Veselības aprūpes jomas studentu Olimpiāde 2018

Otrdien, 15. maijā, Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas 2017./ 2018. akadēmiskā gada Starptautiskās nedēļas "COMMUNICATION [ in health care ] AS SCIENCE” ietvaros norisinājās Starptautiskā veselības aprūpes jomas studentu Olimpiāde, kurā piedalījās medicīnas nozares studenti no Latvijas, Somijas, Polijas un Francijas. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) Olimpiādē pārstāvēja Ārstniecības katedras studentu komanda “Endorfīni”.

Olimpiādes mērķis – saliedēt veselības aprūpes studentus, kā arī sniegt studentiem iespēju parādīt savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas veselības aprūpē.

LU PSK administrācija pateicas savai komandai, paldies par atsaucību un veiksmīgo dalību –Ruslanam Čebokovam, Ruslanai Svikšai, Marijai Jerjominai, Sabinai Zinkovai! Paldies, lektorēm Olgai Rozentālei un Mairai Lācei par sniegto atbalstu komandai un līdzjušanu Olimpiādes norisē!