Veiksmīgi aizvadīti studentu svētki “Fukši 2022”

Trešdien, 28. septembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) pagalmā varēja vērot lielu rosību. Tās teritoriju ieskāva pirmo kursu studenti un vairāki vecāko kursu pārstāvji. Studējošie bija pulcējušies, lai atzīmētu vienu no senākajām koledžas Studējošo pašpārvaldes (SP) tradīcijām – pirmkursnieku iesvētības jeb Fukšus.

FOTOATSKATS

Šogad uz iesvētību pasākumu “Fukši 2022”katram kursam bija jāierodās iepriekš izlozētā krāsas dreskodā un, atklājot pasākumu, katras studiju programmas 1. kurss prezentēja savu uzdoto mājasdarbu – vienojošā saukļa vizītkarti. Pēc tam visi devās pildīt atraktīvos pārbaudījumus, ko SP bija sagatavojusi sadarbībā ar vecāko kursu vecākajiem. Uzdevumu stacijās pirmkursniekiem vajadzēja rādīt savu attapību, radošumu un veiklību. Lai radītu nelielu sacensības garu, komandas pie katra uzdevumu stacijas pelnīja punktus un cīnijās par balvu iegūšanu.

Pēc iesvētību daļas visi koledžas studenti bija laipni aicināti izmantot fotokasetes pakalpojumu, kur bija iespēja momentfoto izdrukas.

Vakara turpinājuma sekoja neona balle ar karaoki, kuras sākumā pirmkursnieki nolasīja zvērestu, kas apliecināja viņu uzticību LU PSK, kā arī tika apbalvoti izveicīgākie kursi.

SP atzīst, ka “Fukši 2022” patiesi tik veiksmīgi aizvadīti, par ko liecina saņemtās pozitīvās atsauksmes un studentu vēlme iesaistīties turpmāk SP darbā un aktivitātēs.

Paldies visiem studentiem par atsaucību un uz tikšanos nākamajos SP pasākumos!
Jūsu LU PSK SP komanda