālie jautājumi", kurā ar saviem pētnieciskajiem darbiem piedalījās 39 studenti.

  Konferenci atklāja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas direktore Astra Bukulīte un profesore dr. psych. Guna Svence ar ievadlekciju “Pozitīvā domāšana un veselība” par jaunākajiem pētījumiem veselības psiholoģijā. Konference tika turpināta ar pētniecisko darbu prezentācijām par jauniešiem aktuālām problēmām, sabiedrības veselību un sociālajiem aspektiem.

  Paldies, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studentiem par dalību konferencē:

  Baibai Prikulei,
  studiju programmas “Biomedicīnas laborants” 1. kursa studentei
  („Medicīnas koledžas studējošo asins parametru izmaiņas mācību gada laikā”);

  Antrai Andrejevai,
  studiju programmas “Podoloģija” 2. kursa studentei
  („Podoloģiskā skalpeļa pielietošana praksē”);

  Līgai Budēvicai,
  studiju programmas “Podoloģija” 2. kursa studentei
  („Ārstnieciskā vingrošana Hallux vagus pēdu deformācijas profilaksē”)

  Ketijai Bitkovai,
  studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentei
  („Studējošo jauniešu antropometriskie rādītāji un to saistība ar dzīvesveidu”);

  Dacei Lasmanei,
  studiju programmas “Podoloģija” 2. kursa studentei
  ("Psoriātisku nagu protezēšana ar Hellmut Ruck gaismā cietējošo materiālu”)

  Daigai Kalniņai Vīndedzkalnei,
  studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentei
  („Studējošo jauniešu elpošanas sistēmas funkcionālais stāvoklis un to saistība ar dzīvesveidu”);

  Jānim Šnikvaldim,
  studiju programmas “Ārstniecības” 3. kursa studentam
  („Ziedputekšņu iedarbība uz hemoglobīnu”);

  Ligitai Simsonei,
  studiju programmas “Podoloģija” 2. kursa studentei
  („Nagu un pēdu patoloģiskas izmaiņas pacientiem ar obliterējošo aterosklerozi");

  Alisei Ansulei,
  studiju programmas “Biomedicīnas laborants” 1. kursa studentei
  („Medicīnas koledžas studējošo lipīdu un glikozes rādītāju izmaiņas mācību gada laikā”),

  Lasīt vairāk
 • 06.05.2015
  Dalība Ikšķiles novada “Karjeras dienā 2015”, 30.04.2015.

  2015. gada 30. aprīlī Ikšķiles novadā pirmo reizi tika organizēts nodarbinātības un karjeras veicināšanas pasākums “Karjeras diena 2015”. Tā mērķis – sniegt novada jauniešiem iespēju satikt klātienē uzņēmējus un izglītības iestāžu pārstāvjus, iepazīties ar karjeras iespējām, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.


  “Karjeras diena 2015” tika organizēta divās daļās.


  Pirmajā daļā notika vieslekcijas, kur kā vieslektori uzstājās – Jānis Palkavnieks, sociālā tīkla www.draugiem.lv dibinātājs, ar lekciju “Kas ir pieredze?”, Solvita Jirgensone, ASV vēstniecības karjeras attīstības programmas “Start Strong” lektore, vadīja lekciju “Sociālie tīkli. Solis tuvāk sapņu darbam”. Pie skolēniem bija ieradušies arī Ikšķiles novada uzņēmēji – Toms Āboltiņš, SIA Fittero vadītājs, un Andris Vanags, SIA “Sakret” direktors.


  Pasākuma otrajā daļā skolēniem tika piedāvāts iepazīties ar arodskolām, profesionālajām vidusskolām un augstskolām. Uz organizatoru aicinājumu bija atsaukušās 24 izglītības iestādes. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu pārstāvēja un ar studiju programmām iepazīstināja Rūta Melbārde, studiju programmas “Biomedicīnas laborants” vadītāja un lektore, Ina Vīksniņa, Sociālās aprūpes katedras lektore, un Agnese Grase, sabiedrisko attiecību speciāliste. Koledžas stendā interesentiem tika sniegta informācija par studiju iespējām koledžā, par studiju procesu, par aktivitātēm, kurās var piedalīties studiju laikā.


  Pasākuma dalībnieki atzinīgi novērtēja organizatoru veikumu, norādot, ka šāds pasākums ir nepieciešams, jo sniedz skolēnam iespēju vienuviet uzzināt par tālākām izglītības iespējām, komunicējot klātienē ar izglītības iestāžu pārstāvjiem, uzzināt sev interesējošos jautājumus, lai veiksmīgi tiktu izdarīta izvēle par sev vēlamo profesiju.


  Foto: A. Grase, "Karjeras diena 2015" Ikšķilē organizatori

  Lasīt vairāk
 • 29.04.2015
  Koledžas komanda dosies uz "Stipro skrējienu", 03.05.2015.

