LKA konference

Trešdien, 24. aprīlī, Juridiskajā koledžā norisinājās Latvijas Koledžu asociācijas (LKA) un LKA Studentu padomes rīkotā konference “Koledžas Latvijā: Quo vadis?”, kurā Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžu pārstāvēja (LU PSK) Studējošo pašpārvaldes pārstāves.

FOTOATSKATS

Konferenci atklāja Jānis Rozenblats, LKA valdes priekšsēdētājs, kurš iepazīstināja ar Latvijas koledžu pieredzi speciālistu sagatavošanā un izteica LKA skatījumu par koledžu attīstības perspektīvām un problēmām.

Turpinājumā konferences moderators Tālavs Jundzis, Juridiskās koledžas direktors, aicināja uzstāties: Inetu Kristovsku, LR Izglītības un zinātnes ministrijas biroja vadītāju, Ilmāru Dūrīti, Saeimas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas priekšsēdētāju, Baibu Rivžu, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētāja vietnieci, un Anitu Līci, Latvijas Darba devēju konfederācijas Izglītības un nodarbinātības jomas vadītāju.

Konferences programmā apskatītās nozares aktualitātes:
- Koledžas un to nākotne Izglītības un zinātnes ministrijas skatījumā;
- Kas būtu maināms un sakārtojams augstākās profesionālās izglītības jomā;
- Koledžas viedokļu un diskusiju krustpunktos;
- Koledžu absolventu vērtējums un pieprasījums Latvijas darba tirgū.

Programmu noslēdza koledžu studenti un absolventi, kuri dalījās savā pieredzē, kāpēc izvēlējušies studijas konkrētajā koledžā, ko ieguvuši un kādas priekšrocības izjutuši studiju procesā un pēc koledžas absolvēšanas. Starp koledžu studentiem uzstājās LU PSK studentes – Galiņa Vasiļveska, studiju programmas “Māszinības” 1. kursa studente un LKA Studentu padomes locekle, un Sniedze Krēgere, studiju programmas “Podololoģija” 1. kursa studente un LU PSK Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja.

0
Feed