08.04.2021. norisināsies konference “VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE.”

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) 2021. gada 8. aprīlī ar mērķi veicināt sadarbību starp studentiem, akadēmisko personālu, skaistumkopšanas un ārstnieciskās masāžas speciālistiem organizēs 4. starptautisko zinātnisko konferenci “VESELĪBA. LABSAJŪTA. PRAKSE” (tiešsaistē, MS Teams).

Konferences norise tiek plānota divās daļās. Dienas pirmajā pusē, rosinot uz diskusiju par nozarēs aktuālām tēmām, ar veikto pētījumu rezultātu prezentācijām un nozaru aktualitātēm uzstāsies veselības aprūpes nozares profesionāļi, LU PSK docētāji un studējošie. Konferences otrā daļa tiks organizēta kā praktisku meistarklašu cikls.

KONFERENCI ATBALSTA:
Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija
Latvijas Masieru asociācija

PROGRAMMA (PDF fails)
Konferences programma saskaņota LĀPPOS Sertifikācijas padomē.

REĢISTRĀCIJA
DALĪBNIEKA ANKETA>>Aizpildīt pieteikuma veidlapu (links uz pieteikuma formu, klikšķināt šeit)
Reģistrācija konferencei līdz 06.04.2021. plkst. 17.00
(LU PSK studiju programmas „Estētiskā kosmetoloģija” un „Ārstnieciskā masāža” studējošajiem iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.)

NORISES VIETA UN LAIKS
2021. gada 8. aprīlis no plkst. 11.00 līdz 16.00, tiešsaistē (MS Teams)
Pieejas links dalībniekiem tiks nosūtīts pēc reģistrācijas noslēgšanas – 07.04.2021.

KONFERENCES MĒRĶAUDITORIJA
Studiju programmas „Estētiskā kosmetoloģija” un „Ārstnieciskā masāža” studējošie un docētāji, skaistumkopšanas un veselības aprūpes nozares profesionāļi, LU PSK sadarbības partneri.

Dalība konferencē bez maksas.

PAR DALĪBU KONFERENCĒ TIKS IZSNIEGTI SERTIFIKĀTI – 8 TIP.

Kontaktpersona:
Dagnija GULBE,