  Kinopilsētā „Cinevilla”, 03.05.2015., norisināsies starptautiskais pasākums “Stipro skrējiens”, kas ir Austrumeiropā pirmais (noris kopš 2010. gada) un Baltijā vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kas ietver skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē. Pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.


  Kā stāstā pasākuma organizatori: “Tā ir iespēja ikvienam cilvēkam citādāk paust savas patriotiskās sajūtas – skrienot par Latviju! Stiprs cilvēks ir labsirdīgs cilvēks! Cīņa ar sevi, nevis konkurentu, pozitīvas emocijas un gandarījums par paveikto – tas ir “Stipro skrējiens”!"


  „Stipro skrējiena” filozofiju raksturo spēks, izturība un krietna deva humora, dalībnieku neizsīkstošais gribasspēks, neatlaidība un beigu beigās liels prieks par paveikto.


  Arī šogad no Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas uz pasākumu dosies drosmīgo dalībnieku komanda.
  Novēlam jums – spēku, izturību, un, pasākums, lai jums sniedz pozitīvas emocijas un gandarījumu par paveikto! Koledža lepojas ar jums!


  Vairāk par “Stipro skrējienu” - thestrongrace.com

  Lasīt vairāk
 • 17.04.2015
  6. Starpkoledžu boulinga turnīrs, 14.04.2015.

  Latvijas Koledžu asociācija 2014. gada 14. aprīlī Zelta Boulinga un Skvoša centrā (Rīgā) organizēja jau 6. Starpkoledžu boulinga turnīru, kurā veiksmīgu sniegumu parādīja arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda “LU PSK pludmales patruļa”.

  Pasākuma norises vietā valdīja aktīva un pozitīva gaisotne, dalībnieku vidū – cīņas spars un draudzība. Turnīrā piedalījās 17 komandas, kuras bija ieradušies atbalstīt līdzjutēji. Kā atzīst pasākuma organizētāji no Alberta koledžas, šogad atbalstītāji bija īpaši aktīvi, radoši un centīgi gatavojušies, lai atbalstītu savas koledžas spēlētāju komandu. Netika saudzēta nedz balss, nedz spēks, lai uzmundrinātu komandas biedrus.

  Uz goda pjedestāla kāpa:
  BANKU AUGSTSKOLAS UZŅĒMĒJDARBĪBAS KOLEDŽAS komanda – 1. vieta,
  RĪGAS TEHNISKĀS KOLEDŽAS komanda – 2. vieta,
  LATVIJAS UNIVERSITĀTES RĪGAS MEDICĪNAS KOLEDŽAS komanda – 3. vieta.

  Apsveicam Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas spēlētāju komandu, kas kopvērtējumā ieguva godpilno 6. vietu!

  Koledža lepojas ar savu komandu, kas veltīja laiku, lai sagatavotos un piedalītos turnīrā, kā arī ir prieks par aktīvajiem komandas atbalstītājiem, kuri sīvā, bet godīgā cīņā izcīnīja un ieguva turnīra kausu “Labākie atbalstītāji”.

  Sirsnīgs paldies boulinga spēlētāju komandai – Aivaram Tēraudam (AM1A), Katrīnai Haukai (L1A), Matīsam Ernstonam (AP2A), Laura Iraida (K2A), Līvai Kotānei (K1A) – un nepārspējamajiem atbalstītājiem – Marijai Pentjukovai (AP2A), Genādijam Rusanovam (AP1A), Margaritai Murānei (AP2A), Ņinai Ivanovai (AP2A), Signijai Ivsajevai (AP2A)!

  Paldies turnīra organizatoriem, Alberta koledžas administrācijas komandai, kas ieguldīja darbu un laiku, lai sagādātu svētkus gan studentiem, gan kolēģiem!

  Agnese Grase,
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  sabiedrisko attiecību speciāliste

  Foto: A. Grase, D. Virga

  Lasīt vairāk
 • 10.04.2015
  Internacionālais vakars, 16.04.2015.

  Sveiks, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas student!

  Pavasarim atgriežoties ne tikai putni atlido uz Latviju, bet pie mums uz koledžu ir salidojuši ciemos ERASMUS+ studenti.

  Kā jau katru gadu arī šis nebūs izņēmums Tava Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar koledžas administrāciju un ERASMUS+ studentiem rīko INTERNACIONĀLO VAKARU!

  Esi laipni aicināts un gaidīts –
  š. g. 16. aprīlī koledžas 6. korpusā 304. auditorijā (konferenču zālē) plkst. 18:00.

  Pasākumā būs dalībnieki no Spānijas, Portugāles, Vācijas, Lietuvas un Latvijas būs sagatavojuši savu valstu tradicionālos ēdienus un prezentācijas par savu valsti. Būs degustācijas, spēles, iespēja iepazīties ar viesiem un interesanti pavadīt vakaru kopā ar studiju biedriem! :)

  Uz tikšanos – 
  Tava LU PSK Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 08.04.2015
  Kvalifikācijas darbu priekšaizstāvēšanas grafiks

  Uzmanību!!!


