LU PSK aicina ciemos uz Atvērto durvju dienām

CETURTDIENA, 2023. GADA 16. un 23. MARTS plkst. 10.00–15.00
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) Atvērto durvju dienas 2023:
Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.
(Apmeklējumam iepriekšējā reģistrācija nav nepieciešama.)

LU PSK aicina ciemos uz Atvērto durvju dienām! Jūs sagaidīs koledžas studenti un docētāji, kas sniegs informāciju par programmu piedāvājumu un studiju procesa norisi, aicinās iepazīt studiju vidi, apskatīt – labiekārtotas auditorijas, mūsdienu prasībām atbilstoši iekārtotus un tehnoloģijām aprīkotus praktisko nodarbību un pirmsklīniskas kabinetus, simulāciju klases un laboratorijas.

Pēc koledžas apmeklējuma viesi aicināti vērtīgi turpināt pavadīt laiku un iepazīt Jūrmalas pilsētu, izbaudīt pastaigu pludmalē, kas atrodas vien 400m attālumā no koledžas, izstaigāt Dzintaru mežaparka un uzkāpt skatu tornī, apmeklēt Jomas ielu, kas vien 6 minūšu braucienā no koledžas! Uzzini vairāk: visitjurmala.lv

Par LU PSK:
Koledža realizē divus studiju virzienus – “Veselības aprūpe” un “Sociālā labklājība”, kuros tiek īstenotas astoņas akreditētas īsā ciklā profesionālās augstākās izglītības studiju programmas (atbilst 5. PKL), 2 vai 3 studiju gadu laikā var apgūt darba tirgū pieprasītas specialitātes: ārsta palīgs (feldšeris), skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā), masieris, biomedicīnas laborants, radiologa asistents, podologs, sociālais aprūpētājs vai sociālais rehabilitētājs.

Uz tikšanos!
Iepazīsti LU PSK un studē darba devēju novērtētā koledžā!


OTRTDIENA, 2023. GADA 21. MARTS plkst. 11.00–15.00
LU PSK Rēzeknes filiāles Atvērto durvju diena 2023:
N. Rancāna ielā 23, Rēzeknē.
(Apmeklējumam iepriekšējā reģistrācija nav nepieciešama.)

LU PSK Rēzeknes filiāles studentu un docētāju komanda aicina ciemos! Interesentiem būs iespēja iepazīt studiju vidi un programmu piedāvājumu, uzzināt vairāk par LU PSK, piedalīties informatīvās lekcijās.

Nāc ciemos, iepazīsti LU PSK Rēzeknes filiāli un studē tuvāk mājām!

Par LU PSK Rēzeknes filiāli:
LU PSK Rēzeknes filiāle tika atvērta 2007. / 2008. studiju gadā. Tās uzdevums – sagatavot Latgales reģionam augsti kvalificētus speciālistus veselības aprūpes un sociālās labklājības nozarē, kompetentus un konkurētspējīgus speciālistus – darba tirgum, nodrošināt studentiem studiju vietu un prakses iespējas tuvāk dzīvesvietai. LU PSK Rēzeknes filiālē ir iespēja 2 vai 3 studiju gadu laikā apgūt darba tirgū pieprasītas specialitātes: ārsta palīgs (feldšeris), masieris, podologs, sociālais aprūpētājs vai sociālais rehabilitētājs.


UZ TIKŠANOS LU PSK ATVĒRTO DURVJU DIENU PASĀKUMOS!

Kontaktinformācija:
Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. t.:+371 26673672
E-pasts: agnese.grase@lupsk.edu.lv

0
Feed