Aktualitātes / 2010. gads

2010. gads

 • 10.10.2016
  Ārsta palīgu uzņemšana viengadīgās tālākizglītības studiju programmās

  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža

  Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 36/38
  uzsāk pirmā līmeņa profesionālo augstāko ārsta palīga izglītību ieguvušu
  ārsta palīgu uzņemšanu
  viengadīgās tālākizglītības studiju programmās:

  Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs
  Ambulatorās aprūpes ārsta palīgs
  Pēc studiju programmas sekmīgas apgūšanas klausītāji iegūst izziņu par programmu apguvi. Tālākizglītības programmas sagatavo klausītājus sertifikācijai.

  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā līdz 01.09.2010. jāiesniedz (darba dienās no 9.00 līdz 15.00)
  - pases kopija;
  - diploma par pirmā līmeņa profesionālās augstākās ārsta palīga izglītības iegūšanu kopija un diploma sekmju izraksta kopija;
  - vēlama izziņa no darba vietas.

  Kontakttālrunis – 29350243, sekretārei Inai Jaunslavietei

  Lasīt vairāk
 • 07.12.2010
  Ziemassvētku pasākums studentiem

  Ziemassvētku pasākums studentiem

  "Iecilposim zaķa gadā"
  15.12.2010, plkst. 15.00
  koledžas zālē


  Katram kursam nepieciešams sagatavot priekšnesumu 7- 15 minūtes!

  Lasīt vairāk
 • 29.11.2010
  Ziemassvētku izstāde - tirdziņš koledžā

  2010. gada 7., 8. un 9. decembrī


  SIVA Dienas centra


  Ziemassvētku

  izstāde – tirdziņš!


  Atklāšana – 7. decembrī, plkst. 13:00!

  Norises vieta: LU PSK Sociālās aprūpes korpusa 2. stāvā!

  Lasīt vairāk
 • 26.11.2010
  Erudīts 2010

  1. VIETA - SR1B kursa komandai "Magnētiņi"
  2. VIETA - SR2A kursa komandai "Zosis"
  3. VIETA - jaukto kursu komandai - "?"

  Bildes par konkursa norisi var redzēt 2010. gada galerijā.

  Lasīt vairāk
 • 04.11.2010
  LU P. STRADIŅA MEDICĪNAS KOLEDŽĀ Pasaules Diabēta dienai veltīta konference

  „Pētniecības elementi profesionālās izglītības praksē”2009-2013 gads „Diabēta apmācība un profilakse”

  Lasīt vairāk
 • 26.10.2010
  KONKURSS "ERUDĪTS 2010"

  24.11.2010., plkst. 15.00, Koledžas zālē

  KONKURSS „ERUDĪTS 2010”

  Komandas var pieteikt pie SP prezidentes Daces Beriņas ( DV – 218. istabā, vai pa e pastu – daceberina@gmail.com) līdz 17.11.2010 plkst. 17.00!

  Komandas var būt jauktas, komandā 5 studenti!

  Komandai jāsagatavo prezenācija līdz 5 minūtēm,Jun jāizdomā komandas devīze

  Plkst. 18.00–23.00 KARAOKE uzaicināti viesi no Latvijas Jūras Akadēmijas

  Ieeja - uzrādot LUPSK studentu apliecības, vai apliecinošu dokumentu no koledžas!

  Lasīt vairāk
 • 20.10.2010
  Pēdu diena kopā ar diabēta bērniem

  Studiju programmas „Podoloģija” vasaras aktivitātes


  ,,Pēdu diena kopā ar diabēta bērniem’’20.08.2010


  Kā katru gadu, arī šogad programmas pasniedzēji un studenti piedalījās Latvijas bērnu un jauniešu diabēta biedrības rīkotajā bērnu vasaras nometnē atpūtas kompleksā „Turbas” Ogres rajonā, kur satiekas bērni un viņu vecāki no visas Latvijas. Diabēta bērnu vasaras nometnes tiek organizētas ar mērķi lai bērni un vecāki mācītos, dalītos pieredzē un zināšanās par dzīvi ar diabētu, tiek apgūtas vai uzlabotas pašaprūpes iemaņas, kas var kardināli uzlabot cukura diabēta kompensāciju, kā arī izvairīties no kritiskiem stāvokļiem: smagas hipogliēmijas un ketoacidozes. Nometne parasti notiek 7 dienu garumā, kur katrā no dienām ir paredzētas noteiktas aktivitātes, kuru laikā bērni iegūtās zināšanas pielieto praktiski un nostiprina zināšanas par savu slimību, kā arī iegūst emocionālu un psiholoģisku atbalstu no vienaudžiem.


