Turpinās VIAA semināri par medicīnas nozari

Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) 2019. gada pirmajos mēnešos turpinās līdzdalību seminārā ciklā “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”, ko organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Koledžas pārstāvji piedāvās praktiskās nodarbības, kurās aicinās iesaistīties klātesošos, kā arī būs iespēja iepazīt profesijas, kuras var apgūt medicīnas koledžā.

Semināru mērķauditorija ir izglītības iestāžu pedagogi-karjeras konsultanti, pedagogi un izglītojamie. Dalībniekiem organizēto pasākumu laikā tiek sniegta iespēja vairāk uzzināt par medicīnas nozares specifiku, tās attīstības perspektīvām, izaicinājumiem un aktualitātēm, uzzināt par profesijām un izglītības iespējām medicīnas jomā, ir iespēja tikties ar nozares profesionāļiem.

Kopā ar LU PSK semināros kā partneri piedalās pārstāvji no Rīgas Stradiņa universitātes, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta, vietējo pašvaldību veselības aprūpes iestādēm.

FOTOATSKATS par dalību VIAA organizētajos semināros 2018. gadā.

2018. gada ietvaros medicīnas nozares semināri tika rīkoti piecās pilsētās – Liepājā, Gulbenē, Ķekavā, Valmierā, Madonā. Ar 2019. gada pasākumu norises vietām ir iespēja iepazīties sekojošā informācijā.

NORISES VIETAS:

2019. gada 15. janvārī, plkst. 10.00 –
KRĀSLAVA, Krāslavas Varavīksnes vidusskolā, N. Rancāna ielā 4, Krāslavā
PROGRAMMA .PDF
LU PSK praktiskā nodarbība “Ergonomijas pamatprincipu un palīglīdzekļu pielietojums ikdienā” (Iepazīsti profesijas – sociālais aprūpētājs, sociālais rehabilitētājs!)

2019. gada 6. februārī, plkst. 11.00 –
RĒZEKNE, ARPC “Zeimuļs”, Krasta ielā 31, Rēzeknē
PROGRAMMA .PDF
LU PSK praktiskā nodarbība “Neatliekamās medicīniskās palīdzības situāciju simulācija” (Iepazīsti profesiju – ārsta palīgs!)

2019. gada 13. februārī, plkst. 10.00 –
ALŪKSNE, Alūksnes novada vidusskolā, Kanaviņu ielā 14, Alūksne

2019. gada 26. februārī, plkst. 11.00 –

KULDĪGA, Kuldīgas Jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga

PROGRAMMA – tiks precizēta
LU PSK praktiskā nodarbība “Es un mēs, un viss ap biomedicīnas laborantiem!” (Iepazīsti profesiju – biomedicīnas laborants!)

Dalība semināros ir bez maksas, reģistrēties aicināti tikai karjeras speciālisti un pedagogi. Pieteikumus aicinām iesniegt elektroniski šeit