Pievienojies koledžas komandai Tet Riga Marathon!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde aicina līdz 25.02.2019. pieteikties dalībai koledžas komandā uz Tet Riga Marathon! Nekokavē pieteikšanos!

Sūti pieteikumu uz: lupsk.studenti@gmail.com

Kā e-pasta tematu lūgums norādīt – Pieteikums Tet Riga Marathon.
Pieteikumā OBLIGĀTI jānorāda – vārds, uzvārds, dzimšanas dati (dd/mm/gggg), e-pasts, kurss (piem., M1A), tālruņa numurs, distanci (dalībniekiem tiek piedāvātas 4 distances – maratona, pusmaratona, 10km un 6km).

Dalības maksa koledžas komandas dalībniekiem tiek segta no Studējošo pašpārvaldei piešķirtā finansējuma, nokļūšanu pasākuma norises vietā koledža nenodrošinās.

Kas? Tet Riga Marathon
Kur? Rīga, starta un finiša vieta 11. Novembra krastmala
Kad? 2019. gada 19. maijā

Tet Riga Marathon MĒRĶIS UN UZDEVUMI:
- Veicināt skriešanas popularitāti kā veselīga un sportiska dzīves veida sastāvdaļu.
- Celt Tet Rīgas maratona prestižu Baltijas jūras reģionā, piesaistīt Rīgas pilsētai
starptautiskos maratontūristus un veidot Rīgas reputāciju un zīmolu ārvalstīs un Latvijā.
- Radīt unikālu, ikvienam pieejamu uz veselīgu dzīvesveidu balstītu notikumu
uzņēmumiem, komandas saliedēšanai.
- Radīt iespēju un vaidot prieku par skriešanu jaunā skrējēju paaudzē.
- Noteikt Latvijas izturīgākos garo distanču skrējējus.
- Noskaidrot Latvijas čempionāta uzvarētājus pieaugušajiem un junioriem maratona
distancē.

Uzzini vairāk par Tet Riga Marathon mājaslapā – tetrigasmaratons.lv

LU PSK komandā VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!