Fotogalerija / 2022. gads

2022. gads - fotoatskats

 • 23.05.2022
  Studentu dalība LU RMK Masāžas olimpiādē, 19.-20.05.2022.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas komanda 19. un 20. maijā aizvadīja veiksmīgu dalību 6. Starptautiskajā Masāžas olimpiādē “Masāžas prasmes”, ko rīkoja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža. Kā ierasts olimpiāde norisinājās divas dienas un tās norises laikā tika pārbaudītas gan studentu teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas.

  Lasīt vairāk
 • 23.05.2022
  LU PSK studentu pasākums “Minifests”, 17.05.2022.

  2022. gada 17. maijā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studentu dzīvē bija priecīgs notikums, jo pēc divu gadu pārtraukuma Studējošo pašpārvalde rīkoja košu atkalredzēšanās pasākumu “Minifests 2022”.  Pasākuma dalībnieki tika iesaistīti kopīgas gleznas “Krāsu lidojums” radīšanā, koledžas pagalmā bija iespēja baudīt dzīvās mūzikas koncertu un pasākuma otro daļu studenti pavadīja ballē ar karaoki, tostarp izmantoja iespēju nofotografēties un saņemt momentfoto izdrukas.

  Lasīt vairāk
 • 12.05.2022
  LU PSK komandas dalība Baltijas Masāžas čempionātā, 29.-30.04.2022.

  2022. gada 29. un 30. aprīlī Kauņā (Lietuvā) norisinājās Starptautiskās masieru asociācijas (The International Massage Association) rīkotais Baltijas Masāžas čempionāts “THE BALTIC MASSAGE CHAMPIONSHIP”, kurā veiksmīgi tika pārstāvēta arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programma “Ārstnieciskā masāža”. Konkursa pirmajā dienā tika vērtētas studentu prasmes klasiskajā masāžā un kādā no izvēles masāžas veidiem. Savukārt otrajā dienā savas profesionālās iemaņas žūrijai demonstrēja nozarē strādājošie profesionāļi. LU PSK studentu komanda konkursā demonstrēja teicamu sniegumu, ko novērtēja arī žūrija – Viktors Malihins pirmās dienas kopvērtējumā ieguva godpilno 3. vietu un Lienīte Bogdane saņēma atzinību.

  Lasīt vairāk
 • 13.04.2022
  “VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE.”, 07.04.2022.

  2022. gada 7. aprīlī norisinājās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas rīkotā jau 5. starptautiskā zinātniskā konference “VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE.”, kas pēc divu gada pārtraukuma koledžā kuplā skaitā pulcēja zinātkārus skaistumkopšanas speciālistus kosmetoloģijā, kosmētiķus, masierus un citus veselības nozares profesionāļus, kā arī vēl tikai topošos speciālistus. Kā šī gada tēmas aktualitāte tika izvirzīts jautājums par cilvēka novecošanās procesu, fizisko un emocionālo veselību. Pirmajā dienas pusē klausītājiem bija iespēja uzklausīt nozaru profesionāļu ziņojumu prezentācijas, programmas otrā daļa piedāvāja praktisko meistarklašu ciklu.

  Lasīt vairāk
 • 16.03.2022
  LU PSK studentu pasākums Ukrainas atbalstam, 15.03.2022.

  2022. gada 15. marta pēcpusdienā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde rīkoja pasākumu “Jūtot līdzi Ukrainai” koledžas studentiem, kurā aicināja paust atbalstu Ukrainai un Ukrainas studentiem.

  Lasīt vairāk
 • 16.03.2022
  LU PSK dalība "Skola 2022", 11.-13.03.2022.

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) dalība 27. Starptautiskajā izglītības izstādē "SKOLA" – nozīmīgākajā izglītības iespēju notikumā Latvijā, kas norisinājās no 2022. gada 11. līdz 13. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā. LU PSK izstādes stendā bija iespēja uzzināt par darba tirgū pieprasītām profesijām veselības un sociālās aprūpes nozarē, kuras var apgūt darba devēju novērtētā koledžā. Apmeklētājus trīs izstādes dienas koledžas stendā sagaidīja studenti, docētāji un absolventi, kuri sniedza informāciju par studiju iespējām, dalījās savā pieredzē un aicināja iesaistīties piedāvātajās aktivitātēs.

  Lasīt vairāk
 • 01.03.2022
  Sociālās aprūpes katedras starptautiskā konference, 24.02.2022.

  2022. gada 24. februārī veiksmīgi tika aizvadīta starptautiskā tiešsaistes (MS Teams) konference “Starpprofesionāļu komandas darbs teorijā un praksē. Demence.”, ko rīkoja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Sociālās aprūpes katedra. Konference tika organizēta, lai aktualizētu teorētiskus un praktiskus inovatīvus risinājumus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas jomā klientiem ar demenci. Ar prezentācijām konferencē piedalījās referenti no Labklājības ministrijas, Latvijas profesionālā sociālā darba speciālistu asociācijas, Jūrmalas domes, LU PSK Sociālās aprūpes katedras, valsts, pašvaldību sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijām un nevalstiskām organizācijām, sadarbības partneri no Latvijas un Baltijas.

  Lasīt vairāk