medicīnas koledžas virzieni

Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija

Projekts “Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija”

Projekta vienošanās numurs: 8.1.1.0/17/I/010

Projekta ietvaros LU Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas kā sadarbības partneris par 313 000 EUR, tai skaitā, ERAF finansējums 266 050 EUR (85%) un valsts budžeta finansējums 45 950 EUR (15%) iegādāsies mācību līdzekļus studiju programmām Ārstniecība, Māszinības un Biomedicīnas laborants.

Iepirkumā „Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/3 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā „ Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai ”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/4 ERAF ir piegādāts hematoloģiskais analizators un interaktīvā mikroskopijas sistēma, procedūru galdiņi, simulācijas manekeni, vakumsūkņi u.c. mācību līdzekļu.

Iepirkums „ Medicīnas preču piegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai ”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/2 ERAF tika izsludināts 11.03.2020., pašlaik ir noslēgts līgums
par preču piegādi un jau ir piegādāts vakuumsūknis, defibrilators, procedūru galdiņš un intubācijas galva, pašlaik turpinās preču piegāde.

Informācija sagatavota un publicēta 2020. gada 4. jūnijā.