Veiksmīga dalība Baltijas Masāžas čempionātā

Aprīļa mēneša izskaņā – 29. un 30. aprīlī, Kauņā (Lietuvā) norisinājās Starptautiskās masieru asociācijas (The International Massage Association) rīkotais Baltijas Masāžas čempionāts “THE BALTIC MASSAGE CHAMPIONSHIP”, kurā veiksmīgi tika pārstāvēta arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programma “Ārstnieciskā masāža”.

FOTOATSKATS

Divu dienu konkurss norisinājās LU PSK partneraugstskolā – St. Ignatius Loyola University of Applied Sciences, kur vienuviet tikās gan nozares profesionāļi, gan studenti. Konkursa pirmajā dienā tika vērtētas studentu prasmes klasiskajā masāžā un kādā no izvēles masāžas veidiem. Savukārt otrajā konkursa dienā savas profesionālās iemaņas žūrijai demonstrēja nozarē strādājošie profesionāļi.

LU PSK konkursā pārstāvēja studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” studenti Lienīte Bogdane un Viktors Malihins. Abās norises dienās LU PSK lektore Marija Livčāne-Rodzeviča pildīja tiesneses pienākumus, darbojoties žūrijas komandas sastāvā. Konkursa norises dienās klātienē LU PSK komandu atbalstīja koledžas direktore Iveta Strode, studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” vadītāja Inguta Grinberga un lektore Vineta Ņehvjadoviča.

LU PSK studentu komanda konkursā demonstrēja teicamu sniegumu, ko novērtēja arī žūrija –
Viktors Malihins pirmās dienas kopvērtējumā ieguva godpilno 3. vietu un Lienīte Bogdane saņēma atzinību.

LU PSK administrācija pateicas organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties konkursā un lepojas ar savas komandas sniegumu!