  Atkārtota kvalifikācijas darbu priekšaizstāvēšana - 09.04.2015.,
  plkst. 9:30, LU PSK 1. korpusa 107. kabinetā.


  Medicīnas tehnoloģiju katedrā:

  27.01.2015., plkst.9:00 - P2A
  27.01.2015., plkst.14:00 - BL2A
  29.01.2015., plkst.10:00 - R3A


  Ārstniecības katedrā:

  05.02.2015., plkst. 9:00 - K3A
  05.02.2015., plkst. 13:00 - K3B
  10.02.2015., plkst. 9:00 - AP3A
  11.02.2015., plkst. 9:00 - M3A
  11.02.2015., plkst. 13:00 - M3B
  17.02.2015., plkst. 10:00 - M3R
  18.02.2015., plkst. 9:00 - AP3R


  Sociālās aprūpes katedrā:

  27.02.2015., plkst. 9:00 - SR2A
  06.03.2015., plkst. 10:00 - S2G
  11.03.2015., plkst. 9:00 - S2A


  Kvalifikācijas darbu priekšaizstāvēšanas norises kārtība.

  Lasīt vairāk
 • 07.04.2015
  Tālākizglītības konference "Radioloģiskās iespējas mūsdienu terapijā”, 18.04.2015.

  Labdien, cienījamie kolēģi!


  2015. gada 18. aprīlī Latvijas Radiogrāferu un Radiologa asistentu asociācija kopā ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu organizēs tālākizglītības konferenci "Radioloģiskās iespējas mūsdienu terapijā."


  Norises vieta:
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 1. korpusa zāle –
  Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala.


  Dalības maksa (iekļauta ēdināšana):
  10.00 EUR


  Par dalību konferencē tiks piešķirti 16 TIP (tālākizgglītības punkti).


  Pieteikšanās konferencei ir beigusies!


  Papildus informācija:
  - agnese.olina1@gmail.com
  - 29565095 (Agnesei Oliņa)


  Konferences programma (.PDF)


  Uz tikšanos!
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  Medicīnas tehnoloģiju katedra

  Lasīt vairāk
 • 07.04.2015
  Koledžas iekšējo zinātniskās pētniecības projektu konkursa rezultāti

  Konkurss noslēdzies


  07.04.2015. Rīkojums Nr. 1.7/24

  Nr.07 - 3 "Fokusa detektora attāluma ietekmes izvērtējums uz attēla kvalitāti deguna blakus dobuma rentgenogrāfijā", vadītāja Māra Epermane;

  Nr.07 - 4 "Medicīnas koledžā studējošo jauniešu veselība un to ietekmējošie paradumi", vadītāja Rita Geske;

  Nr. 07 - 5 "Multidisciplināras kardiorehabilitācijas, prevencijas un izglītošanas programmas efektivitātes novērtējums respondentiem vecumā no 30 - 50 gadiem bez iepriekšēja kardiovaskulāra notikuma", vadītāja Sandra Seimane.

  Lasīt vairāk
 • 01.04.2015
  Priecīgas Lieldienas!

  Cienījamie koledžas studējošie un kolēģi!


  Sniegpulksteņu zvaniņiem liegi skanot,
  Pār kalnu Lieldienas šurp steidz...


  Lai priekpilnas un gaišas Lieldienas!
  Lai pavasara saulgrieži dod enerģiju jauniem darbiem!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  ADMINISTRĀCIJA

  Lasīt vairāk
 • 30.03.2015
  Veiksmīgi notikusi tālākizglītības konference "Epidemioloģiskā procesa nozīme podologa praksē", 27.03.2015.

  27. martā viesnīcas Semarah Hotel Lielupe konferenču zāle notika Latvijas Podologu biedrības 12. kopsapulce un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas tālākizglītības konference "Epidemioloģiskā procesa nozīme podologa praksē”.

  Konferenci apmeklēja 124 studiju programmas „Podoloģija” studenti, absolventi un docētāji. Klausītāju rindās bija arī citi koledžas mācību spēki un ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālisti.

  Konferenci atklāja biedrības “Latvijas Podologu biedrība” valdes priekšsēdētāja Tatjana Ivanova un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studiju programmas vadītāja Aelita Koha.

  Konferences izstādē bija apskatāmi 18 medicīnas pārstāvju stendi ar jaunākajiem pēdu aprūpes līdzekļiem, medikamentiem, pacientu pašaprūpes līdzekļiem, instrumentiem, darba apģērbu, ortopēdiskajiem apaviem un dezinfekcijas līdzekļiem, starp kuriem bija ne tikai Latvijas Podologu biedrības un studiju programmas “Podoloģija” ilggadējie sadarbības partneri – Bayer HealtCare, Roche, Sirowa Riga, Dinastija,u.c., bet arī jauni partneri – a/s Grindex, SIA Hemat u. c..

