Ikgadējā vasaras nometne Alsviķu profesionālas skolas audzēkņiem LU PSK (papildināts)

Tuvojas vasara un studiju gads iet uz beigām, tas ir laiks kad LU P.Stradiņa medicīnas koledžas "Sociālās aprūpes" katedras studiju programmas "Sociālā rehabilitācija" studenti un docētāji atkal uzņem ciemiņus no Alsviķu profesionālās skolas.

Šī tradīcija ir ar senu vēsturi, jo jau vairāk nekā 10 gadus abas skolas sadarbojas vasaras nometnes organizēšanā. Koledžas studenti darbošanos nometnē veiksmīgi apvieno ar savu 1. kursa praksi, kad ir iespējams teorētiskās zināšanas pielietot praksē.

Katru dienu tiek organizētas ikdienas aktivitātes - spēles, konkursi, pastaigas, ekskursijas, muzeju apmeklējumi, kad studentiem un viesiem ir iespēja izpausties radoši. Nometnes laikā atklājas studentu spējas un talanti, parādās radošas idejas. Katru gadu nometni atbalsta arī uzaicinātie viesi - mūziķi, radošie cilvēki, mākslinieki, draugi.

Izstāde "Es un mana pasaule"

LU P.Stradiņa medicīnas koledža un Sociālās aprūpes katedra uzņem Alsviķu profesionālās skolas 17 audzēkņus ikgadējā vasaras nometnē no 28. maija līdz 1. jūnijam.

Atbildīgās personas: Kristīne Vītoliņa un Sintija Harju

„Alsviķu” nometnē iesaistītie LU PSK studenti:
1. Sanita Pētersone-SR1A
2. Dana Kuzmina- SR1B