  Pēdu dienā mūsu uzdevums bija vadīt nodarbības vecākiem un bērniem. Lai gan pēdu problēmas bērnu un pusaudžu vecumā attīstās ļoti reti, tomēr bērniem ar diabētu, tieši tāpat kā viņu vienaudžiem ir jāzina pareizi pēdu aprūpes principi. Pasniedzēja Mārīte Saulīte bērnu vecākus izglītoja ne tikai par pareizu kāju kopšanu, bet dalījās pieredzē kā veiksmīgi bērnu ar diabētu ievadīt skolas vai bērnu dārza gaitās. 2. kursa studentes Laila Ādamsone un Agnese Bīlava, liekot lietā koledžā iegūtās zināšanas un prasmes, darbojās ar bērniem, galvenokārt izmantojot rotaļu elementus un dažādas spēles, lai pastāstītu bērniem par svarīgāko, kas jāievēro, veicot nagu apgriešanu, kāju mazgāšanu un nēsājot apavus.


  Kā mums veicās, Jūs varat redzēt attēlu galerijā.


  Studiju programmas „Podoloģija” izglītības metodiķe Ruta Akermane.


  Lailas komentārs: Iesākumā gribēju pateikt lielu paldies par doto iespēju piedalīties šāda veida pasākumā, gūt jaunu pieredzi saskarsmē ar bērniem, vecumā no 4-16 gadiem, kuri slimo ar cukura diabētu. Manā skatījumā, pasākums bija ļoti pozitīvs un, galvenais, interesējošs un patīkams nometnes dalībniekiem.


  Nobeigumā gribu teikt, ja cilvēks ir pietiekami izglītots šajā jomā, tad ar šo slimību var pilnībā sadzīvot, ir tikai jācenšas ievērot visus nosacījumus un palīdzēt citiem nelaimē nokļuvušajiem.


  Būšu atkal gatava ņemt dalību līdzīgos pasākumos J


  Agneses komentārs: Esmu guvusi jau pieredzi, iepriekšs piedaloties līdzīgos pasākumos. Tas būtu: labdarības pasākumi, apmeklējot bērnu namus un aktīvi ņemot dalību tā organizēšanā. Tomēr šajā pasākumā man bija iespēja vairāk sadarboties tieši ar pašiem bērniem, runāties, tos iesaistot dažādās pamācošās spēlēs, pārbaudīt to zināšanas par pēdu kopšanu.


  Būšu atkal gatava ņemt dalību līdzīgos pasākumos J

  Lasīt vairāk
 • 20.10.2010
  NEATLIECIET diabeta kontroli

  2010 gads "NEATLIECIET diabeta kontroli programma

  Lasīt vairāk
 • 14.10.2010
  Projekts „Mājās Eiropā”

  Aicinām Jūs iesaistīties Eiropas Komisijas atbalstītā projektā „Mājās Eiropā” (At home in Europe), kura ietvaros Erasmus studentiem ir iespēja kļūt par pilsoņiem-reportieriem.


  Katrā pilsētā, kurā Erasmus studenti dzīvo un studē, viņi dodas ceļā, lai iepazītu valsti, kultūru, cilvēkus un viņu ikdienu. Ar savām videoreportāžām, kas veidotas 10 Eiropas Savienības valstīs, t.sk. Latvijā, viņi kļūst par mūsu acīm un ausīm, lai iepazītu Eiropas pilsonisko sabiedrību.


