ISIC kartes noformēšana, pagarināšana un saņemšana

Piesaki ISIC karti koledžā!

Studenti!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā
15. septembrī plkst. 11:00 - 15:00, 2. korpusā 4. auditorijā (3. stāvā)
būs iespēja pieteikties ISIC kartei.

2. un 3. kursu studenti varēs pagarināt savas ISIC kartes derīguma termiņu.

Apmaksu par karti - 2.85 EUR - varēs veikt tikai skaidrā naudā, bankas kartes izmantot nevarēs.

ISIC stendā būs iespēja nofotografēties kartei, ja nebūs paņemta līdzi sava fotogrāfija (3x4cm). Šis pakalpojums būs bez maksas. Jāņem vērā, ka fotogrāfiju pēc kartes saņemšanas nebūs iespēja nomainīt.

ISIC kartes pieteikuma veidlapas varēs saņemt 201. kab. (2. koprusā) no 07.09.2015.
(ISIC kartes pieteikšanās veidlapā būs jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko var apskatīt izsniegtajā studiju līgumā (4 cipari).

Noformējot ISIC karti, LU PSK studentam tā vienlaikus kalpo arī kā LU PSK studenta apliecība, kas apstiprina studenta piederību konkrētajai augstskolai. Uz ISIC kartes, blakus paraksta vietai, ir izvietots LU PSK logo.

No 15.09.2015. ISIC karti varēs noformēt arī SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai internetā.

Norādes, kas jāņem vērā, aizpildot ISIC kartes pieteikšanās formu:

1. SOLIS - INFORMĀCIJA

1. Informācija par kartes saņēmēju.
Kartes tips – jāatzīmē „ISIC studentu”.
Mācību iestāde – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Mācību forma – pilna laika studijas, klāt jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.

2. Dokuments – nav jāpilda.

3. Fotogrāfija – jāpievieno fotogrāfija, ievērojot norādītas prasības.

2. solis – APSTIPRINĀJUMS

Tiek saņemts apstiprinājums

3. solis – APMAKSA

Veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.

Par ISIC kartes priekšrocībām vairāk mājas lapā - www.isic.lv