„DZĪVĪBAS KOKS” AICINA KOLEDŽAS STUDENTUS PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ

„DZĪVĪBAS KOKS” AICINA PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ


„ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA – REALITĀTE ARĪ LATVIJĀ”


Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” Krūts veselības mēneša ietvaros organizē izglītojoši informatīvu semināru Latvijas ģimenes ārstiem „Onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācija – realitāte arī Latvijā”.


Biedrība „Dzīvības koks” – vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus – par vienu no savām darbības prioritātēm izvirzījusi psihosociālās rehabilitācijas centra izveidi onkoloģiskajiem pacientiem. Arvien vairāk eksperti Eiropas līmenī diskutē tieši par psihosociālās rehabilitācijas būtisko nozīmi onkoloģisko pacientu ārstēšanas procesā, un daudzviet Eiropā šādi centri jau eksistē. Latvijā biedrība „Dzīvības koks” sadarbībā ar speciālistiem izstrādājusi psihosociālās rehabilitācijas programmu, un jau divus gadus organizējusi rehabilitācijas nometnes pacientiem. Pieredze rāda, ka šādas programmas ir ļoti nepieciešamas, lai cilvēks pilnvērtīgi spētu atgriezties sociālajā dzīvē.


Ģimenes ārstu nozīme attiecībās ar pacientu ir nenovērtējama. Jūs esat ne tikai pacienta ārsts, bet arī padomdevējs un nereti atbalsts. Tāpēc mums ir ļoti svarīgs Jūsu atbalsts! Vēlamies Jūs iepazīstināt ar programmu un psihosociālās rehabilitācijas nozīmi onkoloģiskās ārstēšanas procesā.


Seminārs notiks 15.oktobrī viesnīcā „Bergs”, Berga Bazārā, Elizabetes iela 83/85, Rīgā, no pulksten 12:00 – 16:00. Par savu dalību lūdzam iepriekš informēt, rakstot uz e-pastu dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvanot pa tālruni 26328286 vai 67625339. Semināru vadīs Latvijas vadošie onkologi, psihoterapeiti un citi speciālisti. Programma tiks precizēta tuvākajās dienās.


Seminārs tiek organizēts Krūts veselības mēneša ietvaros, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību onkoloģijas situācijas uzlabošanai – profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmībai, kvalitatīvai ārstēšanai, rehabilitācijas iespējām onkoloģiskajiem pacientiem, kā arī viņu ģimenes locekļiem.


Rozā lentītes simbolam vajadzētu kļūt par atgādinājumu - Nebaidies, ej un pārbaudies!


TIKAI KOPĪGIEM SPĒKIEM MUMS IZDOSIES UZVARĒT!


Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” dibināta 2004.gadā, un tā ir lielākā nevalstiskā organizācijas Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus. Biedrības mērķis ir aizstāvēt pacientu intereses nacionālā un starptautiskā līmenī, lai arī Latvijas pacientiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvāko veselības aprūpi. „Dzīvības koks” ir Eiropas līmeņa organizāciju „Europa Donna” un „European Cancer Patient Coalition” biedrs. Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Krūts veselības mēnesi Latvijā organizē jau kopš 2005.gada.


Juta Šteinerte, „Dzīvības koks” projektu vadītāja
26328286, e-pasts: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

0
Feed