  Mājas lapā www.at-home-in-europe.tv atrodama informācija par projektu, kā arī reportāžas. Jācer, ka mazie stāsti aicinās studentus iepazīties ar citām Eiropas valstīm, iesaistoties studentu mobilitātes programmās. Aicinām jūs ievietot savas augstskolas mājas lapā informāciju par šo projektu, kā arī saiti uz video reportāžām

  Lasīt vairāk
 • 14.10.2010
  „DZĪVĪBAS KOKS” AICINA KOLEDŽAS STUDENTUS PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ

  „DZĪVĪBAS KOKS” AICINA PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ


  „ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA – REALITĀTE ARĪ LATVIJĀ”


  Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” Krūts veselības mēneša ietvaros organizē izglītojoši informatīvu semināru Latvijas ģimenes ārstiem „Onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācija – realitāte arī Latvijā”.


  Biedrība „Dzīvības koks” – vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus – par vienu no savām darbības prioritātēm izvirzījusi psihosociālās rehabilitācijas centra izveidi onkoloģiskajiem pacientiem. Arvien vairāk eksperti Eiropas līmenī diskutē tieši par psihosociālās rehabilitācijas būtisko nozīmi onkoloģisko pacientu ārstēšanas procesā, un daudzviet Eiropā šādi centri jau eksistē. Latvijā biedrība „Dzīvības koks” sadarbībā ar speciālistiem izstrādājusi psihosociālās rehabilitācijas programmu, un jau divus gadus organizējusi rehabilitācijas nometnes pacientiem. Pieredze rāda, ka šādas programmas ir ļoti nepieciešamas, lai cilvēks pilnvērtīgi spētu atgriezties sociālajā dzīvē.


  Ģimenes ārstu nozīme attiecībās ar pacientu ir nenovērtējama. Jūs esat ne tikai pacienta ārsts, bet arī padomdevējs un nereti atbalsts. Tāpēc mums ir ļoti svarīgs Jūsu atbalsts! Vēlamies Jūs iepazīstināt ar programmu un psihosociālās rehabilitācijas nozīmi onkoloģiskās ārstēšanas procesā.


  Seminārs notiks 15.oktobrī viesnīcā „Bergs”, Berga Bazārā, Elizabetes iela 83/85, Rīgā, no pulksten 12:00 – 16:00. Par savu dalību lūdzam iepriekš informēt, rakstot uz e-pastu dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvanot pa tālruni 26328286 vai 67625339. Semināru vadīs Latvijas vadošie onkologi, psihoterapeiti un citi speciālisti. Programma tiks precizēta tuvākajās dienās.


  Seminārs tiek organizēts Krūts veselības mēneša ietvaros, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību onkoloģijas situācijas uzlabošanai – profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmībai, kvalitatīvai ārstēšanai, rehabilitācijas iespējām onkoloģiskajiem pacientiem, kā arī viņu ģimenes locekļiem.


  Rozā lentītes simbolam vajadzētu kļūt par atgādinājumu - Nebaidies, ej un pārbaudies!


  TIKAI KOPĪGIEM SPĒKIEM MUMS IZDOSIES UZVARĒT!


  Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” dibināta 2004.gadā, un tā ir lielākā nevalstiskā organizācijas Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus. Biedrības mērķis ir aizstāvēt pacientu intereses nacionālā un starptautiskā līmenī, lai arī Latvijas pacientiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvāko veselības aprūpi. „Dzīvības koks” ir Eiropas līmeņa organizāciju „Europa Donna” un „European Cancer Patient Coalition” biedrs. Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Krūts veselības mēnesi Latvijā organizē jau kopš 2005.gada.


  Juta Šteinerte, „Dzīvības koks” projektu vadītāja
  26328286, e-pasts: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

  Lasīt vairāk
 • 14.10.2010
  INFO STUDENTIEM

  INFO STUDENTIEM!!!


  Tā kā jaunais mācību gads jau rit pilnā sparā, arī LU PSK studentu pašpārvalde (SP) nestāv uz vietas un ir gatava uzņemt jaunus papildspēkus.
  Ja esi aktīvs students un esi gatavs radoši strādāt koledžas SP, tad droši pievienojies mums 20. oktobrī plkst. 17.00 dienesta viesnīcas datorzālē!


