LU 75. konferences sekcija, 09.03.2017.

2017. gada 9. martā Latvijas Universitātes (LU) Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā “Torņakalns” norisinājās LU 75. zinātniskās konferences sekcija “Veselības aprūpes pētījumi medicīnas koledžās”, kuru organizēja LU P. Stradiņa medicīnas koledža un LU Rīgas Medicīnas koledža. Medicīnas koledžas LU zinātniskajā konferencē piedalījās otro gadu. Šogad dalībnieku vidū bija arī pārstāvji no Daugavpils medicīnas koledžas, Rīgas 1. medicīnas koledžas un Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas.

Organizētajā sekcijā ar priekšlasījumiem uzstājās gan koledžas docētāji, gan studējošie. Savukārt, stenda ziņojumos interesenti tika iepazīstināti ar veselības aprūpes un sociālās labklājības pētījumiem un to rezultātiem.