20. Veselības dienas

LU PSK dalība “20. Veselības dienas”

Iepriekšējās nedēļas nogalē no 3. līdz 5. augustam, kad laikapstākļi kontrastēja starp karstu sauli un spēcīgām lietus šaltīm, atpūtas kompleksā “Puduri” norisinājās Latvijas medicīnas un sociālās aprūpes darbinieku 20. Veselības dienas, ko organizēja biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru “Eži”. Starp 36 komandām Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komanda ar nemainīgo nosaukumu “Koledžas zaķi” sporta spēļu kopvērtējumā izcīnīja godpilno 3. vietu.

FOTOATSKATS

Komandai “Koledžas zaķi” šīs bija ļoti veiksmīgas sporta spēlēs – nometņu novērtēšanā tika iegūta 3. vieta, virves vilkšanā dāmām, kur cīņa bija ļoti spraiga pret spēcīgām konkurentēm – 1. vieta, virves vilkšanā kungiem – 3. vieta,

ārstniecisko augu atpazīšanā – 2. vieta, gan dāmas, gan kungi noslēguma dienā parādīja lielisku staru triatlonā, kā arī labi rezultāti tika parādīti komandu un individuālajās disciplīnās.

Paldies, visiem “Koledžas zaķi” komandas dalībniekiem un līdzjutējiem – par atsaucību, dalību un atbalstīšanu! Paldies par jūsu radošajām idejām, azartu, lieliskajiem startiem un aktīvo atbalstu! Lepojamies ar koledžas komandu – studentiem, absolventiem, darbiniekiem un draugiem!

LU PSK administrācija