  P.S. Ja ir radušies kādi jautājumi par dalību SP, tad tos var droši sūtīt uz e-pastu – daceberina@gmail.com

  Lasīt vairāk
 • 09.10.2010
  ERASMUS programma

  Līdz 25.oktobrim 2010,

  lai pieteiktos praksei ERASMUS programmas ietvaros, nepieciešams iesniegt:
  1. Student Application Form
  2. Studenta Europass CV
  3. Sekmju izraksts par visiem studiju semestriem
  4. Motivācijas vēstule latviešu valodā
  5. Pases kopija
  6. 2 fotogrāfijas 3x4 cm


  Dokumentu iesniegšana Sociālā korpusa
  203.kabinetā pie Aigas Graudumas
  sadarbiba@psk.lv

  Lasīt vairāk
 • 09.10.2010
  Otrais starpkoledžu boulinga turnīrs 12. oktobrī

  Koledžas studenti piedalīsies LKA 2010. gada Otrā starpkoledžu boulinga turnīrā, 2010. gada 12. oktobrī plkst. 15.00 "Zelta Boulinga centrā", Uzvaras bulvārī 2/4, Rīgā.


  Turnīra organizētāji - Latvijas Koledžu asociācija.
  Boulinga sacensību mērķis - sporta veida attīstība un popularizēšana, koledžu kā izglītības iestāžu popularizēšana.

  Lasīt vairāk
 • 24.09.2010
  Fukšu balle 06.10.2010. plkst. 14.00 koledžas zālē

  FUKŠU BALLE

  Pirmajiem kursiem uz pasākumu ierasties sekojošās krāsās:
  Medicīnas Tehnoloģiju katedra - rozā krāsa
  Ārstniecības katedra - sarkana krāsa
  Sociālās aprūpes katedra - dzeltena krāsa
  OBLIGĀTI līdzi ņemt acu apsēju!!!!
  no plkst. 18.00 - 23.00 KARAOKE

  Viesi no Rīgas studentu bataljona un Ādažu garnizona!

  Lasīt vairāk
 • 23.09.2010
  Zinātnieku nakts 2010

  2010.gada 24.septembrī — notiks ikgadējais "Zinātnieku nakts" www.lza.lv/zinatniekunakts, šoreiz par tēmu "Cilvēks, daba, klimats".

  Lasīt vairāk
 • 22.09.2010
  Studentiem, kuriem ir interese aktīvi darboties zinātniski pētnieciskā pulciņā.

  Zinātniski pētnieciskais pulciņš darbojas katra mēneša pēdējā pirmdienā plkst. 17.00, Sociālās aprūpes korpusa 3. auditorijā.

  Lasīt vairāk
 • 16.09.2010
  Koledžas konference 2010.gada 4.novembrī

  LU P. STRADIŅA MEDICĪNAS KOLEDŽA

  aicina piedalīties
  Pasaules Diabēta dienai veltītajā konferencē

  „Pētniecības elementi profesionālās izglītības praksē”
  2009-2013 gads „Diabēta apmācība un profilakse”
  2010 gads "NEATLIECIET diabeta kontroli"

  Jūrmalā, Vidus prospektā 36/38, LU P. Stradiņa medicīnas koledžā
  2010. gada 4. novembrī

  Programma

  Lasīt vairāk
 • 15.09.2010
  Jaunieguvumi bibliotēkā no 2010. gada aprīļa līdz augustam

  1.M. D. Broša. Menopauze. R.: Lietišķās informācijas dienests, 2010.

