Atvērto durvju dienas

Iepazīsti LU PSK studiju programmas un uzzini vairāk par studiju iespējām!

LU PSK Atvērto durvju dienas 2023. gadā

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Atvērto durvju dienas 2023. gadā tiks organizētas 16. un 23. martā plkst. 10.00-15.00. Gaidīsim ciemos interesentus koledžā – Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā. Pie mums ērti nokļūt ar vilcienu, pietura "Bulduri", no stacijas līdz koledžai vien piecas minūtes.

Apmeklē koledžu un uzzini par darba tirgū pieprasītām veselības aprūpes un sociālās labklājības jomas profesijām, kuras var apgūt darba devēju novērtētā koledžā. LU PSK iekļauta darba devēju TOP 10 kā viena no ieteiktākajām koledžām 2022. gadā. Divu vai trīs studiju gadu laikā LU PSK piedāvā iegūt: ārsta palīga, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā, masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja kvalifikāciju.

LU PSK Atvērto durvju dienās piedāvās apmeklētājiem satikt koledžas studējošos un docētājus, uzzināt par studiju programmām un studiju procesu, apskatīt studiju vidi – labiekārtotas auditorijas, mūsdienu prasībām atbilstoši iekārtotus un tehnoloģijām aprīkotus praktisko nodarbību un pirmsklīniskas kabinetus, simulāciju klases un laboratorijas.

Aicinām sekot līdzi informācijai arī koledžas Facebook lapā.

Piesakiet klases tikšanos ar koledžas pārstāvjiem tiešsaistē!

Piedāvājam skolēniem tikties tiešsaistē!
Aicinām uz sarunu ar koledžas pārstāvjiem, docētājiem un studējošajiem, iepazīstināsim skolēnu grupas ar koledžu un studiju programmām.

Piesakiet klases ekskursiju!*

Būsiet laipni gaidīti Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā –
Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā!
*Ievērojot noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Aiciniet ciemos koledžas pārstāvjus!*

Ieradīsimies pie jums iepriekš sarunātā vizītē ar prezentāciju par koledžu vai nodarbību, iepazīstināsim ar studiju programmām, kuras realizē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK).
*Ievērojot noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Kontaktpersona par karjeras pasākumiem un sadarbības jautājumiem:
Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. +371 26673672
E-pasts: agnese.grase@lupsk.edu.lv