Pasaules Sirds dienas 2021 aktivitātes LU PSK

Trešdien, 29. septembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programma “Māszinības” 3. kursa studējošie uzsāka studiju kursa “Kardioķirurģiska pacienta aprūpe” apguvi, kura ietvaros studējošiem būs nodrošināta iespēja iepazīties ar kardioķirurģijas specialitātes specifiku, kā arī izprast sirds veselības preventīvo pasākumu nozīmi.

Minētā studiju kursa laikā būs lieliska iespēja dzirdēt nozares aktualitātes no vadošajiem speciālistiem, pie studējošajiem viesosies – Sirds ķirurģijas centra vadītājs asoc. prof. P. Stradiņš, virsārsts akūtajā ķirurģijā asoc. prof. U. Strazdiņš, virsārsts plānveida ķirurģijā dr. med. M. Kalējs, dr. M. Ērglis.

Tā nav nejaušība, ka tieši 29. septembrī ir uzsākta šī studiju kursa apguve, jo šo dienu medicīnas nozarē pazīstam kā Pasaules Sirds dienu. Dienu, kad īpaši tiek uzsvērta sirds veselības nozīme jebkura vecuma cilvēkam, lai ikdienā mēs vairāk pievērstu uzmanību veselīgam dzīvesveidam, kas ietver gan fiziskās aktivitātes, gan pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu, gan regulāras veselības stāvokļa pārbaudes. Sniedzot padziļinātas zināšanas no nozares speciālistiem, topošās māsas gūs priekšstatu, kas ļaus prasmīgi un pilnvērtīgi izglītot un aprūpēt pacientus par sirds veselību.

FOTOATSKATS par Pasaules Sirds dienas 2021 aktivitātēm koledžā, 29.09.2021.

Paldies, studiju programmas “Ārstniecība” 1. kursam par atsaucību, Pasaules Sirds dienas 2021 foto tapšanā koledžas pagalmā!

Janeta Strazdiņa,
LU PSK Ārstniecības katedras vadītāja un
studiju programmu “Māszinības” un “Ārstniecība” vadītāja

0
Feed