  2.F. M. Ungers, H. Fīmšteins. Organisma veselīgā mikroflora. R. : Jumava, 2010.
  3.I. Briedis. Kā rīkoties ārkārtas situācijās. R. : Jumava, 2009.
  4. V. Amosovs. Galvassāpes. Kā tās ārstēt un novērst/ Laba ārsta padomi. R.: Zvaigzne ABC, 2010.
  5. O. Anaņejeva. Hipertonija. Kā tās ārstēt un novērst/ Laba ārsta padomi. R.: Zvaigzne ABC, 2010.
  6. I. M. Rubana. Uzturs fiziskā slodzē. R.: RaKa, 2010.
  7. Klīniskā medicīna. Pirmā grāmata. Profesora Aivara Lejnieka redakcijā, 2010.
  8. A. Vingrs. Jūsu bērns. Gandrīz vai enciklopēdija bērna kopšanas jautājumos. R.: Zvaigzne ABC, 2008.
  9. A. Danilāns. Hroniskās slimības. 1. grāmata. R.: Medicīnas apgāds, 2010.
  9. Pareizticīgās Baznīcas sociālās koncepcijas pamati. Mācību metodiskais līdzeklis. R.: Latvijas Kristīgā akadēmija, 2009.
  10. S. Gūtmane, D. Dolce. Karitatīvā sociālā darba metodoloģijas jautājumi. R.: Latvijas Kristīgā akadēmija, 2009.
  11. G. Dišlers, K. Kīslings. Radikālās krīzes: problēmas un risinājumi. R.: Latvijas Kristīgā akadēmija, 2010.

  Lasīt vairāk
 • 07.09.2010
  Informācija studentiem

  Kopēšanu nodrošina

  „Sociālajā korpusā ” 1.stāvā
  ( korpuss pretī DV)
  Katru dienu
  no plkst. 9.00 – 17.00
  Pārtraukums no plkst. 12.00 – 12.30


  Kase
  (Dienesta viesnīcas ēkā)
  108.kabinetā
  Darba laiks
  Pirmdien 9.00 – 11.00
  Trešdien 15.00 – 17.00
  Piektdien 9.00 – 11.00

  Lasīt vairāk
 • 30.08.2010
  LR Veselības ministra Didža Gavara novēlējums P.Stradiņa medicīnas koledžas mācību spēkiem un studentiem jauno mācību gadu uzsākot

  LR Veselības ministra Didža Gavara novēlējums P.Stradiņa medicīnas koledžas mācību spēkiem un studentiem jauno mācību gadu uzsākot

  Lasīt vairāk
 • 23.08.2010
  Pagarināta uzņemšana

  Koledža pagarina uzņemšanu studiju programmās "Biomedicīnas laborants" un "Estētiskā kosmetoloģija" līdz š.g. 30. augustam.

  Dokumentus var iesniegt koledžas kancelejā darba dienās no plkst. 9.00 - 15.00

  Lasīt vairāk
 • 22.08.2010
  Uzņemšanas rezultāti - 27. augustā no plkst 10.00

  Uzņemšanas rezultāti būs pieejami 27. augustā no plkst 10.00 koledžā pie ziņojuma dēļa vai pa tālr. 67752507, 26673672.

  Lasīt vairāk
 • 17.08.2010
  Jaunais studiju gads koledžā sākās 1. septembrī

  1. kurss - 1. septembrī plkst 11.00 svinīgais pasākums

  2. kurss un 3. kurss - 1. septembrī plkst.14.00

  Lasīt vairāk
 • 05.07.2010
  Koledžā ir sākusies uzņemšana jaunajam studiju gadam!

  Uzņemšana notiek katru darba dienu no plkst. 9.00 - 15.00


  Vidus prospektā 36/38, Jūrmala, Bulduri.

  Tiek uzņemti reflektanti ar vidējo izglītību.


  Biežāk uzdotie jautājumi:

  Vai ir jāmaksā par dokumentu iesniegšanu? Atbilde: nē, dokumentu iesniegšana ir bez maksas.

  Vai koledžā ir neklātienes vai vakara nodaļa? Atbilde: nav, ir tikai dienas nodaļa.

  Vai koledžā ir iestājpārbaudījumi? Atbilde: nav, ir tikai pārrunas.

