Ziemassvētku stāsts – 16.12.2014. plkst. 15.00.

Zvanu skaņas viļņo gaisā

Vecā gada stundas drūp
Cerību un sapņu biķeris
Atkal man uz galda kūp
Cerību un sapņu biķeris
Atkal man šai stundā svēts
Piepildīsies viss, kas dziļi
Dvēselē būs iecerēts...

Cienījamie Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas pasniedzēji, darbinieki un studējošie!

Tāpat kā visā mūsu mazajā Latvijā, arī pie mums – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā – ir pienācis brīnumu, pārdomu un gaismas gaidīšanas laiks!

Šogad, 16. decembrī plkst. 15.00 koledžas zālē, Studējošo pašpārvalde aicina studējošos piedalīties “Ziemassvētku stāsta” tapšanā, pasniedzējus un darbiniekus – aicina būt kopā gada gaišāko svētku, Ziemas saulgriežu, pasākumā koledžā!

“Ziemassvētku stāstā” katrs kurss uzstāsies ar iepriekš sagatavotu priekšnesumu, kura tēmu kursa vecākais būs saņēmis no Studējošo pašpārvaldes.

Lai saņemtu sīkāku informāciju par pasākuma norises gaitu, lūgums sazināties pa e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com.

Pēc Ziemassvētku pasākuma kursiem būs iespēja uzskavēties koledžas zālē, kur par kopīgajām aktivitātēm būs parūpējusies Studējošo pašpārvalde.

Cerot uz jūsu atsaucību, novēlam koledžas pasniedzējiem, darbiniekiem un studējošajiem – priecīgus Ziemassvētkus, laimīgu, ražīgu un sapņu piepildītu 2015. gadu!

Dalīsimies svētku sajūtās!
Uz tikšanos “Ziemassvētku stāstā”!
Jūsu – LU PSK Studējošo pašpārvalde