Aktuāla vakance LU PSK ārstniecības iestādē

Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” struktūrvienība Ārstniecības iestāde, ārstniecības iestādes kods 004000002, reģ. nr. 90000031813, juridiskā adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, aicina darbā:

SKAISTUMKOPŠANAS SPECIĀLISTU KOSMETOLOĢIJĀ vai KOSMĒTIĶI darbam ar klientiem un studentiem.

Prasības pretendentiem/-ēm:
- skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā – ārstniecības persona ar 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību kosmetoloģijā (4. profesionālās kvalifikācijas līmenis) vai
kosmētiķis - ārstniecības persona ar 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni;
- reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
- skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā/ kosmētiķa sertifikāts;
- valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu;
- vēlme mācīties un attīstīt savas profesionālās zināšanas;
- prasme strādāt komandā;
- ļoti labas komunikācijas prasmes;
- augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:
- darba vietu ar darbam nepieciešamajiem materiāliem;
- pastāvīgu pusslodzes vai pilnas slodzes darbu ārstniecības iestādē;
- normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.

Ja vēlies pie mums strādāt, pieteikuma vēstuli un CV lūgums sūtīt līdz 2023. gada 15. janvārim uz e-pastu: pieraksts@lupsk.edu.lv
Uzziņas pa tālr.: +371 27044553 (darba dienās plkst. 9.00-16.00).

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK 13. pantu, koledža informē, ka pretendenta identifikācijas dati, kontaktinformācija, kā arī ziņas par izglītību un profesionālo pieredzi, kas ir ietvertas CV vai iegūtas darba intervijas laikā tiks apstrādātas ar mērķi veikt atlasi vakantajai amata vietai.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, adrese: Vidus prospektā 38, Jūrmala, LV-2010, tālrunis. +371 25448404,+371 26530342, papildu informācija par personu datu apstrādi var iegūt www.psk.lu.lv.