  Lasīt vairāk
 • 26.06.2010
  Jauna studiju programma - „Estētiskā kosmetoloģija”

  Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma

  „Estētiskā kosmetoloģija”
  Programmas absolventi iegūst skaistumkopšanas kosmetoloģijā speciālista kvalifikāciju, kas atbilst ceturtajam kvalifikācijas līmenim.
  Programmas direktore − docente Iveta Strode.
  Studiju programmas ilgums


  pēc vidējās (vidējās profesionālās) izglītības dokumenta iegūšanas studiju programmas apjoms ir 120 KP/ 180 ECTS,
  pēc pirmā līmeņa profesionāli augstākās (vai augstākas) medicīniskās izglītības dokumenta iegūšanas studiju programmas apjoms ir 80 KP/ 120 ECTS.
  Pilna laika dienas studijas.


  Studiju programma tiek realizēta par maksu. 140 - 150 Ls/mēnesī
  Dokumentus pieņemšana no 5.jūlija līdz 20. augustam

  Lasīt vairāk
 • 03.06.2010
  Ārvalstu pasniedzēji un studenti P.Stradiņa koledžā

  23.08.2010. – 12.09.2010. – AWO, Vācija, trīs sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK.

  02.08.2010. – 22.08.2010.- AWO, Vācija, divi sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK;
  13.06.2010. – 23.07.2010. – Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programmas „Biomedicīnas laborants”studenti praksē LU PSK;

  Lasīt vairāk
 • 28.05.2010
  TC Origo - augstskolu dienas

  TC Origo 1. un 2. jūnijā rīko augstskolu dienas.

  P.Stradiņa medicīnas koledža piedalās šajā organizētajā pasākumā, visi interesnti tiek laipni gaidīti no plkst 12.00 - 19.00.

  Lasīt vairāk
 • 27.05.2010
  Izlaidumu grafiks

  Kurss

  Datums
  Laiks
  Vieta

  -
  M3B
  10.06.2010
  14.00
  Balvi
  -
  AP3C
  11.06.2010
  13.00
  Rēzekne
  -
  S2B; S2D
  17.06.2010
  12.00
  Koledžā
  -
  SR2A
  17.06.2010
  15.00
  Koledžā
  -
  M3A; AP3A; AP3B
  18.06.2010
  14.00
  Koledžā
  -
  SR2B
  19.06.2010
  13.00
  Ozolnieki
  -
  L2A; P2A
  29.06.2010
  12.00
  Koledžā
  -
  R3A
  29.06.2010
  15.00
  Koledžā

  Lasīt vairāk
 • 14.05.2010
  Muzeju nakts Aspazijas mājā Dubultos ( Z.Meierovica prosp.20) - „All You Need Is Love". No plkst.19.00-23.00

  Aspazijas mājā Dubultos ( Z.Meierovica prosp.20) - „All You Need Is Love". No plkst.19.00-23.00 

  Līdzīgi Aspazijai, kas uzskatīja, ka pasauli glābs mīlestība un puķes, domāja arī „puķīšbērni" - hipiji. Šim periodam 20.gs. 60. - 70. gadu kultūrā, mūzikā, literatūrā Muzeju naktī pievērsīsies Aspazijas māja Dubultos. Domājot par tīru, mīlestības pilnu pasauli - mūsu moto no slavenās The Beatles dziesmas „All You Need Is Love".
  Muzeju naktī Aspazijas mājā uzplauks „Puķu revolūcija" - protesta kustība pret patērētāju filozofiju. Skanēs dzeja, mūzika. Ziedi. Viktorīnas un konkursi risināsies visu pasākuma laiku.
  Ēnu teātris, kurā piedalīsies mūsu koledžas studenti - Jana Kāposta ( M2A), Līva Dolbe, Indra Zvejniece ( M2A), Līga Vucenlazdāne (M2A), Rasa Jaunzare (M2A), Konstantīns Šišļaņikovs (SR1B), Evija Komurņicka (M2A).

