Aktualitātes / 2024. gads

2024. gads

 • 20.02.2024
  LU PSK atvērto durvju dienas 2023/2024 – Jūrmalā un Rēzeknē

  CETURTDIENA, 2024. GADA 14. MARTS plkst. 10.00–15.00 (JŪRMALĀ)
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Atvērto durvju diena 2024:
  Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.
  (Apmeklējumam iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.)

  LU PSK aicina ciemos uz Atvērto durvju dienu! Jūs sagaidīs koledžas studenti un docētāji, kas sniegs informāciju par programmu piedāvājumu un studiju procesa norisi, aicinās iepazīt studiju vidi.
  Pēc koledžas apmeklējuma viesi aicināti vērtīgi turpināt pavadīt laiku un iepazīt Jūrmalas pilsētu, izbaudīt pastaigu pludmalē, kas atrodas vien 400m attālumā no koledžas, izstaigāt Dzintaru mežaparku un uzkāpt skatu tornī, apmeklēt Jomas ielu, kas vien 6 minūšu braucienā no koledžas! Uzzini vairāk: visitjurmala.lv

  Par LU PSK:
  Koledža realizē divus studiju virzienus – “Veselības aprūpe” un “Sociālā labklājība”, kuros tiek īstenotas astoņas akreditētas īsā ciklā profesionālās augstākās izglītības studiju programmas (atbilst 5. PKL), 2 vai 3 studiju gadu laikā var apgūt darba tirgū pieprasītas specialitātes: ārsta palīgs (feldšeris), skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā), masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs vai sociālais rehabilitētājs.

  Uz tikšanos!
  Iepazīsti LU PSK un studē darba devēju novērtētā koledžā!


  SESTDIENA, 2024. GADA 16. MARTS plkst. 11.00–15.00 (RĒZEKNĒ)
  LU PSK Rēzeknes filiāles Atvērto durvju diena 2024:
  N. Rancāna ielā 23, Rēzeknē.
  (Apmeklējumam iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.)

  LU PSK Rēzeknes filiāles studentu un docētāju komanda aicina ciemos! Interesentiem būs iespēja iepazīt studiju vidi un programmu piedāvājumu, uzzināt vairāk par LU PSK, piedalīties informatīvās lekcijās.
  Nāc ciemos, iepazīsti LU PSK Rēzeknes filiāli un studē tuvāk mājām!

  Par LU PSK Rēzeknes filiāli:
  LU PSK Rēzeknes filiāle tika atvērta 2007. / 2008. studiju gadā. Tās uzdevums – sagatavot Latgales reģionam augsti kvalificētus speciālistus veselības aprūpes un sociālās labklājības nozarē, kompetentus un konkurētspējīgus speciālistus – darba tirgum, nodrošināt studentiem studiju vietu un prakses iespējas tuvāk dzīvesvietai. LU PSK Rēzeknes filiālē ir iespēja 2 vai 3 studiju gadu laikā apgūt darba tirgū pieprasītas specialitātes: ārsta palīgs (feldšeris), masieris, podologs, sociālais aprūpētājs vai sociālais rehabilitētājs.


  UZ TIKŠANOS LU PSK ATVĒRTO DURVJU DIENU PASĀKUMOS!

  Kontaktinformācija:
  Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste
  Mob. t.:+371 26673672,  e-pasts: agnese.grase@lupsk.edu.lv

  Lasīt vairāk
 • 19.02.2024
  LU PSK aicina vidusskolēnus uz pasākumu

  Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) š. g. 13. aprīlī pirmo reizi rīkos pasākumu vidusskolēniem “LU PSK students uz vienu dienu” un programmā piedāvās praktiskās nodarbības, tā nodrošinot iespēju vairāk iepazīt veselības un sociālas aprūpes nozares profesijas.

  Lasīt vairāk
 • 07.02.2024
  LU PSK piesaka dalību un aicina uz izglītības izstādi "SKOLA 2024"

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) piesaka dalību Latvijas lielākajā izglītības izstādē “SKOLA” un no 23. līdz 25. februārim koledžas stendā gaidīs interesentus, kas profesionālo karjeru vēlas saistīt ar veselības aprūpes, skaistumkopšanas vai sociālas labklājības nozari.

  Lasīt vairāk
 • 02.02.2024
  Informācija par 2023./ 2024. ak. g. 2. semestra stipendijām

  1. Pirmā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Stipendiju piešķiršanas sēde 2023./ 2024. ak. g. 2. semestrī notiks 2024. gada 4. martā.

  2. Students, kurš vēlas pretendēt uz MINIMĀLO stipendiju (par labām sekmēm) un saņemt to laika posmā no 2024. gada februāra līdz 2024. gada jūnijam (ieskaitot) – 140.00 EUR apmērā ir:
  * OBLIGĀTI jāaizpilda iesniegums stipendijas saņemšanai un jāiesniedz LU PSK 6. korpusa 203. kab., Inai Ozolai;
  * iesniegumu uz MINIMĀLO stipendiju (par labām sekmēm) var iesniegt no 19.02. līdz 23.02.2024. no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00!

  3. Studenti, kuri vēlas pretendēt uz VIENREIZĒJO stipendiju (par kādu no zemāk minētajiem kritērijiem), var sākt iesniegt iesniegumus ar klāt pievienotiem derīgiem dokumentiem (izziņas, derīgu apliecību kopijas). Neskatoties, uz to, ka iesniegumi ir rakstīti jau iepriekšējā semestrī, iesniegums ir jāraksta no jauna, un visi dokumenti klāt jāpievieno vēlreiz!

