Veiksmīga dalība LU RMK Masāžas olimpiādē

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komanda 19. un 20. maijā aizvadīja veiksmīgu dalību 6. Starptautiskajā Masāžas olimpiādē “Masāžas prasmes”, ko rīkoja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža.

FOTOATSKATS

Kā ierasts olimpiāde norisinājās divas dienas un tās norises laikā tika pārbaudītas gan studentu teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas. Šogad pasākumā piedalījās 11 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

LU PSK olimpiādē pārstāvēja Ārstniecības katedras studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 2. kursa studentes – Līga Roze un Karīna Kačāne. Kopvērtējumā klasiskās masāžas disciplīnā L. Roze ieguva 2. vietu un K. Kačāne saņēma atzinību par dalību.

LU PSK administrācija sveic olimpiādes dalībniekus un pateicas rīkotājiem par uzaicinājumu un teicamo organizēšanu, īpašs paldies – LU PSK komandai par uzdrīkstēšanos piedalīties un sekmīgo dalību, paldies, Vinetai Ņehvjadovičai un Marijai Livčānei-Rodzevičai par komandas sagatavošanu un atbalstu olimpiādē!