Dalība Douglas skaistuma tūrē, 17.-18.02.2017.

Šis nedēļas nogalē – 17. un 18. februārī – sadarbībā ar SIA "Douglas Latvia" Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības katedras studiju programmas "Estētiskā kosmetoloģija" 2. kursa studentes Sendija Liberte, Beāte Delvere un Katrīna Liepiņa kopā ar lektori Elīnu Daugerti-Pluģi piedalās "Douglas Latvia" organizētajā Skaistuma festivāla dienās t/c RĪGA PLAZA, Mūkusalas ielā 71, Rīgā.

Studentes Douglas skaistuma tūres ietvaros veic dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu klientiem, lai tūres ietvaros palutinātu tirdzniecības centra apmeklētājus.

Douglas skaistuma festivāla dienās apmeklētājiem ir unikāla iespēja saņemt konsultācijas ādas kopšanas, aktuālā make-up un konkrētu produktu jautājumos, kā arī piedalīties aktivitātēs visas dienas garumā bez maksas.

Vairāk par Douglas skaistuma tūri – douglas.lv
Lai skaists un iedvesmojošs pasākums!

Paldies, studentēm un lektorei E. Daugertei-Pluģei par atsaucību un dalību!