Dalība studentu meistarības konkursā Daugavpilī, 06.04.2017.

Ceturtdien, 6. aprīlī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Rēzeknes filiāles studentu komanda piedalījās Daugavpils Medicīnas koledžas 2. starptautiskajā studentu meistarības konkursā.

Konkurss tika rīkots ar mērķi – dot iespēju izglītojamiem vispusīgi parādīt savas zināšanas, prasmes un iemaņas medicīnā, attīstot patstāvīgo darbību, paplašinot studējošo redzesloku, kontaktējoties ar citu valstu medicīnas koledžu studentiem.

Kā konkursa pirmais uzdevums bija sagatavotā mājas darba prezentācija, kurā komandas radošā atmosfērā iepazīstināja ar sevi un savu pārstāvēto medicīnas koledžu.

Turpinājumā sekoja dažādi teorētiski un praktisko iemaņu pārbaudījumi. Dalībniekiem bija jāapliecina savas zināšanas anatomijas, farmakoloģijas, intravenoza medikamentu infūzija ar perfuzoru, bērnu aprūpes, desmurģijas, neatliekamās palīdzības un medicīnas vēstures konkursā.

Paldies, Rēzeknes filiāles komandai “Šoks” par veiksmīgo dalību konkursā un lektorei Anitai Gailumei par ieguldīto darbu sagatavojot komandu konkursam!