  Kritēriji, lai varētu pieteikties un pretendēt uz VIENREIZĒJO stipendiju ir sekojoši:
  1) Persona ar invaliditāti;
  2) Bārenis, vai bez vecāku gādības palicis bērns līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai;
  3) Studējošā ģimenei pašvaldības sociālais dienests atbilstoši normatīvajiem aktiem par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu noteicis atbilstību trūcīgās (personas) statusam.
  4) Studējošajam no daudzbērnu ģimenes (arī gadījumos, ja attiecīgās ģimenes bērni jau pilngadīgi, bet vismaz trīs no tiem nav vecāki par 24 gadiem un mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē vai studē augstskolā vai koledžā pilna laika klātienē);
  5) Studējošajam, kuram ir viens vai vairāki bērni.

  Uz VIENREIZĒJO stipendiju iesniegumus var iesniegt vienu reizi semestrī!

  4. Atgādinu, ka grūtniecības atvaļinājuma laikā piešķir stipendiju, pamatojoties uz uzrakstītu iesniegumu un klāt pievienotu darbnespējas lapu vai izrakstu no ārsta, un to izmaksā uzreiz par diviem grūtniecības atvaļinājuma mēnešiem.

  5. Visas IESNIEGUMU VEIDLAPAS var:
  - saņemt LU PSK 6. korpusa 203. kab. plkst. 9.00-15.00 (Vidus prospektā 38, Jūrmalā);
  - izprintēt no koledžas mājaslapas: www.psk.lu.lv

  6. Par rezultātiem, kuriem studentiem tiek piešķirta MINIMĀLĀ stipendija, katrs students tiks informēts personīgi, zvanot uz iesniegumā norādīto tālruņa numuru, sākot ar 20.03.2024.

  Studentiem, kuriem tiks piešķirta VIENREIZĒJĀ stipendija, tiks informēts katrs students individuāli pa norādīto telefona numuru!

  7. Lūdzu, ņemiet vērā, ka:
  ja diviem vai vairākiem studējošajiem, kuri pretendē uz MINIMĀLO stipendiju ( par labām sekmēm), ir līdzvērtīgi sekmju rādītāji, stipendiju vispirms piešķir vadoties pēc zemāk minētajiem punktiem:
  7.1. personai ar invaliditāti;
  7.2. bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai;
  7.3. studējošajam, kura ģimenei pašvaldības sociālais dienests atbilstoši normatīvajiem aktiem par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu noteicis atbilstību trūcīgās (personas) statusu.
  7.4. studējošajam no daudzbērnu ģimenes (arī gadījumos, ja attiecīgās ģimenes bērni jau pilngadīgi, bet vismaz trīs no tiem nav vecāki par 24 gadiem un mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē vai studē augstskolā vai koledžā pilna laika klātienē);
  7.5. studējošajam, kuram ir viens vai vairāki bērni.

  Iesniedzot pieteikumu uz MINIMĀLO stipendiju, OBLIGĀTI ir jāpievieno šo faktu apliecinoši dokumenti!

  Ja Jums rodas kādi jautājumi, rakstiet uz e-pastu, vai zvaniet un jautājiet!

  Ina Ozola, LU PSK Stipendiju piešķiršanas komisijas vadītāja
  (LU PSK – 6. korpuss 203. kab.)
  Mob.: +371 29373964, e-pasts: ina.ozola@lupsk.edu.lv

  Lasīt vairāk
 • 02.02.2024
  Stipendija “Studētgods” (pieteikšanās līdz 20.02.2024.)

  Iespēja pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods”

  No 1. līdz 20. februārim studenti līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot), kas atbilst noteiktiem kritērijiem, var pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods” 175 eiro apmērā mēnesī. Pieteikums jāiesniedz elektroniski, izmantojot Latvija.lv pakalpojumu “Studētgods”.

  Lasīt vairāk
 • 19.01.2024
  LU PSK studenti viesojas Ādažu militārajā bāzē

  Latvijas Universitātes P. Stradiņba medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programmas „Ārstniecība“ sadarbība ar Ādažu poligona „Sauszemes spēku mehanizētās kājinieku brigādes Kaujas nodrošinājuma bataljona Medicīnas rotu“.

  Lasīt vairāk
 • 18.01.2024
  Svinīgi atklāts LU PSK 85. jubilejas gads

  Trešdien, 17. janvārī, Jūrmalā, godinot Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) dibinātāja Paula Stradiņa dzimšanas dienu, norisinājās koledžas 85. jubilejas gada atvēršanas pasākums “Paulam Stradiņam 128, LU PSK 85”, kurā bija aicināti piedalīties gan studējošie, gan darbinieki.

  Lasīt vairāk
 • 16.01.2024
  LU PSK aicina uz ikgadējo pavasara konferenci

  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) jau septīto reizi pavasarī organizēs starptautisko zinātnisko konferenci ”VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE.” un Jūrmalā uz ikgadējo notikumu gaidīs viesos skaistumkopšanas un veselības aprūpes nozares profesionāļus.

  Lasīt vairāk
 • 15.01.2024
  Informācija par iebraukšanas maksu Jūrmalā no 01.02.2024.

  No 2024. gada 1. februāra iebraukšanas maksa Jūrmalas īpaša režīma zonā būs 3 eiro līdzšinējo 2 eiro vietā un iebraukšanas maksa būs spēkā visa gada garumā, kā tas bija līdz 2013. gadam.

  Lasīt vairāk
 • 05.01.2024
  LU PSK aicina uz salidojumu Jūrmalā (reģistrācija ir atvērta)

  Ļ. cien. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (Rīgas 2. medicīnas skolas) absolventi!

  Būsiet mīļi gaidīti Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 85. jubilejas gada notikumā "SALIDOJUMS 2024", kas norisināsies š. g. 24. maijā – Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā! Priecāsimies Jūs satikt, lai kopīgi atskatītos uz paveikto un pakavētos atmiņās!

  Lasīt vairāk