ERAF projekts “Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija”

Projekta nosaukums: “Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija”

Projekta vienošanās numurs:
8.1.1.0/17/I/010

2019. gada maijā ir izstrādāts projekts par ēkas Vidus prospektā 38, Jūrmalā pārbūvi un siltināšanu un par ēkas Vidus prospektā 36 k-1, Jūrmalā siltināšanu. Pašlaik tiek gatavots iepirkums par ēkas Vidus prospektā 38, Jūrmalā pārbūvi un siltināšanu un par ēkas Vidus prospektā 36 k-1, Jūrmalā siltināšanu. Projekta ietvaros tiek gatavots iepirkums par aprīkojuma iegādi studiju programmām “Ārstniecība”, “Māszinības” un “Biomedicīnas laborants”. Projekta ietvaros paredzēts iegādāties defibrilatorus, intensīvās terapijas konsoli, funkcionālās gultas, simulācijas manekenus, perfuzoru, hematoloģisko analizatoru, interaktīvās mikroskopijas sistēmu u.c., lai nodrošinātu darba tirgum atbilstošu, uz kompetencēm balstītu studiju procesu.

Informācija sagatavota un publicēta 2019. gada 12. jūnijā.

Sintija Harju,
LU P. Stradiņa medicīnas koledžas