Pieredzes apmaiņas brauciens, 18.–22.05.2015.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības katedras studējošie no 2015. gada 18. maija līdz 22. maijam bija devušies pieredzes apmaiņas braucienā uz koledžas sadarbības augstskolu Polijā – The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz.

Partneraugstskolas studējošo pavadībā tika apskatīta Kališas (Kalisz) pilsēta, iepazīta vecpilsēta un ievērojamākie kultūrvēstures objekti.

Savukārt, The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz ārējos sakaru departamenta koordinatores vadībā tika organizēta iepazīšanās ar augstskolu un tikšanās ar fakultāšu vadošajiem darbiniekiem, notika došanās vizītē uz Kališas (Kalisz) galveno pilsētas slimnīcu, pasniedzējas vadībā veiksmīgi tika novadīta Medicīnas fakultātes studiju programmas “Kosmetoloģija” studējošo meistarklase, kā arī bija iespēja satikt gan augstskolā studējošos, gan Erasmus+ programmas studentus.

Pieredzes apmaiņas brauciena noslēgumā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas delegācija tikās ar The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz rektoru un prorektoriem.