  Konferences zinātniskajā daļā dalībnieki uzzināja gan ārsta imunologa, gan homeopāta un ajūrvēdas speciālista viedokli par nagu izmaiņām, sēnīšu saslimšanām un pēdu ādas veidojumu etioloģiju un diagnostiku. Tika prezentēti arī medikamenti un to pielietošana sēnīšu infekciju terapijā, pēdu aprūpē un aknu funkciju uzlabošanā pēc sistēmiskas antimikotiskās ārstēšanas. Podologi tika iepazīstināti ar lāzerprocedūru iespējām ādas veidojumu un sēnīšu skartu nagu ārstēšanā, multitehnoloģiju pielietojumu vēnu mazspējas terapijā un epidemioloģijas pasākumu nozīmi un aktualitātēm podologa praksēs. Konferences izskaņā tika sniegta iespēja piedalīties sevis izzināšanas procesā un paskatīties uz darbu, kā pašvērtējuma, pašidentitātes un pašmenedžmenta veicinātāju.

  Paldies dalībniekiem, lektoriem, atbalstītājiem un rīkotājiem!

  Mārīte Saulīte,
  Latvijas Podologu biedrības valdes priekšēdētāja vietniece,
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
  studiju programmas „Podoloģija” lektore

  Lasīt vairāk
 • 23.03.2015
  Atvērto durvju diena, 26.03.2015

  ATVĒRTO DURVJU DIENA


  Nāc un iepazīsties ar
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu!


  Kad? 2015. gada 26. martā.
  Kur? Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.
  Cikos? No plkst. 10:00 līdz 15:00.


  Ko iegūsi?


  Uzzināsi vairāk par specialitātēm – māsa, ārsta palīgs, skaistumkopšanas speciālists, masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs, sociālais rehabilitētājs.


  Būs iespēja apskatīt auditorijas, praktisko nodarbību kabinetus, laboratorijas, simulācijas klases un paviesoties lekcijās.


  Koledžas pasniedzēji un studenti sniegs informāciju par studiju iespējām un atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem.


  Studējošo pašpārvalde iepazīstinās ar aktivitātēm, kurās var iesaistīties studiju laikā koledžā studējošie.


  Atvērto durvju dienā, 26.03.2015., studiju programmas “Biomedicīnas laborants” studējošie docētāja vadībā apmeklētājiem piedāvās noteikt pilnu asins ainu un glikozes līmeni, topošie podologi praktisko nodarbību kabinetā konsultēs un piedāvās noteikt pēdu slodzi, sniegs rekomendācijas, kā arī citos kabinetos būs iespēja apskatīt praktiskās nodarbības.


  Kļūsti par kvalificētu ārstniecības personu vai
  speciālistu sociālās labklājības jomā!


  Uz tikšanos!


  PLAŠĀKA INFORMĀCIJA – pa mob. t. 26673672
  (Agnese Grase, sabiedrisko attiecību speciāliste)

  Lasīt vairāk
 • 10.03.2015
  Tālākizglītības konference "Epidemioloģiskā procesa nozīme podologa praksē", 27.03.2015.

  Labdien, cienījamie kolēģi!

  Š. g. 27. martā notiks biedrības "Latvijas Podologu biedrība" 12. kopsapulce, kura tiks rīkota sadarbībā ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas tālākizglītības konferenci "Epidemioloģiskā procesa nozīme podologa praksē".

  Norises vieta:
  viesnīcas Semarah Hotel Lielupe konferenču zāle,
  Jūrmalā, Bulduru prospektā 64/68.

  Atrašanās vieta kartē:
  https://www.google.lv/maps/@56.985512,23.86039,15z

  Dalības maksa:
  20.00 EUR (ēdināšana ir iekļauta)

  Par dalību konferencē un "Latvijas Podologu biedrības" 12. kopsapulcē tiks piešķirtas Latvijas Māsu asociācijas apstiprinātās kredītstundas.

  Konferencē biedrības "Latvijas Podologu biedrība" priekšsēdētāja Tatjana Ivanova informēs par sertifikācijas kārtību podologiem un sertifikācijas procesa detalizētu norisi. Lūgums laicīgi sagatavot interesējošos jautājumus.

  Pieteikšanās notiek iemaksājot biedrības "Latvijas Podologu biedrība" kontā dalības maksu līdz 12.03.2015.

  Lūdzu ievērot reģistrācijas beigu datumu!

  Rekvizīti dalības maksas veikšanai:
  Biedrība "Latvijas Podologu biedrība"
  Reģ. nr. 40008129077
  Bruņinieku iela 5, 25. korpuss, Rīga, Latvija, LV-1001
  Banka: Swedbank
  HABA LV 22IBAN 
  Konts: LV14HABA0551022731327
  Maksājuma mērķī norādīt: vārdu, uzvārdu, mērķis – dalības maksa konferencē 27.03.2015

  Dalības maksu nevarēs samaksāt konferences norises dienā, tāpēc lūdzam veikt maksājumu izmantojot internetbanku.

