LU PSK dalība izglītības izstādē “SKOLA 2023”

No 3. līdz 5. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, norisinājās 28. Starptautiskā izglītības izstāde "SKOLA", kurā piedalījās arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK).

FOTOATSKATS

Trīs izstādes dienas LU PSK komanda pavadīja aktīvā komunikācijā, sniedzot apmeklētājiem informāciju par studiju iespējām un īsā ciklā profesionālajām augstākās izglītības studiju programmām, kurās ir iespēja studēt koledžā gan Jūrmalā, gan LU PSK Rēzeknes filiālē.

LU PSK stendā koledžas komanda iepazinās ar jauniešiem, kas vēlas savu profesionālo karjeru attīstīt veselības aprūpes nozarē, kā arī satika interesentus, kas plāno jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas īstenot ieceri  – strādāt medicīnā.

LU PSK stendā apmeklētāji saņēma atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, kā arī tika aicināti izmēģināt dažādas aktivitātes, kuras organizēja koledžas studējošie un docētāji.

Paldies LU PSK komandai par darbu un nenogurstošo enerģiju, iepazīstinot apmeklētājus ar studiju iespējām koledžā un tālākās karjeras veidošanu! Paldies par sadarbību, atsaucību un veikto ieguldījumu, organizējot dalību izstādē!