Vides pieejamība

Vides pieejamība

Informācija par vides pieejamību LU PSK studiju ēkās


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) studiju procesu īsteno – Vidus prospektā 38, Jūrmalā, un filiālē – N. Rancāna ielā 23A, Rēzeknē.

LU PSK – Vidus prospekts 38, Jūrmala

ĀRĒJĀ VIDE

Studiju process tiek realizēts vairākos korpusos, kuri savā starpā nav savienoti. Lai nokļūtu uz kādu no korpusiem, nepieciešams pārvietoties pa ārējo vidi (pagalmu). Pie korpusiem ir norādes ar ēkas numuru (skat. 1. attēlu). Līmeņu maiņa ir iezīmēta ar kontrastējošu krāsu. Neviens no korpusiem, kurā tiek organizētas studijas, nav aprīkots ar liftu. Pie ieejām Nr. 1, Nr. 4 un Nr. 6 korpusā ir uzbrauktuve un šo korpusu pirmais stāvs ir pieejams personām ratiņkrēslā (skat. 2. un 3. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

IEKŠTELPAS

LU PSK korpusu telpas un koridori ir plaši, apgaismojums – atbilstošs prasībām. Koridoru un auditoriju telpas kontrastē ar durvīm (skat. 4. attēlu). Pieejamās telpas ir bez sliekšņiem, ar atbilstošu durvju platumu. Visos korpusos kāpnēm ir margas, pirmais un pēdējais pakāpiens, kā arī kāpņu laukumi ir iezīmēti ar kontrastējošu krāsu (skat. 5. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

LU PSK korpusa Nr. 4 labierīcības ir pielāgotas personām ratiņkrēslā (skat. 6. un 7. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

LU PSK bibliotēkā – Vidus prospekts 38, Jūrmala

LU PSK bibliotēka atrodas korpusa Nr. 2 otrajā stāvā. Korpuss nav aprīkots ar liftu. Personām ar dzirdes traucējumiem LU PSK bibliotēkas lasītavā ir iespēja iekārtoties, sēžot ar seju pret seju, un lasīt no lūpām vai sazināties žestu valodā. (skat. 8. un 9. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

LU PSK Dienesta viesnīcā – Vidus prospekts 36, Jūrmala

LU PSK Dienesta viesnīca, korpuss Nr.3, nav aprīkota ar liftu. Izmantojot pārvietojamu uzbrauktuvi, personām ar ratiņkrēslu pieejams korpusa pirmais stāvs (skat. 10. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

LU PSK Rēzeknes filiāle – N. Rancāna iela 23A,  Rēzekne

Informācija par filiāli tiek sagatavota.

Koledžas lektori un personāls ir informēti par to, kā rīkoties un kādā veidā atbalstīt personas ar dzirdes un redzes traucējumiem, kā arī, ja students izmanto lekciju laikā surdotulku vai pārvietojas ar suni–pavadoni.

Semināru un konferenču vajadzībām ir pieejama akustiskā cilpa personām ar dzirdes traucējumiem, kuru iespējams pārvietot uz vajadzīgām telpām (skat. 11. attēlu).

Uzklikšķiniet, lai apskatītu pilnu attēlu.

LU PSK realizē deviņas studiju programmas, studiju process tiek organizēts arī ārpus koledžas telpām, dažādās Latvijas veselības un sociālās aprūpes institūcijās, kuras var nebūt pielāgotas personām ar invaliditāti.