  Viesnīcas Semarah Hotel Lielupe piedāvājums, ja ir nepieciešama naktsmītne periodam 26.03. – 28.03.2015.:
  izmitināšana būs pieejama dažādu kategoriju numuros – “Standarts”, “SemaraH Standarts”, “Komforts” un “Superior”.

  Cena visām kategorijām būs viena:
  vienvietīgs numurs – 41.00 EUR par numuru, par nakti;
  divvietīgs numurs – 51.00 EUR par numuru, par nakti.

  Numura cenā iekļautas brokastis – zviedru galds no plkst. 7:30 līdz 10:30, Wellness centra apmeklējums – baseins, turku hammam, sauna un trenažieru zāle no plkst.8:00 līdz 22:00.

  Rezervācijas pieprasījumi jāsūta uz:
  reservations@semarahhotels.com ar norādi: Podologu kopsapulcei 27.03.2015.

  Vairāk par konferenci – www.podologubiedriba.lv
  Konferences programma (.PDF)

  Ar cieņu, 
  Agnese Arsentjeva
  biedrības "Latvijas Podologu biedrība" valdes priekšsēdētājas vietniece

  Mob: +371 26471830
  www.podologubiedriba.lv

  Lasīt vairāk
 • 09.03.2015
  Asinsvadu ķirurga V. Lapikova, Klinikum Niederlausitz (Vācija), vieslekcija, 06.03.2015.

  2015. gada 6. martā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Medicīnas tehnoloģiju katedras studentiem ERASMUS+ docētāju mobilitātes ietvaros tika organizēta vieslekcija Diagnostic and treatment methods of peripheral artery disease, kuru vadīja lektors, asinsvadu ķirurgs Viktors Lapikovs, Klinikum Niederlausitz GmbH (Vācija).


  Medicīnas tehnoloģiju katedras studenti vieslekcijā guva priekšstatu un papildināja zināšanas par perifēro asinsvadu patoloģiju pacientu diagnostiku, ārstēšanu un aprūpi. Studenti izrādīja atsaucību un interesi, labprāt iesaistoties diskusijās un interaktīvajās aktivitātēs – pulsa novērtēšanas un potītes–brahiālā indeksa noteikšanas praktiskajā demonstrējumā ar Doppler (Doppler pressure measurement).
  Vieslekcija veicināja studentu izpratni par multidisciplināru pacientu aprūpes komandas modeli Vācijā un jaunāko tehnoloģiju pielietošanu atbilstoši starptautiskajai praksei. Dažādu medicīnas nozaru specialitāšu – pologa, radiologa asistenta un biomedicīnas laboranta darbības sfēru PAD pacientu aprūpē.


  Mārīte Saulīte,
  studiju programmas “Podoloģija” lektore

  Lasīt vairāk
 • 05.03.2015
  Filmu vakars, 11.03.2015.

  Sveiks, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas student!


  Ka Tu vari redzēt, ārā pēdējā laikā ir diezgan rudenīgi – ziemīgi laikapstākļi. :(
  Lai padarītu Tavas dienas gaišākas un siltākas, aicinām Tevi uz Studējošo pašpārvaldes rīkoto Filmu vakaru. Šā gadā 11. martā no plkst. 18.00 līdz 23.00 koledžas 6. korpusa 304. auditorijā.


  Ņem līdzi uzkodas, labu garastāvokli un kaut ko mīkstu, ko izmantot ērtākai sēdēšanai.


  Aicinām Tevi balsot par filmām, kuras Tev gribētos skatīties.
  Nobalsot Tu vari Studējošo pašpārvaldes lapā facebook.com vietnē.


  Uz tikšanos Filmu vakarā –
  Tava Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 25.02.2015
  Koledžas dalība SKOLA 2015

  No 27. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notiks 21. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA 2015, kur aktīvā un radošā vidē tiks piedāvāta daudzpusīga informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu izstādes apmeklētājiem.


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža trīs izstādes dienu garumā aicinās interesentus iepazīties ar koledžu C22 stendā, kurā būs iespēja uzzināt vairāk, kā kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā.


  Koledžas stendā viesus laipni sagaidīs un ar koledžas akreditētām 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības 9 studiju programmām iepazīstinās gan koledžas lektori, praktizējoši profesionāļi, gan studenti, kas atbildēs uz interesējošajiem jautājumiem.


  Lai uzzinātu vairāk par studentu sadzīvi un aktivitātēm, kurās var iesaistīties ārpus studiju procesa, topošajiem studentiem būs iespēja satikt koledžas Studējošo pašpārvaldes pārstāvjus.


  Koledžas stenda apmeklētājiem katru izstādes dienu no plkst. 10.45 līdz 15.30 tiks piedāvāta iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, biomedicīnas laborantu un podologu sniegto pakalpojumu demonstrējumus.


