LU PSK komandas dalība “SkillsLatvia 2023”

No 2023. gada 4. līdz 5. aprīlim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā norisinājās nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss “SkillsLatvia 2023”, kur prasmju sektorā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) pārstāvju studējošo un docētāju/praktiķu komanda.

FOTOATSKATS

Konkurss pulcēja vairāk nekā 120 konkursantus no 31 profesionālās izglītības iestādēm Latvijā. Jaunie profesionāļi divu dienu laikā demonstrēja savas prasmes nozaru ekspertu veidotos darba uzdevumos sešās dažādās nozarēs un 19 prasmju konkursos. Konkurss ar moto "Uzvar darītājs!" Latvija tika rīkots jau sesto reizi, tā norisi organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Paralēli konkursam apmeklētājiem bija iespēja iepazīt un izmēģināt dažādas prasmes, satikt nozaru profesionāļus un topošos speciālistus. Veselības aprūpes nozari prasmju sektorā pārstāvēja medicīnas koledžas. LU PSK aicināja iepazīt podologa un skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā) profesijas, kas Latvijas darba tirgū ir pieprasītas un novērtētas.

LU PSK administrācija pateicas VIAA par uzaicinājumu piedalīties “SkillsLatvia 2023”! Paldies, koledžas komandai par atsaucību un ieguldījumu, organizējot dalību, paldies, – par darbu abās pasākuma norises dienās!

Informācijas sagatavošanā izmantota VIAA publicitātes informācija.

0
Feed