Jaunums! Studiju programma "Ārstnieciskā masāža"

Saskaņā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas 2014. gada 23. jūlija Studiju akreditācijas komisijas sēdes lēmumu par studiju programmas licencēšanu, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža kļuvusi bagātāka vēl par vienu 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu – "Ārstnieciskā masāža”, kas piešķirs "Masiera” kvalifikāciju (maksas studiju programma).


Programmas direktore – docente, dr. med. Iveta Strode.


Programmas mērķis – nodrošināt pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības masieru sagatavošanu, ietverot profesionālo un teorētisko zināšanu un prasmju apguvi, vienlaicīgi veidojot atbildīgu un konkurētspējīgu speciālistu, atbilstoši darba tirgus prasībām.


Masieris ir ārstniecības persona, kura praktizē ārstniecībā, profilaksē, rehabilitācijā, un, pielietojot dažādus masāžas veidus, veicina pacienta vai klienta veselības un funkcionālā stāvokļa, kā arī ar veselību saistītās dzīves kvalitātes un labsajūtas uzlabošanos.


Masieris var strādāt veselības aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, atbilstoši iegūtajai profesijai būt individuālais komersants vai pašnodarbināta persona.


Studiju programmas ilgums:
pēc vidējās (vidējās profesionālās) izglītības dokumenta iegūšanas studiju programmas apjoms ir 80 KP/ 120 ECTS (2 gadi). Pilna laika dienas studijas.


Studiju programma tiek realizēta par maksu – 140.00 EUR/ par vienu mēnesi.

0
Feed