Veiksmīga dalība olimpiādē “Masāžas prasmes 2019”

Piektdien, 22. februārī, Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā norisinājās jau 3. Starptautiskā masāžas olimpiāde "Massage skills", kuru ar veiksmīgiem rezultātiem aizvadīja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” studentu komanda.

Olimpiāde tiek rīkota ar mērķi vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. 2019. gada rīkotajā pasākumā piedalījās studenti no Latvijas, Lietuvas un Čehijas. Dalībnieki demonstrēja savas prasmes klasiskajā masāžā un kādā no izvēles masāžas veidiem.

FOTOATSKATS

LU PSK olimpiādē pārstāvēja studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 1. kursa studente Sanita Prikņa un 2. kursa studente Olga Gogina-Miroļubova. Komandu konkursam sagatavoja koledžas lektore – nozares praktiķes Vineta Ņehvjadoviča.
Olimpiādes kopvērtējumā LU PSK komanda ieguva 2. vietu un S. Prikņa teicami demonstrēja savas prasmes klasiskās masāžas disciplīnā, iegūstot augstāko novērtējumu – 1. vietu.

LU PSK administrācija lepojas ar savu komandu un novēl izcilus panākumus arī turpmāk!

Paldies, studentēm par uzdrīkstēšanos, lektorei par sniegtajiem padomiem, AM1A grupai – par līdzdalību un atbalstu klātienē!