  Dalībai izstādē pieteikušies vairāk nekā 140 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, ASV un Kanādas, kas informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm.


  Vienlaicīgi Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2015”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.


  Vairāk pai izstādi SKOLA 2015 – www.bt1.lv/skola


  Uz tikšanos izstādē SKOLA 2015 –
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas C22 stendā!

  Lasīt vairāk
 • 13.02.2015
  PAGARINĀTA ziemas uzņemšana studiju programmā “Ārstnieciskā masāža”!!!

  UZŅEMŠANA studiju programmā „Ārstnieciskā masāža” (maksas studiju programma) pagarināta

  līdz 2015. gada 20. februārim,
  katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00,
  Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.


  Sīkāka informācija:
  - zvanot pa tālr. +371 67752507 vai mob. +371 25448404,
  - rakstot uz e-pastu st-skola@apollo.lv.


  Informācija par uzņemšanas noteikumiem.


  IZMANTO IESPĒJU!


  Divu gadu laikā iegūsti diplomu par 1. līmeņa augstāko izglītību specialitātē „Masieris”.
  Kļūsti par ārstniecības personu*, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā!


  *Ārstniecības likuma 1. pants nosaka, ka:
  “1) ārstniecība — profesionāla un individuāla slimību profilakse, diagnostika un ārstēšana, medicīniskā rehabilitācija un pacientu aprūpe;
  2) ārstniecības personas — personas, kam ir medicīniskā izglītība un kas nodarbojas ar ārstniecību;”


  Vairāk par studiju programmu “Ārstnieciskā masāža”.


  Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti:


  1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
  2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda). (Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004.gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
  3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
  4. 1 foto (3x4 cm).
  5. Valsts valodas prasmes apliecība. (Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
  6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
  7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
  8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.
  9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.


  UZMANĪBU!


  Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_me... pieejamajiem datiem.
  Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.


  Reģistrācijas maksa: 7.00 EUR


  Maksājumu var veikt:
  1) skaidrā naudā – LU PSK kasē Dienesta viesnīcā (Vidus prospekts 36, Bulduri, Jūrmala) vai
  2) ar pārskaitījumu LU PSK bankas kontā.


  Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
  Reģistrācija studijām - vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379.


  Rekvizīti maksājumam:
  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža
  Saīsinājums: LU PSK
  Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, Bulduri, LV-2010
  Reģ. Nr.: 90000031813
  Valsts kase, kods: TRELLV22
  Konta Nr.: LV66TREL9150234006000

  Lasīt vairāk
 • 05.02.2015
  Studējošo pašpārvalde aicina uz Mīlestības svētkiem

  Aizver actiņas un smaidi,

  Sapņi lai mūs projām nes
  Turp, kur mīlestības viļņos
  Izkustu mums dvēseles.
  /J. Poruks/


  Cienījamie studenti!


  Arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde ar dažādām aktivitātēm atzīmēs tuvojošos Mīlestības svētkus un aicina Tevi pievienoties svētku sajūtu radīšanā!


  No 2015. gada 5. februāra koledžas 1. korpusā tiks izvietota pasta kastīte, ar kuras starpniecību studentiem būs iespēja apsveikt svētkos savus draugus, kursabiedrus, kolēģus, iespējams, atzīties mīlestībā...


  11. februārī, turpinot ikgadējo Studējošo pašpārvaldes tradīciju, koledžas 1. korpusā no plkst. 19:00 līdz 23:00 notiks “Valentīna dienas balle” ar karaoki, kuras laikā studenti varēs izdejoties, izdziedāties un iemūžināt pozitīvos vakara mirkļus foto stūrītī!


  Uz balli vari uzaicināt arī savu otru pusīti,
  piesakoties iepriekš pa e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com vai
  Studējošo pašpārvaldes facebook.com lapā!


  Uz tikšanos pasākumā!
  Tava Studējošo pašpārvalde!


  P.S. Studējošo pašpārvalde aicina, uzzini jaunumus pirmais –
  seko pašpārvaldes facebook.com lapai!

  Lasīt vairāk
 • 04.02.2015
  Koledžas Studējošo pašpārvaldei sava lapa – facebook.com!

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošie!


  Mēs, koledžas Studējošo pašpārvalde, esam priecīgi padalīties ar jums ziņā, ka kopš šī gada janvāra pašpārvalde ir izveidojusi savu lapu facebook.com, kurā regulāri tiek ievietota aktuālā un noderīga informācija studējošajiem.


  Aicinām jūs sekot mūsu lapai, nospiežot “Like” – facebook.com/ LUPSK Studējošo pašpārvalde!


  Tā jūs vienmēr būsiet informēti un zināsiet par koledžas Studējošo pašpārvaldes darbu, plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm, kā arī citiem patīkamiem jaunumiem!


  Uz sazināšanos – facebook.com/ LUPSK Studējošo pašpārvalde – un turpmāku sadarbību,
  Tava Studējošo pašpārvalde  E-pasts: lupsk.studenti@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 30.01.2015
  Piesakies uz studentu zinātniski pētniecisko konferenci - 14.05.2015.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studenti!


