Esi aktīvs! Piedalies Jūrmalas skriešanas svētkos – 27.09.2015.!

Atbalsti veselīgu dzīvesveidu, pārstāvi koledžu un atbalsti Studējošo pašpārvaldes aktivitātes!

27. septembrī Majoru pludmalē pie “Baltic Beach Hotel”, otro gadu norisināsies gaidītākais rudens aktīvās atpūtas notikums Jūrmalā – “Jūrmalas skriešanas svētki”.
Šogad organizatori ierastās skriešanas distances jūras krastā ir papildinājuši ar 5km nūjošanas distanci, kas būs pa spēkam ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.

Uz šo pasākumu Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde organizē koledžas komandu. Līdz 21.09.2015. interesenti savu pieteikumu aicināti sūtīt komandas koordinatorei Ņinai Ivanovai uz e-pastu: ninaivanova94v@inbox.lv.

Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums Jūrmalas skriešanas svētkiem.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, izvēlēto distanci, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru.

Komandai dalība būs bez maksas.
Koledžas komandas dalībniekiem tiks iedoti t-krekli ar koledžas simboliku.

Distances:
- 5km nūjošana (jaunums), kas vienos Latvijas aktīvākos nūjotājus un ikvienu, kam tuvs ir iešanas prieks;
- 10km un 5km distances individuālajiem skrējējiem,
- 10km stafešu skrējiens (4x2,5km), kurā īpaši aicināti piedalīties uzņēmumi, draugu kompānijas un citas komandas,
- Bērnu skrējiens (0,5-1km), kas paredzēts jaunākajai skrējēju paaudzei.

"Jūrmalas skriešanas svētki" šogad plānoti ne tikai plašāki distanču ziņā, bet ar vēl grandiozāku izklaides programmu. Svētkos uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi – grupas “Samba de Riga”, Jenny May un “Otra Puse”, kā arī būs neskaitāmas radošas un dzīvespriecīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem.