LU PSK piesaka dalību un aicina uz izglītības izstādi "SKOLA 2024"

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) piesaka dalību Latvijas lielākajā izglītības izstādē “SKOLA” un no 23. līdz 25. februārim koledžas stendā gaidīs interesentus, kas profesionālo karjeru vēlas saistīt ar veselības aprūpes, skaistumkopšanas vai sociālas labklājības nozari.

LU PSK komanda aicina vērtīgi pavadīt laiku un izzināt veselības un sociālās aprūpes nozares profesijas, ko piedāvā viena no lielākajām Latvijas medicīnas koledžām. LU PSK stendā apmeklētajiem būs iespēja saņemt informāciju par akreditētām studiju programmām, kurās 2 vai 3 studiju gadu laikā var apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas.

Ja Tevi aizrauj medicīna, saista darbs ar cilvēkiem, ir aicinājums strādāt komandā vai plānot darbu savā privātpraksē, interesē darbs ar jaunākajām tehnoloģijām medicīnā – nāc uz izstādi “SKOLA 2024”, iepazīsti LU PSK piedāvājumu un izdari izvēli! Studē darba devēju novērtētā koledžā Jūrmalā vai LU PSK Rēzeknes filiālē un kļūsti par ārstniecības personu – ārsta palīgu (feldšeri), skaistumkopšanas speciālistu (kosmetoloģijā), masieri, biomedicīnas laborantu, radiologa asistentu, podologu vai kļūsti par kvalificētu speciālistu sociālās labklājības nozarē – sociālo aprūpētāju vai sociālo rehabilitētāju.

Koledžas komanda priecāsies iepazīties arī ar izstādes apmeklētājiem, kas šobrīd plāno pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas mainīt profesiju. Būs iespēja uzzināt par studiju procesu un to, kā pievienoties studentiem, kas jau ir uzdrīkstējušies pārmaiņām un studē koledžā.

Izstādes “SKOLA 2024” trīs norises dienās LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs studentu un mācībspēku komanda, kas aicinās uz sarunu un piedāvās iesaistīties aktivitātēs:
- izmantojot mulāžas, piedalīties simulācijas situācijās un docētāju uzraudzībā veikt ārkārtas procedūras – kardiopulmonālo reanimāciju un trahejas intubāciju;
- pilnveidot prasmes un praktiski izmēģināt, kā pareizi noņemt galvas aizsargķiveri traumu gadījumos;
- veikt pacienta vitālo rādītāju monitorēšanu virtuālā vidē, izmantojot VR brilles;
- mikroskopā vērot dažādus izmeklējamā materiāla paraugus un, izmantojot mikroskopa kameras palielinājuma ierīci, aplūkot plaukstas audus, nagu un matu struktūru palielinājumā;
- mezoporācijas un RF liftinga aparāta demonstrējums – procedūra, kas uzlabo ādas elasticitāti un mitruma līmeni ādā, tiks veikta uz delnas virspuses, dezinficējot ādu un pielietojot kosmētiskos līdzekļus;
- nofotografēties īpašā fotostendā un iegūt pozitīvas emocijas, viesojoties LU PSK stendā.

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2024” – LU PSK stendā!
Lai izvēle motivē uzdrīkstēties!

Gaidīsim Jūs, LU PSK komanda

0
Feed