  Ielūdzam jūs piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas rīkotajā 3. starptautiskajā F. Naitingeilai veltītajā studentu zinātniski pētnieciskajā konferencē “Pētniecība studiju procesā”, kas norisināsies 2015. gada 14. maijā.


  Aicinām uzstāties konferencē ar referātu un/ vai piedāvājam interesentiem piedalīties ar stenda referātu.


  Plašāka informācija par konferenci (.PDF).


  Interesenti aicināti pieteikties pie Dagnija Gulbes, LU PSK direktores vietnieces pētniecības jautājumos, sūtot e-pastu uz: dagnija.gulbe@gmail.com.

  Lasīt vairāk
 • 15.01.2015
  Informācija par stipendijām 2015. gadā

  1. Pirmā stipendiju piešķiršanas sēde 2015. gadā notiks 6. februārī, kad stipendiju piešķiršanas komisija aprēķinās, cik stipendijas piešķirs katrai studiju programmai!


  2. Students, kurš vēlas pretendēt uz MINIMĀLO stipendiju (par labām sekmēm) un saņemt to laika posmā no 2015. gada februāra līdz jūnijam (ieskaitot) – 99,60 EUR apmērā ir:


  - Sekmīgi jābeidz 1.semestris;
  - OBLIGĀTI jāaizpilda iesniegums stipendijas saņemšanai un jāiesniedz Diānai Bakānei - Dienesta viesnīcas 108. kabinetā;


  - Iesniegumus uz minimālo stipendiju (par labām sekmēm) var iesniegt no 16.01.2015. līdz 05.02.2015. plkst. 15.00.


  3. Studenti, kuri vēlas pretendēt uz VIENREIZĒJO stipendiju (par kādu no zemak minētajiem kritērijiem), var sākt iesniegt pieteikumus ar klāt pievienotiem derīgiem dokumentiem (izziņas, derīgu apliecību kopijas). Neskatoties uz to, ka iesniegumi ir rakstīti jau iepriekšējā semestrī, iesniegums ir jāraksta no jauna, un visi dokumenti klāt jāpievieno vēlreiz!


  Kritēriji, lai varētu pieteikties uz vienreizējo stipendiju ir sekojoši:


  1. Students ir invalīds;
  2. Bārenis, vai bez vecāku gādības palicis bērns līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai;
  3. Studējošajam, kura ģimenei, ar kuru viņam ir nedalīta saimniecība, piešķirts trūcīgas ģimenes statuss;
  4. Studējošajam no daudzbērnu ģimenes (arī gadījumos, ja attiecīgās ģimenes bērni jau pilngadīgi, bet vismaz trīs no tiem nav vecāki par 24 gadiem un mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē vai studē augstskolā vai koledžā pilna laika klātienē);
  5. Studējošajam, kuram ir viens vai vairāki bērni.


  Uz VIENREIZĒJO STIPENDIJU pieteikumus var iesniegt vienu reizi semestrī.


  4. Atgādinu, ka grūtniecības atvaļinājuma laikā piešķir stipendiju, pamatojoties uz uzrakstītu iesniegumu un klāt pievienotu darbnespējas lapu vai izrakstu no ārsta, un to izmaksā uzreiz par diviem grūtniecības atvaļinājuma mēnešiem.


  5. Visas Iesniegumu veidlapas var :


  - saņemt Dienesta viesnīcas 108. kabinetā;
  - izprintēt no koledžas mājas lapas: www.psk.lu.lv (Sadaļa Studiju process un dokumenti – Dokumenti).


  6. Par piešķirtajām MINIMĀLAJĀM stipendijām studentus informēšu uz kursu e-pastu, sākot ar 13.02.2015. Studentiem, kuriem tiks piešķirta VIENREIZĒJĀ stipendija, informēšu katru individuāli par norādīto telefona numuru!


  Lūdzu ņemiet vērā,
  ja diviem vai vairākiem studējošajiem, kuri pretendē uz MINIMĀLO stipendiju (par labām sekmēm), ir līdzvērtīgi sekmju rādītāji, stipendiju vispirms piešķir vadoties pēc zemāk minētajiem punktiem, tāpēc iesniedzot pieteikumu uz MINIMĀLO stipendiju, ir jāpievieno šo faktu apliecinoši dokumenti!


  12.1. invalīdam;
  12.2. bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai;
  12.3. studējošajam, kura ģimenei, ar kuru viņam ir nedalīta saimniecība, uz stipendiju konkursa norises dienu piešķirts trūcīgas ģimenes statuss;
  12.4. studējošajam no daudzbērnu ģimenes (arī gadījumos, ja attiecīgās ģimenes bērni jau pilngadīgi, bet vismaz trīs no tiem nav vecāki par 24 gadiem un mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē vai studē augstskolā vai koledžā pilna laika klātienē);
  12.5. studējošajam, kuram ir viens vai vairāki bērni.


