LU PSK aicina uz izglītības izstādi “SKOLA 2023”

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina vērtīgi pavadīt laiku un apmeklēt Latvijas lielāko izglītības izstādi “SKOLA”, kur izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, no 3. līdz 5. martam koledžas stendā interesentiem būs iespēja uzzināt par studijām darba devēju novērtētā koledžā* un tiks piedāvāts iesaistīties izzinošās aktivitātēs.

Ja Tevi aizrauj medicīna, saista darbs ar cilvēkiem, ir aicinājums strādāt komandā vai plānot darbu savā privātpraksē, interesē darbs ar jaunākajām tehnoloģijām medicīnā – nāc uz izstādi “SKOLA 2023”, iepazīsti LU PSK piedāvājumu, izdari savu izvēli un studē Jūrmalā vai LU PSK Rēzeknes filiālē!

Izstādes “SKOLA 2023” trīs norises dienās LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs studentu un mācībspēku komanda, kas aicinās uz sarunu par studiju vietas un profesijas izvēli, sniegs informāciju par koledžas akreditētām astoņām veselības un sociālās aprūpes nozares studiju programmām, kurās var apgūt ārsta palīga (feldšera), skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā), masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja profesiju. Koledžas absolventi dalīsies savā pieredzē, stāstot, kur var veidot profesionālo karjeru un/ vai turpināt studijas bakalaura programmās.

Koledžas komanda priecāsies iepazīties arī ar izstādes apmeklētājiem, kas šobrīd plāno pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas mainīt profesiju. Būs iespēja uzzināt, kā pievienoties studentiem, kas jau uzdrīkstējās un studē koledžā.

LU PSK stendā apmeklētāji papildus tiks aicināti izmantot iespēju un iesaistīties aktivitātēs:
- tehnisko un mācību simulācijas palīglīdzekļu iepazīšana – izmodelēt rīcību situācijās “bumbiņas mešana, uzvelkot simulācijas brilles ar dažādas pakāpes redzes traucējumiem”, “aizrīšanās gadījums un pareiza palīdzības sniegšanā”;
- pareiza aizsargtērpa uzvilkšana un neatliekamās medicīniskās somas nešana – dinamiskajā ārsta palīga darba vidē ārstniecības personai vienmēr ir pienākums rūpēties arī par savu drošību, īpaši mūsdienu apstākļos, jāievēro pacientu drošības nosacījumi un individuālo aizsardzības līdzekļu lietošana, dodoties uz izsaukumu, līdzi jāņem neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošinājums, kas ietilpst noteikta izmēra un smaguma plecu somā;
- Darsonvalizācijas procedūras demonstrējums, kas tiks veikts ar darsonvāla aparātu, pielietojot dažādas formas no stikla veidotus vakuuma elektrodus, kuros plūst inerta gāze. Kosmetoloģijā darsonvalizācijas metodi pielieto: ādas novecošanās profilaksē, matu, skropstu vai uzacu izkrišanā, rētu apstrādē pēc pinnēm, taukaina tipa ādas kopšanā;
- izvērtēt pēdas noslodzi uz atbalsta virsmas ar podoskopu;
- būt par modeli apkakles zonas masāžā.

Atskats par LU PSK dalību “SKOLA 2022”
Skatīt FOTOGALERIJU

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2023” – LU PSK stendā!
Gaidīsim Jūs, LU PSK komanda

*Latvijas Darba devēju konfederācijas un portāla “Prakse.lv” ikgadējā darba devēju aptaujā par ieteiktākajām izglītības iestādēm un studiju programmām 2022. gada aptaujā LU PSK tika novērtēta un atkārtoti iekļauta starp TOP 10 ieteiktākajām Latvijas koledžām.

Par izglītības izstādi “SKOLA”:
Izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, no 3. līdz 5. martam norisināsies jau 28. Starptautiskā izglītības izstāde "SKOLA"– nozīmīgākais izglītības iespēju notikums Latvijā, kas vienuviet pulcēs aktīvākās un radošākās augstskolas, koledžas, profesionālās izglītības iestādes un mācību centrus. Apmeklē izstādi, iepazīsti plašās studiju iespējas Latvijā un ārzemēs. Lai izvēle motivē! Uzzini vairāk: www.bt1.lv/skola