Labdarības akcija

LU PSK SP Ziemassvētku labdarības akcija 2020

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde Adventes laikā īstenoja savu ieceri – paveikt kopīgi labu darbu, kas dotu prieku līdzcilvēkiem. Studenti, kā vadmotīvu šī gada Ziemassvētku labdarības akcijai, bija izraudzījušies vārdus: “Cilvēka sirds ir visvērtīgākais dimants uz Zemes, kas ir tik tīrs un stiprs, ka visus pārējos dārgumus spēj piepildīt ar gaismu un mīlestību.”

LU PSK Studējošo pašpārvalde iepriecināja SAC “Jaundubulti” seniorus un darbiniekus, dāvinot gaismu, kas bija pašu sarūpētās gaismiņu virtenes, ar kurām izrotāt eglītes SAC pagalmā, tā radot Ziemassvētku noskaņu.

FOTOATSKATS

LU PSK administrācija pateicas Studējošo pašpārvaldes komandai par uzņēmību un izrādīto iniciatīvu, kas dāvāja prieku Jūrmalas pilsētas SAC senioriem!