  Lasīt vairāk
 • 14.05.2010
  Jūrmalas kūrorta sezonas atklāšanas pasākums

  15. maijā plkst 12.00 Jūrmalas kūrorta sezonu atklās svētku gājiens, kurā piedalīsies koledžas pārstāvji:


  Diāna Bakāne - sabiedrisko attiecību speciāliste darbā ar studentiem

  Aiga Grauduma - ārējo sakaru koordinatore

  Uģis Supe - R1A kursa studente

  Jana Kāposta - M2A kursa studente

  Līga Vucenlazdāne - M2A kursa studente

  Linda Jaroševica - M2A kursa studente

  Indra Zvejniece - M2A kursa studente

  Līva Dolbe - M2A kursa studente

  Agnese Bīlava - P1A kursa studente

  Antra Skorodenoka - M3A kursa studente

  Evija Komurņicka - M2A kursa studente

  Žanna Lapiņa - M1A kursa studente

  Rasa Jaunzare - M2A kursa studente

  Daila Mazitāne - APIA kursa studente

  Inga Trušņikova - M3A kursa studente

  Lasīt vairāk
 • 24.04.2010
  Lielā Talkā 2010.gada 24.aprīlī

  Lielā Talkā 2010.gada 24.aprīlī

  Lasīt vairāk
 • 21.04.2010
  Nakts orientēšanās

  Hey, nepaliec vienaldzīgs un piesaki savu komandu, kas sastāv minimums no 5 cilvēkiem!

  Tiekamies - 21.aprīlī plkst. 19.00, koledžas pagalmā!

  Komandas pieteikt pie - Kristas Brenderes (kristabrendere@inbox.lv).

  Lasīt vairāk
 • 21.04.2010
  21.aprīlī Donoru diena no plks. 9.00-13.00

  21.aprīlī Donoru diena no plks. 9.00-13.00

  Lasīt vairāk
 • 20.04.2010
  Koledžas jauktā kora "PAISUMS" debija

  Koledžas jauktā kora "PAISUMS" debija 20. aprīlī plkst. 15.00


  Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas zālē


  Visi interesenti ir mīļi gaidīti uz koncertu


  Ieeja - bez maksas

  Lasīt vairāk
 • 17.04.2010
  Jaunieguvumi bibliotēkā no 2010. gada janvāra līdz martam

  Danilāns. Hroniskās slimības. 1. grāmata. R.: Medicīnas apgāds, 2009.

  V. Korels. Kā izprast cilvēkus un pareizi izturēties pret tiem. R.: Madris, 2007.
  Holcgrēfe. Mazuli gaidot. 300 jautājumi un atbildes par grūtniecību. R.: Valters un Rapa, 2010.
  J. Ū. Roge. Vecāki nosaka robežas. R.: Jumava, 2010.
  T. Tisenkopfs. Socioloģija Latvijā. R.: Latvijas Universitāte, 2010.
  Latvijas ekonomikas un sabiedrības pārstrukturizācijas ietekme uz uzņēmējdarbības konkurētspēju un iedzīvotāju dzīves kvalitāti : monogrāfija / R. Škapara un Ē. Šumilo redakcijā; Latvijas Universitāte. Ekonomikas un vadības fakultāte. R.: LU Akadēmiskais apgāds, 2006.
  M. Stoparde. Viss par bērna kopšanu. R.: Zvaigzne ABC, 2009.
  Š. Gazala. Laimīgs mazulis. Rokasgrāmata. R.: Zvaigzne ABC, 2010.
  G. Svence. Pozitīvā psiholoģija. R.: Zvaigzne ABC, 2009.
  H. Kārkliņa.Veselības enciklopēdija. R.: Nacionālais apgāds, 2009.
  Mārtinsone. Mākslas terapija: teorija un prakse. Rakstu krājums. R.: Drukātava, 2009.
  Latvija. Pārskats par tautas attīstību 2008/2009: Atbildīgums. Galv. red. J. Rozenvalds un I. Ijabs. R.: LU Sociālo un politisko pētījumu institūts, 2009.
  O. Radionova. Muguras sāpes. Laba ārsta padomi. R.: Zvaigzne ABC, 2009.
  D. Rouva. Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma. R.: Jāņa Rozes apgāds, 2010.
  Informācijas sabiedrības sociālās un tiesiskās problēmas un to risinājumi Latvijā. Monogrāfija: L.Bandevičas un U.Rozevska redakcijā. R.: LU Akadēmiskais apgāds, 2009.
  Mintāle, A. Ērglis. Sirds un virtuve. R.: Latvijas Inovatīvās medicīnas fonds, 2010.
  Mārtinsone. Supervīzija un tās specifika mākslu terapijā. R.: Drukātva, 2009.
  Eglīte. Anatomija. 2. daļa. Asinsrites sistēma. Iekšējie orgāni. Nervu sistēma. Sensoriskā sistēma. R.: LU Akadēmiskais apgāds, 2010.

