Pirmo kursu iesvētību pasākums "FUKŠI 2023"

Trešdien, 4. oktobrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) pagalmā, spītējot rudenīgajiem laikapstākļiem un vējam, pulcējās pirmkursnieki uz šī studiju gada pirmo Studējošo pašpārvaldes rīkoto pasākumu “Fukši 2023”.

FOTOATSKATS

Jāuzteic pirmo kursu studenti, kas bija rūpīgi sagatavojušies un kārtīgi izpildījuši mājasdarbu – sagatavojuši komandas vizītkarti, tā nodemonstrējot medicīnas koledžas studējošo radošo izdomu, par ko saņēma skatītāju ovācijas un aplausus.

Šī gada tēma bija – apburtais mežs. Un pirmo kursu studējošajiem bija jāiejūtas dažādos tēlos. Pildot dažādus atraktīvus uzdevumus, risinot rēbusus un cietos riekstus, tika iepazīta koledžas teritorija un apkārtne. Noslēgumā tika dots svinīgs zvērests, solot uzticību koledžai.

Paldies fukšiem par dalību, Studējošo pašpārvaldes komandai un palīgiem – par uzdevumu sagatavošanu, vadīšanu un skaistajām pasākuma dekorācijām, lektoriem – par iesaistīšanos uzdevumu izveidošanā un atbalsta sniegšanā!