Norisinājies pirmais LU PSK pasākums vidusskolēniem

Sestdien, 13. aprīlī, pasākumā “LU PSK students uz vienu dienu” vidusskolēniem no visas Latvijas bija unikāla iespēja pirmo reizi Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas (LU PSK) vēsturē iejusties koledžas studenta ikdienā. Pasākumā tika gaidīti jaunieši, kas savu profesionālo karjeru vēlas saistīt ar medicīnu vai sociālās labklājības nozari.

Jaunieši, kas vēlējās uzzināt vairāk par veselības vai sociālās aprūpes nozares profesijām, bija ieradušies no Rīgas, Jūrmalas, Rēzeknes, Bauskas, Līvāniem, Cēsīm un Iecavas. Praktisko nodarbību laikā viņiem bija iespēja uzzināt vairāk par ārsta palīga (feldšera), biomedicīnas laboranta, skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā), sociālā aprūpētāja un sociālā rehabilitētāja specialitātēm.

Nodarbībās bija iespēja mikroskopiski novērot dažādas šūnas un baktērijas, varēja iepazīties un pielietot ergonomikas pamatprincipus, izmantojot dažādus palīglīdzekļus, noteikt ādas tipu un stāvokli, lai pēc tam varētu izvēlēties atbilstošos ādas kopšanas principus, kā arī noteikt cilvēka vitālos rādītājus.

Paldies, LU PSK docētājiem par iesaistīšanos un vēlmi parādīt nākotnes profesijas apgūšanas iespējas pasākuma interesentiem! Paldies dalībniekiem, kuri izmantoja šo iespēju iepazīt koledžā realizētās studiju programmas un studiju procesa norisi!

Uz tikšanos koledžas gaiteņos!

0
Feed