Ziemas uzņemšana studiju programmā “Podoloģija”, 08.-24.01.2018.

Kļūsti par ārstniecības personu!
Izmanto iespēju – apvieno darbu ar studijām!

Ziemas uzņemšana studiju programmā “PODOLOĢIJA”
pilna laika klātienes vakara grupā

no 08.01. līdz 24.01.2018. –
koledžas bibliotēkā, 2. korpusā (2. stāvā),
Vidus prospektā 38, Bulduros Jūrmalā,
d. d. no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Iegūstamā kvalifikācija: podologs
Studiju ilgums: 2 gadi
Studiju maksa: 1200.00 EUR/ par 1 studiju gadu (120.00 EUR/ par 1 mēnesi)

Plašāka informācija par studijām un uzņemšanu:
- zvanot pa mob. 28690166 (Aiga Tonne, Medicīnas tehnoloģiju katedras lietvede);
- rakstot uz e-pastu aiga.tonne@inbox.lv;
- zvanot pa mob. 26530342 (Vita Bērtulsone, Uzņemšanas komisijas priekšsēdētāja).

IZMANTO IESPĒJU!
Divu gadu laikā iegūsti diplomu par 1. līmeņa augstāko izglītību specialitātē Podologs”.
Kļūsti par ārstniecības personu*, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā!

*Ārstniecības likuma 1. pants nosaka, ka:
1) ārstniecība — profesionāla un individuāla slimību profilakse, diagnostika un ārstēšana, medicīniskā rehabilitācija un pacientu aprūpe;
2) ārstniecības personas — personas, kam ir medicīniskā izglītība un kas nodarbojas ar ārstniecību.

Vairāk par studiju programmu “Podoloģija”

Nākot pieteikties studijām, pārliecinies, vai Tev ir līdzi visi nepieciešamie dokumenti (dokumenti tiks pieņemti tikai pilnā komplektā):
1. Atestāts vai diploms par vidējo izglītību un sekmju izraksts.
2. Centralizēto eksāmenu sertifikāti (CE sertifikāts: latviešu valoda un svešvaloda). (Reflektantiem, kas ieguvuši vidējo izglītību līdz 2004. gadam – dokuments par vidējās izglītības iegūšanu.)
3. Personapliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte).
4. 1 foto (3x4 cm).
5. Valsts valodas prasmes apliecība. (Reflektantiem, kuri ir beiguši mazākumtautības skolu un nav kārtojuši latviešu valodas centralizēto eksāmenu.)
6. Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem – apliecība sociālo garantiju nodrošināšanai.
7. Personas datu maiņas apliecinošs dokuments.
8. Reģistrācijas maksas apliecinošs dokuments, ja maksa par reģistrāciju ir ieskaitīta LU PSK bankas kontā.
9. Pēdējās iegūtās izglītības apliecinoša dokumenta kopija (diploms), uzrādot oriģinālu.

UZMANĪBU!

Nākot uz uzņemšanu, pārliecinies, ka Tava deklarētā dzīvesvietas adrese sakrīt ar http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_meklesana/ pieejamajiem datiem.
Ja tie nesakrīt, pirms dodies uz uzņemšanu, izdrukā apliecinājumu par deklarēto dzīves vietas adresi, kura pieejama ielogojoties https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP01/Apraksts.

Reģistrācijas maksa: 5.00 EUR
Maksājumu var veikt:
1) skaidrā naudā – LU PSK kasē Dienesta viesnīcā (Vidus prospekts 36, Bulduri, Jūrmala) vai
2) ar pārskaitījumu LU PSK bankas kontā.

Veicot reģistrācijas maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
Reģistrācija studijām – vārds, uzvārds, personas kods, ieņēmuma kods: 21379.

Rekvizīti maksājumam:
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža