Pasaules Sirds diena 2021 koledžā, 29.09.2021.

Katru gadu 29. septembrī tiek atzīmēta Pasaules sirds diena, kuras mērķis ir veicināt izpratni par sirds veselību un samazināt ar sirds un asinsvadu slimībām saistīto problēmu ietekmi visā pasaulē. Par godu šai dienai pie Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentiem ciemojās Sirds ķirurģijas centra virsārsts akūtajā ķirurģijā asoc. prof. U. Strazdiņš ar vieslekciju – Sirds slimību izplatība Latvijā. Sirds mazspēja un ķirurģiskā ārstēšana. Vieslekcija tika organizēta studiju kursa “Kardioķirurģiska pacienta aprūpe” ietvaros, kurā studējošie iepazīst kardioķirurģijas specialitātes specifiku, kas ļauj izprast sirds veselības preventīvo pasākumu nozīmi.