  Ja Jums rodas kādi jautājumi, rakstiet e-pastu vai zvaniet un jautājiet!:)


  Diāna Bakāne,
  Stipendiju piešķiršanas komisijas vadītāja


  Dienesta viesnīcas 108. kabinets :)
  Mob. t.: 26855451
  E-pasts: dianabakane@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 12.01.2015
  SPĒĻU VAKARS - 2015. gada 21. janvārī plkst. 18:00

  SPĒĻU VAKARS - 

  2015. gada 21. janvārī plkst. 18:00


  Sveiks, student!


  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde aicina Tevi piedalīties “Spēļu vakarā”, kur Tev būs iespēja jauki un atraktīvi pavadīt vakaru kopā ar koledžas Studējošo pašpārvaldes saimi.


  KAD? 2015. gada 21. janvāri. plkst.18.00.
  KUR? Koledžas 6. korpusa 304. kab.


  Līdzi ņem labu garastāvokli un našķus! :)


  Uz tikšanos!
  Tava Studējošo pašpārvalde

  Lasīt vairāk
 • 09.01.2015
  ISIC kartes noformēšana, pagarināšana un saņemšana

  LU PSK studenti ISIC kartei varēs sākt pieteikties no 9.09.2014., kad saņems studiju līgumu, jo, veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā nepieciešams norādīt studenta reģistrācijas numurs.


  Noformējot ISIC karti, LU PSK studentam tā vienlaikus kalpo arī kā LU PSK studenta apliecība, kas apstiprina studenta piederību konkrētajai augstskolai. Uz ISIC kartes, blakus paraksta vietai, ir izvietots LU PSK logo.


  ISIC karti var noformēt SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai internetā.


  Norādes, kas jāņem vērā, aizpildot ISIC kartes pieteikšanās formu:


  1. solis – INFORMĀCIJA


  1. Informācija par kartes saņēmēju.
  Kartes tips – jāatzīmē „ISIC studentu”.
  Mācību iestāde – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
  Mācību forma – pilna laika studijas, klāt jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.


  2. Dokuments – nav jāpilda.


  3. Fotogrāfija – jāpievieno fotogrāfija, ievērojot norādītas prasības.


  2. solis – APSTIPRINĀJUMS
  Tiek saņemts apstiprinājums


  3. solis – APMAKSA


  Veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.


  ISIC kartes saņemšana:
  SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai, veicot samaksu par pasta izdevumiem, ISIC karti varēs saņemt norādītajā piegādes adresē.


  Ar ISIC kartes izmantošanas iespējām var iepazīties mājas lapā – www.isic.lv/atlaides
  Video par ISIC karti skatīt

  Lasīt vairāk
 • 08.01.2015
  Starptautiskā studentu konference “Health and Social Sciences 2015”

  2015. gada 25. martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā studentu konference „Health and Social Sciences 2015”. Aicinām piedalīties arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošos.


  Konferencē plānots apskatīt dažādu tematu zinātnisko darbu prezentācijas gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu jautājumos.
  Konferencē oficiālā valoda – angļu.


  Studējošajiem ir iespēja iesūtīt tēzes no 2015. gada 19. janvāra līdz 22. februārim, taču reģistrēties konferences apmeklējumam ir iespējams arī vēlāk.


  Interesenti, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošie, aicināti pieteikties pie Dagnija Gulbes, direktores vietnieces pētniecības jautājumos, sūtot e-pastu uz: dagnija.gulbe@gmail.com.


  Sīkāku informāciju meklējiet konferences oficiālajā mājas lapā – www.rsu.lv/eng/risc2015
  Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar konferences organizatoriem – rsu.isc@rsu.lv


  Asnate Jurģele,
  Rīgas Stradiņa universitātes
  Starptautiskā studentu konferences “Health and Social Sciences 2015” organizatoru pārstāve

  Lasīt vairāk
 • 05.01.2015
  Priekšaizstāvēšanas kārtība

  Priekšaizstāvēšanā:

  1. Students prezentē paveikto – teorijas pamatojumu
  (izmantojot Microsoft PowerPoint programmu).
  2. Uzrāda ievadu un teorijas melnrakstu.
  3. Izstāsta pētījuma plānu.


  Komisija vērtē:
  - tēmas aktualitāti,
  - mērķi,
  - teorētisko pamatojumu un prasmi diskutēt.


  Vērtējumu paziņo pēc priekšaizstāvēšanas.

  Nesekmīga vērtējuma gadījumā jākārto atkārtota priekšaztāvēšana.

  Autora ziņojums 5 minūtes, atbildes uz komisijas jautājumiem.

  Priekšaizstāvēšanā piedalās LU PSK kvalifikācijas darba vadītājs vai iesniedz rakstisku atzinumu par sadarbības procesu.

  Lasīt vairāk