“Fukši 2019” – iesvētīti

Trešdien, 2. oktobrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde organizēja savu pirmo 2019./ 2020. studiju gada pasākumu – “Fukši 2019”, uz kuru īpaši tika gaidīti pirmo kursu studējošie.

FOTOATSKATS, LU PSK "Fukši 2019", 02.10.2019.


Pasākuma “Fukši 2019” sauklis šogad tika izraudzīts “Šurp grāmatas uz koledžu, es būšu teicamnieks!” un kā dress code, ko bija lūgts ievērot pirmkursniekiem, bija norādīts – skolas forma.

Iesvētību pasākuma scenārijs tika ieturēts iepriekšējo gadu tradīcijā. Pirmkursnieki bija aicināti pulcēties koledžas pagalmā, kur viņus sagaidīja organizatoru komanda. Pēc iepazīšanās fukši tika sadalīti piecās komandās. No organizatoriem katra komanda saņēma uzdevumu lapas. Lai pārliecinātos, cik labi jaunie studējošie ir iepazinuši koledžas teritoriju un zina, kādas profesijas var apgūt koledžā, kontrolpunktos komandas gaidīja kāds no Studējošo pašpārvaldes un lūdza izpildīt konkrētu uzdevumu. Tā ar dažādu āķīgu pārbaudījumu veikšanu pirmkursnieki iepazina deviņas profesijas.

Pasākuma pirmā daļa noslēdzās ar fukšu zvēresta došanu, ko pieņēma Studējošo pašpārvaldes komanda. “Fukši 2019” noslēdzās ar neformālo daļu – balli ar karaoki.

Paldies, visiem dalībniekiem par atsaucību un apmeklējumu!
Uz tikšanos nākamajos Studējošo pašpārvaldes rīkotajos pasākumos!

“Fukši 2019” organizatori

0
Feed