zinātniskā konference

​Norisinājusies LU PSK 3. starpdisciplinārā zinātniskā konference

Sestdien, 5. decembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Medicīnas tehnoloģiju katedra sadarbībā ar Latvijas Radiogrāferu un radiologu asistentu asociāciju, biedrību “Latvijas Podologu biedrība” un Latvijas Laborantu asociāciju rīkoja trešo starpdisciplināro zinātnisko konferenci “Profesionālās kompetences mūsdienu medicīnas tehnoloģiju inovāciju laikmetā III”.

Konferences mērķis bija iepazīstināt ārstniecības personas (podologus, radiologu asistentus, radiogrāferus un biomedicīnas laborantus), sadarbības personas un studējošos ar medicīnas tehnoloģiju inovācijām, jaunākajām diagnostikas un pacientu aprūpes metodēm infekciju slimību jomā. 

Šī gada konferencē tika apskatītas tēmas saistībā ar “Aktuālajiem infekciju kontroles un profilakses pasākumiem”, “Aktualitātēm tuberkulozes un gripas diagnostikā, kontrolē un profilaksē”, “Covid–19 izraisītām izmaiņām organismā un laboratoriskajām izmeklēšanas metodēm”, “Hospitālo infekciju riskiem podologu praksē” un “Uzturu organisma spēcināšanai vīrusu laikā”.

Konference tika organizēta tiešsaistes režīmā un tās norisē piedalījās vairāk nekā 300 klausītāju.

Konferences koordinatore:
Rūta Melbārde-Vāvere,
LU PSK lektore un studiju programmas “Biomedicīnas laborants” vadītāja

0
Feed