Starptautiskās radioloģijas dienas pasākums

Otrdien, 7. novembrī, Medicīnas tehnoloģiju katedra, turpinot tradīciju un izrādot cieņu radiologa asistenta profesijai, rīkoja īpašu studiju programmas "Radiologa asistents" studentiem paredzētu pasākumu par godu Starptautiskajai radioloģijas dienai

FOTOATSKATS

Pasākuma ietvaros Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) viesojās pārstāvji no Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas, Veselības centrs 4, Vizuālā diagnostika un no Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas, kuri iepazīstināja studentus ar prakses un karjeras izaugsmes iespējām savās veselības aprūpes iestādēs.

Apsveikumus un motivējošus vārdus profesionālo svētku priekšvakarā studenti saņēma arī no LU PSK direktores Ivetas Strodes un Latvijas Radiogrāferu un Radiologu asistentu asociācijas valdes priekšsēdētājas Laumas Mices.

Paldies, darba grupas komandai par svētku dienas organizēšanu, paldies koledžas viesiem par iespēju piedalīties pasākumā un veltīto laiku izzinošu prezentāciju un erudīcijas uzdevumu sagatavošanai!

0
Feed