Dalība VIAA semināros 2018/2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kopš 2013. gada sadarbībā ar dažādām Latvijas tautsaimniecības nozarēm, lai iepazīstinātu ar šo nozaru specifiku, rīko seminārus izglītības iestāžu pedagogiem-karjeras konsultantiem, pedagogiem un izglītojamajiem.

Pamatojoties uz veikto aptauju un izrādīto lielo interesi, iegūt padziļinātas zināšanas medicīnas nozarē par 2018./ 2019. mācību gada semināru cikla tēmu tika izraudzīta “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”. Kā sadarbības partnerus šim projektam VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departaments ir uzaicinājis Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK), Rīgas Stradiņa universitāti, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu un astoņu pašvaldību veselības aprūpes iestādes.

Semināru dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar medicīnas nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un aktualitātēm, kā arī uzzināt par izglītības iespējām medicīnas jomā. LU PSK semināra programmai piedāvā aktivitāti “Nāc un uzzini, kāpēc studēt medicīnas koledžā!”, koledžas lektori vadīs praktiskās nodarbības, interesenti tiks aicināti iepazīt profesijas, kuras var apgūt koledžā, būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus un lektoru vadībā tiks aicināti līdzdarboties praktiski.

NORISES VIETAS:

2018. gada 27. septembrī, plkst. 12.00 –
LIEPĀJA, Liepājas reģionālā slimnīca (Slimnīcas iela 25, Liepāja)
PROGRAMMA [DOC]
LU PSK praktiskā nodarbība “Es un mēs, un viss ap biomedicīnas laborantiem!”
(Iepazīsti profesiju – biomedicīnas laborants!)

2018. gada 10. oktobrī, plkst. 10.00 –
GULBENE, JC “Bāze”, Brīvības ielā 22, Gulbenē
PROGRAMMA [DOC]
LU PSK praktiskā nodarbība “Neatliekamās medicīniskās palīdzības situāciju simulācija”
(Iepazīsti profesiju – ārsta palīgs!)

2018. gada 16. oktobrī, plkst. 11.40 –
ĶEKAVA, Ķekavas vidusskola (Gaismas iela 9, Ķekava)
PROGRAMMA [DOC]
(Iepazīsti profesiju – ārsta palīgs!)

2018. gada 17. oktobrī, plkst. 11.00 –
VALMIERA, Valmieras kultūras centrs (Rīgas iela 10, Valmiera)
PROGRAMMA – [PDF]
LU PSK praktiskā nodarbība “Ergonomijas pamatprincipu un palīglīdzekļu pielietojums ikdienā”
(Iepazīsti profesijas – sociālais aprūpētājs un sociālais rehabilitētājs!)

2018. gada 6. novembrī, plkst. 10.00 –
MADONA, Madonas novada pašvaldības ēka (Saieta laukums 1, Madona)
PROGRAMMA [PDF]
LU PSK praktiskā nodarbība “Es un mēs, un viss ap biomedicīnas laborantiem!”
(Iepazīsti profesiju – biomedicīnas laborants!)

2019. gada 6. februārī, plkst. 11.00 –
RĒZEKNE, ARPC “Zeimuļs” (Krasta iela 31, Rēzekne)
INFORMĀCIJA – tiks precizēta

2019. gada 1. pusgadā
KRĀSLAVA, KULDĪGA
INFORMĀCIJA – tiks precizēta

Dalība semināros ir bez maksas, reģistrēties aicināti tikai karjeras speciālisti un pedagogi. Pieteikumus aicinām iesniegt elektroniski šeit.