Medicīnas tehnoloģiju katedras studentes pieredze Erasmus+

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas “Radiologa asistents” 2021./ 2022. studiju gada 2. kursa studente Ieva Seko dalās savā pieredzē par dalību ERASMUS+ mobilitātē, kuras ietvaros praksi pavadīja Spānijā:

“Erasmus+ programmas ietvaros izvēlējos prakses vietu Spānijā, kur pavadīju divus mēnešus. Maija mēneša izskaņā, ierodoties LU PSK partneraugstskolā Valensijas pilsētā, man tika nodrošināts kurators, kurš bija ļoti viesmīlīgs un gādīgs. Slimnīcā – Hospital Universitario Doctor Peset – man tika dota iespēja strādāt tādās radioloģijas jomās kā – datortomogrāfija (CT), magnētiskā rezonanse (MRI), mamogrāfija, plānveida un akūtā rentgenogrāfija. Lai gan saskāros ar valodas barjeru, jo prakses vietā vairāk runāja vietējā valodā un neliela daļa manu kolēģu runāja angliski, visi bija uzmanīgi, pacietīgi un ļoti gādīgi. Valensijas pilsēta ir liela, un tajā var atrast visu, sākot no vēsturiskās arhitektūras centra līdz pludmalēm. Cilvēki ir ļoti draudzīgi, tāpēc dzīvot ir ērti. Prakses laikā guvu gan labu prakses pieredzi izvēlētajā profesijā, gan izbaudīju spāņu tautas kultūru.”

Maini dzīvi, domā plašāk!