NORDPLUS projekta sadarbības partneru tikšanās

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Sociālās aprūpes katedras vadītāja Ina Vīksniņa un studiju metodiķe Ina Ozola no 07. līdz 08.10.2021. piedalījās NORDPLUSS projekta “Network Empowering Puppetry” (“Leļļu teātra iespējas”) partneru tikšanās, kas tika organizēta Hāmenlinnā, Somijā.

Tikšanās mērķis bija plānot 2021. un 2022. gada turpmākās aktivitātes projekta dalībniekiem un studentiem, kas tiks iesaistīti intensīvā kursa apmācībās.

Vizītes laikā Somijā dalībnieki viesojās Hāmenlinnas Lietišķo zinātņu Universitātē, piedalījās meistarklasēs, kas saistītas ar leļļu izmantošanas iespējām terapijā darbā ar klientiem. Vieslekcijas vadīja komunikāciju lektors un mākslinieks Riku Laakkonens un mākslas terapijas lektore, leļļu māksliniece Anna–Lisa Tarvainen.

NORDPLUSS projekta “Network Empowering Puppetry” pirmais posms tika realizēts 2020. gada rudenī, kurā tika iesaistīti projekta partneri – Kauno Kolegija, Lietuva, Tartu Health Care College, Igaunija, HAMK, Somija, un LU PSK, Latvija.

Projekta dalībnieku nākamā tikšanās paredzēta 2022. gada aprīlī Tartu Health Care College, Igaunijā.