LU PSK 80. jubilejas gada atklāšana

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžai (LU PSK) šis gads būs nozīmīgs, jo 1. novembrī apritēs 80 . gadskārta kopš dibināta koledža (1939. gadā kā Žēlsirdīgo māsu skola). Skaistajam notikumam par godu tiek veidota īpaša jubilejas gada programma.

Koledžas dibinātāja Paula Stradiņa dzimšanas dienā 17. janvārī (Vidus prospektā 38, Jūrmalā)
norisināsies jubilejas gada atvēršanas svētku pasākums “Paulam Stradiņam – 123, LU PSK – 80”, kurā
laipni tiek aicināts piedalīties viss koledžas kolektīvs – gan studējošie, gan darbinieki!

PROGRAMMA, 17.01.2019.:
Plkst. 11.00
(1. korpuss, 1.stāvs)
LU PSK vēstures laika joslas atklāšana.
Plkst. 12.00 (6. korpuss)*
Svētku kūkas gatavošana.
Plkst. 13.00 (6. korpuss)
Svētku kūkas kopīga degustēšana.

*Kā īpaša aktivitāte pasākuma laikā tiks organizēta kopīga svētku kūkas gatavošana, kurā aicināti piedalīties arī koledžas studējošie.
No kursa uz šo aktivitāti jāpiesaka 3 pārstāvji, pārējie kursabiedri tiek aicināti piedalīties pasākumā, lai atbalstītu un kopā svinētu svētkus!
Kūku gatavotājiem tiks nodrošināts:
biskvīta plāksnes (3 gab. izmērā ap 30x40 cm) un biezpiena masa.
Pašiem jāņem līdzi:
ievārījums vai kāda cita kulinārijas masa, kūkas dekorācijai nepieciešamais.
Katra komanda uz biskvīta virsmas veidos burtu vai ciparu, ko dekorēs no līdzi paņemtajām kulinārijas izejvielām – konfektēm, dražejām,augļiem, sukādēm, marcipāna utt. Kāds burts vai cipars būs jāveido, tiks pateikts iepriekš, piesakot komandu. Izejvielas lūgtu izvēlēties tādas, lai burts vai cipars būtu košs.
Pieteikšanās:
līdz 11.01.2019.
, sūtot pieteikumu uz e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com (LU PSK Studējošo pašpārvaldes e-pasts).
Vietu skaists kūku gatavotājiem – ierobežots.

Arī LU PSK Rēzeknes filiālē 24. janvārī plkst. 12.00 (Raiņa ielā 5a, Rēzeknē) norisināsies LU PSK 80. jubilejas gada atvēršanas svētki. Tiks organizēta vieslekcija par koledžas dibinātāju – profesoru, ķirurgu Paulu Stradiņu, pēc kuras klātesošie tiks aicināti uz svētku kūku.

SVINĒSIM SVĒTKUS KOPĀ!


Informējam, ka Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” reģ. nr. 90000031813 (turpmāk – Pārzinis)organizētajā pasākumā, iespējama šī pasākuma fotografēšana un/vai filmēšana, kuras rezultātā iegūtās fotogrāfijas un/vai videoierakstus Pārzinis ir tiesīgs izmantot Pārziņa komunikācijas kanālos (vietnē http://www.psk.lu.lv, sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, YouTube) un drukas darbos. Datu izmantošanas mērķis: arhīva veidošanas, pamatdarbības un sabiedrisko attiecību pasākumu atspoguļošanas, kā arī mārketinga nolūkiem. Sīkāka informācija pieejama klātienē: Vidus prospektā 38,Jūrmalā, LV-2010.

0
Feed