LU PSK uzņemšana 2023/2024 (JŪRMALĀ)

Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) dokumentu pieņemšana 2023./ 2024. akadēmiskajam gadam tiks organizēta klātienē no 04. līdz 20.07.2023., konkursa rezultāti tiks paziņoti 21.07.2023. (koledžas mājaslapā).

UZŅEMŠANAS KOMISIJAS DARBA LAIKS (Jūrmalā):
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā
no 04. līdz 20.07.2023.,
katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00,
Adrese: Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā, LV-2010
Tālr.: +371 67752507, mob.: +371 25448404; e-pasts: lupsk@lupsk.edu.lv

DOKUMENTI, KURI JĀIESNIEDZ UZŅEMŠANAS KOMISIJĀ, skatīt šeit>>

UZMANĪBU! INFORMĀCIJA 2023. GADA VIDUSSKOLU ABSOLVENTIEM PAR CENTRALIZĒTO EKSĀMENU SERTIFIKĀTIEM
Centralizēto eksāmenu sertifikāti ir pieejami vidējās izglītības iestādēm. Reflektantus aicinām vērsties pie savas absolvētās vidējās izglītības iestādes ar lūgumu nosūtīt Jums eksāmena sertifikātus elektroniskā dokumenta formā. Ja kādai no izglītības iestādēm šobrīd nav iespējas izsniegt sertifikātu – aicinām rakstīt uz atbalsts@visc.gov.lv.

Reģistrācijas maksa: 20 EUR (par vienu studiju programmu), par reģistrācijas pakalpojumu iemaksātā summa netiek atmaksāta.
Maksājumu par reģistrācijas maksu var veikt:
1) skaidrā naudā – LU PSK kasē vai
2) ar pārskaitījumu – LU PSK bankas kontā, Uzņemšanas komisijai jāuzrāda izdrukāts maksājuma uzdevums.

Rekvizīti maksājumam:
Latvijas Universitātes aģentūra
“Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža”
Reģ. Nr.: 90000031813
Adrese: Vidus prospekts 38, Jūrmala, LV-2010
Banka: Swedbank AS
Bankas kods: HABALV22
Maksas pakalpojumu bankas konta Nr.: LV17HABA0551054795302
Veicot maksājumu bankā, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:
Reģistrācija studijām - vārds, uzvārds, personas kods, EKK 21379.

Dokumentu pieņemšana JŪRMALĀ:
Studiju programmās par VALSTS BUDŽETA LĪDZEKĻIEM (studijas bez maksas) konkursa kārtībā:
"Ārstniecība" (kvalifikācija “Ārsta palīgs (feldšeris)”, studiju ilgums – 3 gadi);
"Biomedicīnas laborants" (kvalifikācija “Biomedicīnas laborants”, studiju ilgums – 2 gadi);
"Radiologa asistents" (kvalifikācija “Radiologa asistents”, studiju ilgums – 3 gadi);
"Podoloģija" (kvalifikācija “Podologs”, studiju ilgums – 2 gadi);
"Sociālā aprūpe" (kvalifikācija “Sociālais aprūpētājs”, studiju ilgums – 2 gadi);
"Sociālā rehabilitācija" (kvalifikācija “Sociālais rehabilitētājs”, studiju ilgums – 2 gadi).
MAKSAS studiju programmās (pilna laika klātienes dienas un vakara grupas):
"Estētiskā kosmetoloģija” (kvalifikācija “Skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā)”, studiju ilgums – 3 gadi; 2500 EUR/ 1 studiju gads);
“Ārstnieciskā masāža” (kvalifikācija “Masieris”, studiju ilgums – 2 gadi; 1500 EUR/ 1 studiju gads).

MAKSAS* studiju programmās (pilna laika klātienes dienas grupas):
"Ārstniecība" (kvalifikācija “Ārsta palīgs (feldšeris)”, studiju ilgums – 3 gadi; 1650 EUR/ 1 studiju gads);
"Biomedicīnas laborants" (kvalifikācija “Biomedicīnas laborants”, studiju ilgums – 2 gadi; 1900 EUR/ 1 studiju gads);
"Radiologa asistents" (kvalifikācija “Radiologa asistents”, studiju ilgums – 3 gadi; 2000 EUR/ 1 studiju gads).
* Ja netiek izturēts konkurss par valsts budžeta līdzekļiem.

UZZINI VAIRĀK PAR STUDIJU PROGRAMMĀM, skatīt šeit>>