SP aicina uz pasākumu “Minifests 2022”, 17.05.2022.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde pēc divu gadu pārtraukuma ir priecīga paziņot par atkal satikšanās notikumu un aicina koledžas studējošos uz kopīgu pasākumu "Minifests 2022", kas norisināsies š. g. 17. maijā koledžas pagalmā un 1. korpusa zālē – Vidus prospektā 38, Jūrmalā.

Aicinām uz pasākumu, lai kopā vērtīgi pavadītu laiku, iepazītos un gūtu spēka rezerves studija gada noslēgumam!

KO MĒS PIEDĀVĀSIM?
No plkst. 18.00:
Kopā radīsim gleznu “Krāsu lidojums”!
Baudīsim dzīvās mūzikas priekšnesumu, ko mums sniegs Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņi Markuss Daniels Kolosovs (klavieres) un Laine Ozoliņa (saksafons)!
Daudz smiesimies, uzkrāsim C vitamīnu un fotografēsimies, saņemsim momentfotogrāfiju izdrukas!
No plkst.19.30:
Dziedāsim karaoki, dejosim, priecāsimies un kopā pavadīsim laiku!

Pasākuma laikā apbalvosim fotoorientēšanās konkursa laureātus.
“Minifests 2022” dalībniekiem būs iespēja piedalīties koledžas suvenīru izlozē.

Līdz 15.05.2022. sūtot pieteikumu (norādot kursu un personu skaitu) uz e-pastu – lupsk.studenti@gmail.com – ir iespēja veikt vietu rezervāciju pie galdiņiem. Veic rezervāciju laicīgi, jo galdiņu skaits ierobežots.

Uz tikšanos pasākumā "Minifests 2022"!
Priecāsimies jūs satikt! Gaidīsim!

Jūsu –
LU PSK SP komanda