  Lasīt vairāk
 • 17.04.2010
  P.Stradiņa koledžas studenti

  02.03.2010. – 23.05.2010. – „Māszinību” studiju programmas studentes Alisa Zvereva un Karina Lukša, „Ārstniecības” studiju programmas studente Inna Gargažina ERASMUS praksē I.E.S.N.°1 de Gijón, Spānija. 26.02.2010. – 21.05.2010. – „Ārstniecības” studiju programmas studentes Tatjana Kalugina un Lilija Pavlova ERASMUS praksē Medical College Medical University Plovdiv, Bulgārija

  Lasīt vairāk
 • 17.04.2010
  Ārvalstu pasniedzēji un studenti P.Stradiņa koledžā

  23.08.2010. – 12.09.2010. – AWO, Vācija, trīs sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK.

  02.08.2010. – 22.08.2010.- AWO, Vācija, divi sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK;
  13.06.2010. – 23.073.2010. – Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programmas „Biomedicīnas laborants”studenti praksē LU PSK;
  17.05.2010. – 21.05.2010. – Sozialpflegeschulen Heimerer GmbH, Vācija, 16 sociālās aprūpes nozares studenti viesos LU PSK;
  03.05.2010. – 23.05.2010. – AWO, Vācija, divi sociālās aprūpes studenti praksē LU PSK;
  12.04.2010. – 02.05.2010. – AWO, Vācija, divi sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK;
  26.04.2010. – 30.04.2010. – Medical College Medical University Plovdiv, Bulgārija, divu pasniedzēju vizīte LU PSK;
  10.04.2010.- 09.05.2010. – I.E.S.N.°1 de Gijón. Spānija, 8 studiju programmas „Biomedicīnas laborants”studenti praksē LU PSK;
  06.04.2010. – 10.04.2010. – Risbergska skolan, Zviedrija, 7 sociālās aprūpes nozares studentu prakse LU PSK;
  05.04.2010. – 14.05.2010. – Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programma „Biomedicīnas laborants” studenti praksē LU PSK;
  21.03.2010. – 11.04.2010. – AWO, Vācija, trīs sociālās aprūpes nozares studentes praksē LU PSK;
  01.03.2010. – 30.05.2010. – Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programmas „Radiologa asistents” studenti praksē LU PSK

  Lasīt vairāk
 • 16.04.2010
  Dienas centra izstāde

  Ķemeru dienas centra izstāde P.Stradiņa medicīnas koledžā

  Sociālās aprūpes korpusā no 16.-23.martam bija neliela izstāde kurā tika izstādīti Ķemeru dienas centra klientu darbi.

  Lasīt vairāk
 • 16.04.2010
  P.Stradiņa koledžas viesi aprīlī

  Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programmas „Radiologa asistents” studenti praksē LU PSK - 01.03.2010. – 30.05.2010.

  Tartu Health College, Igaunija, divi studiju programma „Biomedicīnas laborants” studenti praksē LU PSK - 05.04.2010. – 14.05.2010.
  I.E.S.N.°1 de Gijón. Spānija, 8 studiju programmas „Biomedicīnas laborants”studenti praksē LU PSK - 10.04.2010.- 09.05.2010.
  AWO, Vācija, divi sociālās aprūpes nozares studenti praksē LU PSK - 12.04.2010. – 02.05.2010.
  Medical College Medical University Plovdiv, Bulgārija, divu pasniedzēju vizīte LU PSK - 26.04.2010. – 30.04.2010.

  Lasīt vairāk