Profesionālās pilnveides izglītības programma “Fizikālā medicīna un rehabilitācija māsas darbā” (maksas programma)

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 38
ar 2015. gada septembri uzsāks apmācību
profesionālās pilnveides izglītības programmā
‘’FIZIKĀLĀ MEDICĪNA UN REHABILITĀCIJA MĀSAS DARBĀ‘’
(MAKSAS PROGRAMMĀ).

Izglītojamie, kuri apgūs izglītības programmu un iegūs nepieciešamo zināšanu un prasmju novērtējumu visos izglītības programmas mācību priekšmetos, nokārtos noslēguma pārbaudījumu, kas ietver teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Dokumentus var iesūtīt elektroniski uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com
vai arī
ierodoties personīgi Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā -
Administratīvajā korpusā (korpuss Nr.1., 2. stāvā., 203. kabinetā)
pie Inas Jaunslavietes.

Nepieciešamie dokumenti:
pases kopija;
diploma kopija un diploma sekmju izraksta kopija par māsas kvalifikācijas iegūšanu;
vēlama izziņa no darba vietas;
uzvārda maiņas gadījumā jāiesniedz laulības apliecības kopija vai izziņa par uzvārda maiņu.

Informāciju par kursiem var uzzināt zvanot pa tālruni 29350243 (darba dienās no 9.00 līdz 15.00) Ārstniecības katedras lietvedības pārzinei Inai Jaunslavietei vai rakstot uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com.

Sīkāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu būs pieejama pēc grupas nokomplektēšanas 2015. gada septembrī.